כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
פונו על אלונקות עם חמצן

בהלה במטוס: נוסעים התעלפו בזה אחר זה, הדיילות רצו עם בלוני חמצן

אירוע חריג התרחש על סיפונו של מטוס חברת 'דלתא איירליינס' שהיה אמור לצאת מלאס וגאס | טרם ההמראה החלו הנוסעים להתעלף בעקבות החום הכבד - מסיבה שאינה ברורה המיזוג לא פעל | הכתבת ששהתה על המטוס מתארת דיילות שרצו עם בקבוקי חמצן במסדרון המטוס (בעולם) 

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
פנים המטוס של 'דלתא איירליינס' (צילום: shutterstock)

גל החום העצום שפוקד בימים אלה אזורים רבים בעולם, הביא לאירוע חריג בטיסה שהייתה אמורה לעשות את דרכה מלאס וגאס לאטלנטה, כך מדווח ברשת 'FOX NEWS' שהביאו את דבריה של כתבת הרשת ששהתה בטיסה.

הסיפור התרחש ביום שני האחרון בטיסה של חברת 'דלתא איירליינס' מלאס וגאס לאטלנטה. הנוסעים שהיו ישובים בכיסאותיהם המתינו במטוס לאורך שלוש שעות בחום של 43 מעלות כאשר מיזוג האוויר לא פעל מסיבה שאינה ברורה.

בשלב מסוים החל כאוס בטיסה, כאשר בזה אחר זה נוסעים לאבד הכרה והדיילות רצו בבהלה מאחד לשני עם בלוני חמצן, הקברניט הודיע שמי שחווה מצב חירום רפואי "ילחץ על הכפתור הייעודי", בסך הכל פונו כחמישה נוסעים מהטיסה.

הפוסט בטוויטר של כתבת 'פוקס ניוז' (צילום מסך טוויטר)

גרווין מדווחת שגם דיילת אחת נצפתה מתעלפת במטוס ופונתה על אלונקה כשהיא מחוברת לבלון חמצן, "אני בשוק" כתבה בטוויטר.

לאחר שנוסעים רבים חשו ברע, הוחלט להחזיר את המטוס לשער ובתחילה הורשו נוסעים לרדת מהמטוס אך הובהר להם שהטיסה הבאה תהיה רק בעוד מספר ימים. בשלב מסוים הוחלט להוריד את כולם מהטיסה.

בסופו של דבר, הוחלט לדחות את הטיסה ליום שלישי למחרת בשעה 7:00 בבוקר, אך לדברי גרווין גם הטיסה הזו התבטלה בסופו של דבר.

לפניית פוקס ניוז ענתה דלתא איירליינס: "אנו מתנצלים על החוויה שחוו לקוחותינו בטיסה 555 מלאס וגאס לאטלנטה ב-17 ביולי, שבסופו של דבר הביאה לביטול טיסה", נמסר בהודעת חברת התעופה. "צוותי דלתא בוחנים את הנסיבות שהובילו לטמפרטורות לא נוחות בתוך התא ואנו מעריכים את המאמצים של אנשינו וכוחות החירום בהארי ריד הבינלאומי".

הלקוחות גם קיבלו התנצלויות ישירות כמו גם פיצוי מחברת התעופה, כך נמסר מרשת החדשות.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר