כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
אחרי תקריות מביכות

נעלי 'טניס' ומדרגות נמוכות: אלו הפעולות שננקטות כדי למנוע נפילות לביידן

צוותו של נשיא ארה"ב בן ה-80 נוקט בפעולות מגוונות כדי למנוע ממנו נפילות פומביות לאחר שלאחרונה החל לסבול מ"דלקת מפרקים משמעותית בעמוד השדרה" | נשיא ארה"ב נפל מספר פעמים באירועים פומביים - נפילות שנקלטו במצלמות הטלוויזיה ועוררו דיונים ערים באשר לגילו של הנשיא הדמוקרטי (בעולם) 

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
הנשיא נופל ביוני האחרון (צילום: לפי סעיף 27א)

נשיא ארה"ב ג'ו ביידן בן השמונים מתקשה בהליכה יציבה בעקבות דלקת מפרקים חריפה בעמוד השדרה, בה אובחן במהלך השנה.

בתגובה, החליטו אנשי צוות הנשיא להתאים עבורו אמצעי זהירות כדי למנוע נפילות, דבר שעלול לסכן משמעותית את סיכוייו להיבחר שוב לנשיאות בשנה הבאה.

לפי הדיווח ב'פוקס ניוז', אנשי הנשיא החליטו במהלך הקיץ להחליף את נעלי האלגנט של ביידן בנעלי ספורט - 'טניס', דבר שאמור להביא ליציבה טובה יותר של ביידן באירועים פומביים.

במקביל, לאחר שאובחן על ידי רופא הבית הלבן, החליטו אנשי צוות הנשיא להנמיך את מדרגות המטוס הנשיאותי ה'אייר פורס 1' המפורסם למפלס נמוך יותר, דבר שיקל עליו בעת נסיעותיו במתקן הנשיאותי.

לפי הדיווח, הנשיא ג'ו ביידן מקבל טיפולי פיזיותרפיה מהמומחה דרו קונטררס, שעבד גם עם הנשיא אובמה, והמליץ לנשיא ארה"ב על מספר תרגילים שאמורים לשפר את שיווי משקלו.

כזכור, מוקדם יותר השנה בחודש יוני, תועד נשיא ארה"ב נופל על הקרקע במהלך טקס באקדמייה צבאית בקולרדו. הנפילות של הנשיא שהתרחשו מספר פעמים באופן פומבי כמו גם התבטאויות לא ברורות מצידו מביאים את האמריקאים למחשבה שאולי הגיע הזמן שיפנה את מקומו עבור דמוקרטי צעיר יותר.

בסקר שנערך לא מזמן עלה כי 77% מהאמריקאים סבורים כי ביידן הוא מבוגר מדי מכדי להתמודד שוב לתפקיד נשיא ארה"ב, כאשר 89% מהרפובליקנים נוקטים בעמדה זו יחד עם 69% מהדמוקרטים.

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר