"מאמין בניסים • We Are A Miracle"

יעקב שוואקי באלבום חדש • האזינו לשיר "מרן שלי" על מרן הרב עובדיה

המגה סטאר היהודי, יעקב שוואקי, באלבום בינלאומי חדש: "WE ARE A MIRACLE • מאמין בניסים" • האזינו בהשמעת בכורה לשיר "מרן שלי" על מרן הרב עובדיה וללהיט "מאמין בניסים" (מוזיקה)

יאיר טוקר | כיכר השבת |
יעקב שוואקי (האזינו לשיר "מרן שלי")

המגה סטאר היהודי, יעקב שוואקי, באלבום בינלאומי חדש: "WE ARE A MIRACLE • מאמין בניסים", ובו 11 לחנים חדשים ומגוונים בסגנונות פופ, דאנס, חסידי ומזרחי, בהפקה משותפת עם איצי וולדנר ומיטב הכוחות בתעשיית המוזיקה בישראל וארה"ב.

את האלבום פותח השיר "מאמין בניסים" - לחן של וולדנר למילים שכתבה מרים ישראלי, שיר קצבי סוחף ומלא תקווה ואמונה המוקדש לר' שלום רובשקין.

שוואקי שר למרן הרב עובדיה זצ"ל

עוד באלבום: "מרן שלי" - בלדה מרגשת מלאה בהתרפקות וגעגוע לרב עובדיה יוסף זצ"ל, המוגשת בהשמעת בכורה ב"כיכר השבת".

"מה אהבתי" - שיר רגש חסידי בלחן של אלי לאופר; "חיים של שלום" - להיט החופות הבא, המילים של הראשל"צ הגאון הרב שלמה עמאר - רבה של ירושלים.

האזינו ללהיט "מאמין בניסים"

יעקב שוואקי מספר כי "אמי היקרה שתחי' נולדה במחנה השמדה לאשה מופלאה גיבורת כוח, שבניגוד לכל הסיכויים שרדה מחושלת מול ניסיון השמדה אכזרי. העובדה שהעם היהודי עדיין קיים לא מובנת מאליה, זהו נס צרוף.

"יש לי את הזכות להסתובב בעולם ולפגוש אחים ואחיות שלי במקומות שבהם החיים היהודיים בלתי אפשריים מבחינה לוגית, הצמיחה היהודית המדהימה שלנו בעולם היא נס. היא לא רק חיה וקיימת אלא גם משגשגת, זו ההשראה שלי לאלבום הזה - אנחנו בגדר נס!".

שוואקי עם מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל

בימים אלו שוואקי מקיים סבב מופעים בינלאומי לאלבום החדש, וישתתף בפסטיבל מוזיקה יהודית עם הפילהרמונית בשוויץ, ואירועים נוספים בעיר האורות פריז, אנטוורפן-בלגיה, דרום אמריקה וארה"ב.

הפקה: Shwekey Music; אריזה גרפית: KZ Creative; סטילס: Michael Yair; יחסי ציבור: MediaPRO.

עטיפת האלבום
יעקב שוואקי בהקלטת האלבום

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר