מאות תקועים במקום

מטוס חילוץ מיוחד יצא הלילה לחילוץ ישראלים מהשריפות ביוון

חברת הביטוח הודיעה, כי תוציא הלילה מטוס חילוץ מיוחד לאי רודוס בעקבות השריפות החריגות שמכלות את האי התיירותי | המטוס ישהה במקום כשעה ולאחר מכן יחזור לישראל עם התיירים הישראלים שנתקעו באי (בעולם) 

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
השמיים בוערים ברודוס, השבוע (צילום: לפי סעיף 27א)

בעקבות המצב החריג באי רודוס והשריפות המכלות את האזור, הודיעה היום (ראשון) חברת 'פספורטכארד' המבטחת נסיעות של ישראלים לחו"ל כי תוציא מטוס חילוץ מיוחד עבור לקוחותיה הישראלים שנתקעו באי.

כפי שדווח ב'כיכר השבת', בימים האחרונים פקד את האי שריפות ענק שכילו שטח נרחב באזור התיירותי, ועשרות אלפי בני אדם נאלצו לעזוב את האי, חלקם דרך הים בסירות פרטיות וצבאיות ואחרים דרך נמל התעופה.

מחברת פספורטכארד נמסר כי "הוחלט לצאת בטיסה ייעודית להחזרת המבוטחים לארץ בבטחה ובמהירות לנוכח השריפות הפוקדות את האי מזה מספר ימים".

מטוס החילוץ המיוחד של החברה יצא הערב בשעה 22:00 מישראל וינחת בשדה התעופה RHO ברודוס, שם ישהה במשך כשעה לצורך הפינוי. הנחיתה של המטוס חזרה בישראל צפויה בשעה 2:00 לפנות בוקר.

ישראלים רבים ששהו באי ביומיים האחרונים חולצו ממנו בדרכים שונות, וקיבלו סיוע וליווי של החברות המבטחות לצורך פינויים והבטחת שלומם.

מ'פספורטכארד' נמסר: "במהלך אתמול והיום פספורטכארד סייעה למעל כמאה ממבוטחיה, אשר עשרות מהם חולצו אתמול בסירות ואוטובוסים לצד הצפוני של האי, וגם היום המשיך צוות החילוץ של פספורטכארד בשיתוף מגנוס איתור וחילוץ, שהגיע הבוקר לרודוס, במטרה לסייע למטיילים ומבוטחי פספורטכארד הנדרשים לפינוי או סיוע רפואי, וכן לחלץ כ 30 מבוטחים שעדין שהו היום בחלק הדרומי של רודוס שסמוך למוקדי השריפות".

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר