המלחמה בתומכי הנאצים

ראש עירייה במונטריאול קבע: תולש פוסטר חטופים ישלם 1000$ - שייתרמו לישראל

ראש העירייה היהודי של רובע 'המפסטד' במונטריאול, קנדה - ג'רמי לוי, החליט להשית קנס של אלף דולרים למי שיתלוש פוסטר של חטופים בשטח הפרבר | "הכסף כולו יגיע כתרומה לישראל", אמר עוד ראש העיר בפוסט בפייסבוק (בעולם) 

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
ראש העיר היהודי ג'רמי לוי (צילום: עיריית המפסטד)

ראש העיר היהודי ג'רמי לוי החליט לקחת את התמיכה שלו בישראל צעד קדימה, והודיע בפייסבוק כי יעגן בחוק העירוני שכל תלישה של פוסטר הנושא תמונת חטופים ישראליים תיענש בקנס של 1000$.

בהודעה בפייסבוק כתב ראש העיר: "המפסטד תאמץ חוק עזר שיטיל קנס של 1,000 דולר על כל אדם שיסיר את כרזות בני הערובה הישראלים מהשטח הציבורי. כמו כן, 100% מהסכומים שיגבו מהפרה זו ייתרמו לישראל", הזהיר ראש העיר.

1000 דולר קנס שייתרם במלואו לישראל (צילום מסך פייסבוק)

בעמוד הפייסבוק של ראש העיר ניתן לראות בגדול את הכיתוב: "אני עומד לצד ישראל". כעת נראה כי התמיכה מתבטאת גם בצעדים מעשיים, לאחר שברחבי העולם תועדו גורמים אנטישמיים כשהם משחיתים את הפוסטרים הנושאים את תמונות החטופים הישראלים השבויים בעזה.

המפסטד הוא פרבר בעיר מונטריאול הקנדית במחוז קוויבק שבקנדה. ראש העיר ג'רמי לוי מרבה בימים האחרונים להעלות פוסטים של תמיכה בישראל, כאשר באחד האחרונים כתב בצדק רב: "לכל המפגינים שצועקים FREE FREE PALESTINE (שחררו את פלסטין), אל תדאגו, העזרה בדרך. צה"ל בא לשחרר את הפלסטינים מחמאס".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר