נלחם בגבורה בבארי | צפו

בנו של הלוחם שנפל: "הצוואה שלו הייתה לא להפסיק את הלחימה עד למיטוט חמאס"

בנו של אלחנן קלמנזון הי"ד, שנלחם בקיבוץ בארי בשמחת תורה, השתתף אתמול בדיונים בכנסת ואמר: "כל עוד תושבי הדרום לא יכולים לחזור לביתם, חייבים להמשיך את המלחמה. זו צוואת אבי" | צפו בדבריו הנרגשים (חדשות בארץ)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
מבשר קלמנזון אתמול בכנסת (צילום: פורום הגבורה )

מבשר קלמנזון, בנו בן ה-15 של אלחנן קלמנזון הי"ד שנפל בשמחת תורה, במהלך הטיהור של בארי, הגיע אתמול (שני) לכנסת במטרה לדרוש את המשך הלחימה.

מבשר, הגיע לכנסת כחלק מהפעילות של המשפחות השכולות מפורום הגבורה, אשר מגיעות מידי שבוע לכנסת במטרה לפעול להמשך הלחימה. בדברים שאמר מבשר קלמנזון הוא הסביר כי המשימה עוד לא הושלמה כל עוד תושבי בארי לא יוכלו גם לשוב לביתם.

לדבריו של קלמנזון, "בשמחת תורה אבא שלי, אלחנן קלמנזון, יצא לבארי שם הוא חילץ מתוך התופת כמאה אזרחים עד שבבית האחרון הוא נהרג. באתי לפה לכנסת בשביל לבקש מהח"כים להמשיך את המשימה שאבא שלי התחיל ומסר את נפשו למענה".

מבשר קלמנזון אתמול בכנסת (צילום: פורום הגבורה )

עוד אמר קלמנזון: "בארי כבר שוחררה וטוהרה, אבל כל עוד הם לא יכולים לחזור כי הם חוששים לחייהם, אז המשימה עוד לא הושלמה. חייבים לסיים את המשימה עד תום בשביל שלא יהיה יותר איום על תושבי הדרום. לא מירי של רקטות, לא מחדירת מחבלים ולא מבלונים שמאיימים על השדות - מיטוט הטרור והחמאס עד תום. זו הצוואה שאבא שלי השאיר לי אחריו, ואת זה באתי לבקש ולדרוש מחברי הכנסת".

יצוין, כי בין המשתתפים שהגיעו אתמול לכנסת, היו גם אלמנתו ואחותו של לוחם דובדבן יוסף גדליה, אלמנתו של אוריה מש וכן בני משפחות נוספים.

בדבריהם בוועדות פנו המשפחות השכולות לחברי הכנסת ודרשה מהם לעמוד ביעדי המלחמה על מנת להסיר את האיום על אזרחי ישראל ולהמשיך את המשימה של החיילים שמסרו את חייהם על מנת שזה יקרה.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר