הותר לפרסום

נפצע מירי והתעקש לחזור: יצהר הופמן הי"ד נפל בקרבות בצפון עזה

דובר צה"ל התיר הערב לפרסום כי לוחם נוסף נפל היום בקרב בצפון רצועת עזה | הלוחם הוא רס"ן במילואים יצהר הופמן הי"ד | הודעה נמסרה למשפחתו (ברוך דיין האמת)

דניאל הרץ | כיכר השבת |
(צילום: חיים גולדברג)

לוחם צה"ל נוסף נפל בקרבות העזים בצפון רצועת עזה. כך התיר הערב (רביעי) דובר צה"ל לפרסום.

הלוחם שנפל הוא רס"ן (במיל') יצהר הופמן, מאשחר, מפקד פלגה ביחידת שלדג. הוא נפל היום בקרב בצפון רצועת עזה, בן 36 בנופלו. "הודעה נמסרה למשפחתו", נמסר מצה"ל. "צה"ל משתתף בצער המשפחה וימשיך ללוותה".

הופמן, שגדל בהתיישבות עופרה, פעל במהלך המלחמה בבית החולים שיפא שבצפון רצועת עזה. לפי הדיווח של עמית סגל, הוא נפצע מירי ברגלו, אבל התעקש לחזור ולהילחם.

הוא נחשב לאחד הקצינים הנועזים ביחידת העילית שלדג, מפקד פלגת הפשיטה שהשתתף בפעולות רבות חלקן לצידו של מפקד היחידה סא״ל ב׳. כך דיווח יוסי יהושע.

בן דודו נפל גם הוא ברצועת עזה לפני יותר מעשרים שנה.

הלוחמים הי"ד

הבוקר הותרו לפרסום שמותיהם של שלושה לוחמי צה"ל נוספים, שנפלו אמש במהלך הקרבות מול מחבלי החמאס ברצועת עזה.

השמות שהותרו הבוקר לפרסום הם - רס״ן (מיל׳) נצר שמחי ז"ל, בן 30, ממסד, קצין לוחם בגדוד 87, חטיבת המחץ (14), נפל אתמול בקרב בצפון רצועת עזה. נצר הינו בוגר בית הספר כדורי תושב מסד. התחתן לפני פחות משנה, וחזר מטיול עם רעייתו כדי להילחם בעזה.

בתיכון כדורי ספדו לו: "בצער רב ועמוק קיבלנו הודעה כואבת מאוד, כי נצר היקר, בנה של שחר שמחי מורה ומחנכת יקרה בכדורי, נפל בקרבות בעזה. נצר שמחי ז"ל הוא בוגר כדורי מחזור ע"ד. אנו מחבקים את שחר ואת כל המשפחה באבלה הכבד".

- סרן (מיל׳) גבריאל שני ז"ל, בן 28, מעלי, מפקד צוות בגדוד הסיור 6646, עוצבת שועלי מרום (646), נפל אתמול בקרב בדרום רצועת עזה.

גבריאל ז"ל, תושב היישוב עלי בבנימין. הותיר אחריו את רעייתו יובל ושני ילדים קטנים. למד בישיבה לבוגרי צבא בעלי ובוגר המכינה במקום. בשמחת תורה התייצב למילואים.

רס״ב (מיל׳) יובל ניר, בן 43, מכפר עציון, לוחם בגדוד הסיור 6646, עוצבת שועלי מרום (646), נפל אתמול בקרב בדרום רצועת עזה.

הותיר אחריו את רעייתו אילה, וחמישה ילדים אלון, שחר, עופרי, יגל ורועי. וכן, את הוריו עמוס ולצי ניר ממגדל עוז.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר