ישראל במלחמהישראל במלחמה
דיאלוג מוזר 

"האם יש לך כפיל?" | צפו בפוטין משוחח עם גרסה שלו בבינה מלאכותית 

נשיא רוסיה ולדימיר פוטין ערך מסיבת עיתונאים בה נשאל בעיקר על המלחמה באוקראינה אך גם "זכה" לפנייה מכפיל שלו שיוצר על ידי בינה מלאכותית והפנה אליו את השאלה: "האם יש לך כפיל" | צפו בתיעוד המשעשע (בעולם) 

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
פוטין משוחח עם פוטין (צילום: RT)

נשיא רוסיה ולדימיר פוטין ערך היום (חמישי) מסיבת עיתונאים נדירה בה נשאל שאלות על ידי כתבים והתייחס למספר נושאים, בהם המלחמה באוקראינה אותה הוא עדיין מכנה "מבצע צבאי מיוחד".

אחד מהנושאים היה הבינה המלאכותית, והנשיא הרוסי בחר לגשת לנושא זה דרך "שאלה" שהופנתה אליו על ידי 'ולדימיר פוטין' שנוצר על ידי בינה מלאכותית שנראה בדיוק כמו המקור.

הדמות בסרטון שנראתה כאמור כמו פוטין בעצמו הפנתה אליו את השאלה: "ולדימיר וולדירוביץ' שלום. אני סטודנט באוניברסיטת סנט פטרסבורג (הכוונה כל הנראה שהדמות יוצרה באוניברסיטה י.ג) אני רוצה לשאול האם זה נכון שיש לך הרבה כפילים? וגם איך אתה רואה את הסכנה שמביאה בינה מלאכותית לתוך חיינו?"

הנשיא פוטין שהיה נראה רציני למדי בזמן השאלה חייך לאחר מכן וענה לפוטין השני: "אתה אולי יכול להיות דומה לי ולהשתמש בקול שלי, אבל אני חשבתי על זה והחלטתי שהאדם היחיד שיוכל להיות כמוני ולדבר בקול שלי הוא אדם אחד - וזה אני"...

"בנוגע לבינה המלאכותית... אגב זה היה הכפיל הראשון שלי", והמשיך למסור את משנתו בנושא הבינה המלאכותית ואמר כי בלתי אפשרי לעצור את התופעה אך חשוב לשלוט בה.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר