כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
הלך רחוק מדי 

מביך: הסנאט בארה"ב החזיר את קוד הלבוש לאחר כשבוע - בגלל סנאטור עם מכנס קצר

לפני כשבוע וחצי ביטל הסנאט את קוד הלבוש שהיה נהוג בסנאט הכולל: חליפה מכנסיים ועניבה, אך נאלץ להחזיר אותו לאחר שסנאטור דמוקרטי הגיע לאולם האספה עם סווטשרט ומכנסי כושר קצרים (בעולם)  

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
פטרמן בסנאט עם הסווטשרט (צילום: סנאט )

הסנאט בארה"ב החליט אמש (רביעי) פה אחד להחזיר את קוד הלבוש בסנאט ולעגנו בחוק, בגלל הופעה של סנאטור דמוקרטי במליאה עם מכנסיים קצרות וסווטשרט.

תחילת הסיפור לפני כשבוע וחצי, כאשר מנהיג הרוב הדמוקרטי בסנאט צ'אק שומר הורה להפסיק את אכיפת קוד הלבוש עבור סנאטור דמוקרטי בשם ג'ון פטרסון שנצפה באזור הסנאט - אך לא במליאה, עם מכנסיים קצרות וחולצת סווטשרט.

אלא, שבעקבות ההנחיה החדשה של שומר, החל פטרסון להרגיש 'חופשיות יתר' והחל להסתובב ואף לנאום באולם המליאה של הסנאט בלבוש הלא מכובד בעליל.

הדבר גרר תגובות נזעמות של רפובליקנים וגם דמוקרטים התחילו להבין ש"זה הלך רחוק מדי": "למרות שמעולם לא היה לנו קוד לבוש רשמי, האירועים בשבוע האחרון גרמו לכולנו להרגיש כאילו רשמי של אחד מהם הוא הדרך הנכונה קדימה", אמר מנהיג הרוב בסנאט צ'אק שומר בהצהרה. והוסיף: "אני מאוד מעריך את הסנאטור פטרמן שעובד איתי כדי להגיע להסכם שכולנו מוצאים מקובל, וכמובן אני מעריך את המנהיגות של הסנאטור מנצ'ין והסנאטור רומני בנושא זה".

החוק החדש שעבר בהסכמת שתי המפלגות, בתמיכתו של הסנאטור הדמוקרטי הסורר, יחייב מעתה את חברי הסנאט להיות נוכחים באולם המליאה כשהם לובשים חליפה, מכנסיים ועניבה.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר