כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
"תמונות מחרידות מישראל" | צפו

נשיא אוקראינה מקדיש פוסט מצולם לישראל - ומאשים את רוסיה במימון המתקפה

נשיא אוקראינה ולדימיר זלנסקי הקדיש היום פוסט מצולם בו דיבר על המראות המחרידים מישראל ועל הסולידריות והתמיכה של מדינתו נגד הטרור | עוד האשים את רוסיה כי היא זו שעומדת מאחורי המימון למתקפה | צפו בדברים שאמר - מתומלל לאנגלית ועברית (בעולם) 

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |

זלנסקי בסרטון, הערב (צילום: נשיא אוקראינה)

נשיא אוקראינה ולדמיר זלנסקי מביע תמיכה חסרת תקדים בישראל - הרבה יותר מכלל מנהיגי העולם שהתבטאו על המתקפה. אלו הדברים שאמר נשיא אוקראינה בסרטון מצולם, הערב (שבת):

"היום, העולם כולו ראה סרטונים מחרידים מישראל. מחבלים משפילים נשים וגברים, עוצרים אפילו קשישים, ואינם מרחמים. מול מתקפת טרור כזו, כל מי שמעריך את החיים חייב לעמוד בסולידריות".

נשיא אוקראינה זלנסקי הוסיף והשווה את המצב למדינתו: "לנו באוקראינה יש תחושה מיוחדת לגבי מה שקרה. אלפי רקטות בשמי ישראל... אנשים נהרגו רק ברחובות... ירי על מכוניות אזרחיות. עצורים מושפלים. עמדתנו ברורה: כל מי שגורם לטרור ומוות בכל מקום על פני כדור הארץ חייב להיות אחראי", אמר הנשיא היום.

זלנזקי הוסיף: "מתקפת הטרור של היום על ישראל הייתה מתוכננת היטב, וכל העולם יודע אילו נותני חסות לטרור היו יכולים לתמוך ולאפשר את ארגונו. לישראל יש את הזכות המלאה להגן על עצמה מפני טרור. כמו כל מדינה אחרת.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר