כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
דברים נוקבים 

נציגת הליגה נגד השמצה: "הטבח בישראל מתקשר ישירות לשואה. שום דבר לא השתנה" 

גורמת בכירה בליגה נגד השמצה אמרה בראיון ל'פוקס ניוז' כי האירועים שהתרחשו בישראל מתקשרים באופן ישיר לשואה ולפוגרומים באירופה "שום דבר לא השתנה מאז" היא מציינת | בראיון היא הזכירה גם את הסבתא ניצולת השואה שנגררה בכוח לעזה (בעולם) 

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
יהודים מגורשים אל המחנות (אררכיון)

בכירה בארגון ה-ADL - הליגה נגד השמצה אודותיה דובר לאחרונה, התראיינה לרשת 'פוקס ניוז' וקישרה באופן ישיר בין השואה למאורעות הטבח.

היא אמרה כי הפיגועים שהביאו למותם של 1000 יהודים העלו "זכרונות טרגיים" כאשר היא בעצמה צאצאית של יהודים שנמלטו על נפשם מאימת פוגרומים באימפריה הרוסית, ולאחר מכן נרצחו בשואה.

בדבריה היא גם הזכירה הסבתא ניצולת השואה בכיסא גלגלים, שנלקחה לרצועה על ידי מחבלי החמאס. "התקיפה של חמאס סימנה את הרצח הגדול ביותר של יהודים מאז השואה", ציינה מרינה רוזנברג.  

"אז כאן אנחנו רואים קשר היסטורי, איך דברים לא השתנו הרבה מהפוגרומים במזרח אירופה והשואה ועד לארגוני טרור כמו חמאס, חיזבאללה, הג'יהאד האסלאמי הפלסטיני ואחרים, שמטרתם היחידה היא לרצוח יהודים", אמרה רוזנברג לפוקס ניוז.

היא גם ציינה את ההפגנות ברחבי העולם - כולל בארה"ב שמביעות שמחה ו"חוגגות" את טבח היהודים. "באותן עצרות, לא רק שראינו צלבי קרס בניו יורק, אלא גם שומעים דוברים בניו יורק ובפילדלפיה ובמקומות אחרים במדינה מדברים על 'לוחמי חופש' וטוענים שהישראלים לא חפים מפשע... ראיתם את התמונות ואת הסרטונים של תינוקות ובני נוער וצעירים ונכים שנרצחו. ולהגיד שהם לא חפים מפשע, זה פשוט דברי שטנה נוראים", אמרה רוזנברג.

"לא מדובר במי פרו-ישראלי או פרו-פלסטיני. מדובר במי שיש לו את המוסר להוקיע זאת במלואו. ארגון טרור, איום שמטרתו היחידה היא לרצוח יהודים ולשים קץ למדינת היהודים. ואלה שחוגגים ברחובות ארה"ב, באירופה ובמזרח התיכון את הטבח של אזרחים חפים מפשע ביומיים האחרונים. מנקודת המבט שלנו, זו אנטישמיות ברורה", הוסיפה.

היא הדגישה כי למרות שביקורת על ישראל היא 'לגיטמית', "אנטי-ציונות היא אנטישמיות", אמרה רוזנברג. "זה שלילת זכותו של העם היהודי לקבל ארץ משלו באדמות אבותיו. וזו אנטישמיות ברורה"., ציינה.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר