"מהידידות הגדולות של ישראל"

אושר בממשלה: ראש העיר הוותיק ימונה לשגריר באיטליה

ראש העיר מעל 30 שנים, יהפוך בקרוב לשגריר ישראל באיטליה | שר החוץ שדחף למינויו אמר: "איטליה היא מידידותיה הגדולות והחשובות של ישראל באירופה, בני כשריאל הוא האיש המתאים" (חדשות בעולם) 

דוד הכהן | כיכר השבת |
בני כשריאל (משמאל) לצד שר החוץ אלי כהן (אגף דוברות עיריית מעלה אדומים)

אושר בישיבת הממשלה: שרי הממשלה אישרו היום (ראשון), כי בני כשריאל, ראש העיר הוותיק של מעלה אדומים, ימונה לכהן כשגריר ישראל באיטליה.

כשריאל, בן 71, יליד אשקלון, שימש כראש עיריית מעלה אדומים מאז 1992 ונחשב לראש עיר מוערך, מכהן כיושב ראש סיעת הליכוד במרכז השלטון המקומי, סגן יושב ראש מרכז השלטון המקומי, ומכהן כחבר מועצת מנהלים במפעל הפיס ובחברה למשק וכלכלה. בעבר כיהן גם כיו"ר מועצת יש"ע.

שר החוץ אלי כהן, שדחף למינויו הגיב: "איטליה היא מידידותיה הגדולות והחשובות של ישראל באירופה. היחסים בין המדינות מתהדקים ומתחזקים מדי יום".

עוד אמר שר החוץ: "בני כשריאל כיהן במשך 31 שנה כראש עיריית מעלה אדומים והוביל את העיר להישגים חסרי תקדים ולתנופה אדירה ואני בטוח שניסיונו וכישוריו המיוחדים יסייעו בקידום שיתופי הפעולה בין המדינות בתחומי הביטחון והיציבות האזורית, כמו גם בתחומי הכלכלה והאנרגיה".

בני כשריאל, שגריר ישראל באיטליה: "אני מודה לשר החוץ אלי כהן על האמון וההערכה בהחלטתו למנות אותי לשגריר ישראל באיטליה. אני מלא הערכה לעבודתו והישגיו של השר בזירה המדינית. אין לי ספק כי שיתוף הפעולה ביננו יביא לתוצאות חיוביות באיטליה, לחיזוק ולהידוק הקשרים בין המדינות. אמלא שליחותי זו מתוך מחויבות ואחריות עמוקה למדינת ישראל".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר