דוד ד´אור שר יהדות ומקרב לבבות

שיתוף פעולה מוסיקאלי מעניין יצרו ארגון הדברות עם היוצרים והמוסיקאים שמואל יונה, אריק שחר ודוד ד´אור, במסגרת פרוייקט מיוחד ומרגש לקירוב לבבות יצר את השיר הבא. כנסו להאזנה.

לקחת אותי ולימדת אותי את שמך. דוד דאור. פלאש 90

דוד ד´אור אחד הזמרים והיוצרים הישראלים הפופולאריים והמוערכים שנחשב לשגריר לא פורמאלי של העם היהודי במסגרת הופעותיו הרבות ברחבי תבל, הוציא בחודש אלול האחרון את "שירת רבים" - אלבום תפילות פיוטים וזמירות מבית אבא. ד´אור ממשיך להפתיע והפעם, שיתוף פעולה מוסיקאלי מיוחד ומעניין עם היוצרים והמוסיקאים שמואל יונה ["יתגדל ויתקדש", "סופה", "מלאכים" ועוד] ואריק שחר ["פסגת העולם", "רוח וחול", "ד´ש חם" ועוד] במסגרת פרוייקט מיוחד ומרגש לקירוב לבבות בשיתוף ערוץ "הידברות" ובעידודו ובברכתו של הרב זמיר כהן שליט"א.

"עקבות בחול" הוא פרי שיתוף הפעולה הנדיר והמיוחד הזה שמבטא רצון חזק להורדת המחיצות ולחיבור בין הקצוות השונים של העם ואל אבינו שבשמים, כפי שבא לידי ביטוי במילות השיר המרגשות: "ראיתי עקבות בחול שמובילות אליך... שמעתי איך הים מתפלל אליך ולא הכרתי אותך... ואתה לקחת אותי אל ביתך ולימדת אותי את שמך... חשבתי כל חיי שאני לפניך אך בעצם לא ידעתי שאני בידיך...".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר