החטופים בבתי חולים

השרים למזכ"ל ארגון הבריאות העולמי: "חטופים הובאו למנהרות מתחת לבתי חולים"

שר החוץ אלי כהן ושר הבריאות אריאל בוסו נפגשו בג׳נבה, ביחד עם נציגי משפחות החטופים, עם מזכ"ל ארגון הבריאות העולמי והציגו בפניו את פשעי החמאס (בעולם)

ארי טננבוים | כיכר השבת |
מציג את הנתונים בפני המזכ"ל (צילום: Pierre-Michel Virot שגרירות ישראל למוסדות האו״ם בג׳נבה)

שר החוץ אלי כהן ושר הבריאות אריאל בוסו נפגשו היום (שלישי) בג׳נבה עם מזכ״ל ארגון הבריאות העולמי (WHO) דר' טדרוס ג'ייברסוס.

בפגישה הראו השרים למזכ"ל כי החמאס מנצל בציניות את ארגוני האו״ם והקהילה הבין לאומית ומשתמש בבתי חולים כמחסה לפעילות הטרור.

שר החוץ אלי כהן אמר בפגישה: ״השימוש הציני של ארגון הטרור החמאס בבתי חולים כמחסה לפעילות הטרור שלו היא כישלון מהדהד של ארגון הבריאות העולמי ושל ארגוני האו״ם.

"מתחת לאפם של הארגונים האלו הוקמה תשתית הטרור הגדולה בעולם. מדובר בפשע מלחמה כפול כאשר בסמוך לבתי החולים נורים טילים ורקטות לעבר האוכלוסייה הישראלית".

מציג את הנתונים בפני המזכ"ל (צילום: Pierre-Michel Virot שגרירות ישראל למוסדות האו״ם בג׳נבה)

עוד אמר: "בתוך מרתפי בתי החולים פועלים בעזה אפילו היום מחבלי החמאס ואליהם, על פי ההערכות, הובאו חטופים ישראלים ב-7 באוקטובר. האיחוד האירופי כבר הכריז השבוע על השימוש של חמאס בבתי החולים והאוכלוסייה בעזה כמגנים אנושיים לטרוריסטים של חמאס ועל ארגוני האו"ם להצטרף לקריאה חד משמעית זו!״.

מציג את הנתונים בפני המזכ"ל (צילום: Pierre-Michel Virot שגרירות ישראל למוסדות האו״ם בג׳נבה)

גם שר הבריאות אוריאל בוסו אמר: "אמרתי ליו"ר ארגון הבריאות העולמי שאנו מצפים לגינוי חד יותר של הזוועות שביצעו מחבלי חמאס ביום שבת שמחת תורה ולצאת בתקיפות נגד העובדה שהם מחזיקים אזרחים ישראלים חפים מפשע - ילדים, נשים וקשישים, חלקם סובלים ממחלות ופציעות קשות. זו חובתו המוסרית של ארגון הבריאות העולמי לצאת נגד השימוש במוסדות רפואיים וצוותים כמחסה לחמאס, לדאוג שהפצועים בעזה יקבלו טיפול מחוץ לשטחי לחימה ולקרוא לחמאס להפסיק להשתמש בבני עמם כמגן אנושי.

"מדינת ישראל נחושה לנצח את המלחמה נגד ארגוני הטרור ולא נעצור להשגת כל המטרות שהצבנו", הצהיר.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר