"חוששים מאוד ממצבם"

מניר עוז לחאן יונס: כך נחטפו משפחת ביבס לרצועה - כשהם עטופים בשמיכות | צפו בתיעוד

תא"ל דניאל הגרי חושף במסיבת העיתונאים המיוחדת, את התיעוד של שירי ביבס ושני ילדיה אריאל (4) וכפיר (שנה) ברצועה - ימים לאחר שנחטפו מביתם | תיעודים נוספים מגלים כיצד הועלו בני המשפחה בכוח ע"י מחבלי החמאס שהובילו אותם מניר עוז לחאן יונס | דובר צה"ל הוסיף בהצהרה כי "עולה חשש גדול מאוד למצבם, צה"ל עודכן בממצאים את בני המשפחה" (צבא, חרבות ברזל)

ב. ניסני | כיכר השבת |

מצלמת אבטחה בחאן יונס תיעדה - רגעי החטיפה של משפחת ביבס

דובר צה"ל, תא"ל דניאל הגרי, חושף בהצהרה חריגה לתקשורת היום (שני), תיעוד ובו נראים שירי ביבס ושני ילדיה הפעוטים כפיר ואריאל בני השנה וה-4, בחאן יונס. בתיעודים, שחושף דובר צה"ל, נראים בני המשפחה ביום שמחת תורה ה-7 באוקטובר, מגיעים לחאן יונס.

בסרטון נוסף שחושף דו"צ דניאל הגרי, נראים שירי וילדיה בחאן יונס, מספר ימים לאחר מכן.

משפחת ביבס בחאן יונס - בבוקר שמחת תורה (צילום: דובר צה"ל)

הוא עדכן על החשש הכבד באשר לגורלם: ״מהמידע שעומד לרשותנו אנחנו חוששים מאוד למצבם ושלומם של שירי והילדים ועושים כל מאמץ להשיג עוד מידע על גורלם״.

דובר צה"ל הגרי, ביקש בהצהרה, לכבד את פרטיותם של משפחת ביבס ולא להכביד עליהם בשעתם הקשה. המשפחה עודכנה בממצאים שעולים מהתיעוד.

משפחת ביבס מוכנסת בכוח לרכב (צילום: מצלמת אבטחה בחאן יונס)

ממשפחת ביבס נמסר: "הסרטונים האלה קורעים את ליבנו. לראות את שירי, ירדן, אריאל וכפיר שנחטפו מביתם בניר עוז בתופת הזו זה בלתי נסבל ולא אנושי. לחטוף ילדים זהו פשע נגד האנושות ופשע מלחמה".

"אריאל וכפיר הם קורבנות של רוע מפלצתי. המשפחה שלנו הפכה כולה לבני ערובה ביחד עם כל החטופים".

"אנחנו קוראים קריאה נואשת לכל מקבלי ההחלטות בארץ ובעולם הנוגעים במשא ומתן: תחזירו אותם הביתה עכשיו. תבהירו לחמאס שחטיפת ילדים זה מחוץ למשחק. תשימו את הילדים האלה כתנאי ראשון בכל עסקה. אנחנו מבקשים להודות לציבור בישראל וברחבי העולם שתומך בנו ומבקשים להמשיך במאבק לחזרתם הביתה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר