צפו בקליפ

הקמפיין הסאטירי של הקינדרלעך לאבי גבאי

בהתבסס על הג'ינגל "ישראל מחכה לרבין", ביצעו חברי ה'קינדרלעך' שיר קמפיין אלטרנטיבי למפלגת העבודה, ולא שכחו לעקוץ את אבי גבאי ואת אשת ראש הממשלה (מוזיקה)

יאיר טוקר | כיכר השבת |

בתכנית הסאטירית 'המתנחל', מתלווה הקומיקאי חנוך דאום לראשי המפלגות השונות ומציע להם את שירותיו השנויים במחלוקת לליווי הקמפיין. אמש שודר בערוץ רשת 13 הפרק בו נפגש דאום עם יו"ר מפלגת העבודה אבי גבאי.

בישיבה עם צוות הקמפיין במטה המפלגה, מציע חנוך לגבאי להפיק ג'ינגל בחירות אלטרנטיבי, כפארפרזה לג'ינגל המיתולוגי של מפלגת העבודה 'ישראל מחכה לרבין'. לשם הביצוע הוא מזמין אל הבמה את להקת קינדרלעך לבצע את הג'ינגל הסאטירי 'ישראל מחכה לגבאי'.

את הג'ינגל הלחין ועיבד המוזיקאי המוערך שי ברק, ולהקת קינדרלעך מסתמנת שוב כמרעננת הרשמית של ערוצי הטלויזיה, כשבתור להקת הילדים הפופולארית בישראל, היא מוזמנת לעיתים קרובות להשתתף בפרויקטים מוזיקליים כאלה. בשנה שעברה היתה זו הופעה בתכנית 'ארץ נהדרת' שעוררה גלים רבים, וכעת ההופעה המדוברת בתכנית 'המתנחל'.

"אנחנו גאים להציג לציבור תוצר מושלם הן מבחינה מוזיקלית והן מבחינה תדמיתית", אומר מנהל הלהקה דוד פדידה. "העובדה שפעם אחר פעם בוחרים בנו להשתתף בהפקות כאלה, מוכיחה שקינדרלעך מייצגת לציבור תדמית ראויה וחיננית שאנשים נהנים לחוות אותה. אנחנו מודים לקב"ה על הסייעתא דשמיא והזכות לקדש שם שמיים ברבים".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר