הרקע נבדק

עשרות פצועים והרוגים באירוע ירי בפראג; היורה קפץ אל מותו | תיעוד מהזירה

אירוע ירי בעיר פראג שבצ'כיה שהתרחש בשעות אחר הצהריים של יום חמישי הביא לעשרות פצועים ומספר לא ידוע של הרוגים | הרקע לאירוע טרם נודע, היורה נוטרל (בעולם) 

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
מתחבאים מהמחבל (צילום: לפי סעיף 27א)

אירוע ירי מתגלגל בשעות אלו (חמישי) בעיר פראג שבצ'כיה כאשר אדם פתח באש בתוך אוניברסיטה בעיר.

המשטרה אומרת כי כתוצאה מהאירוע נפצעו עשרות בני אדם וכמה נהרגו, טרם נודע בשלב זה מהו הרקע לאירוע. "ישנם מספר הרוגים ועשרות פצועים במקום", על פי הודעת המשטרה שפורסמה היום (חמישי).

המשטרה הודיע זמן קצר לאחר מכן כי היורה חוסל וכי הם עובדים על פינוי מלא של הבניין. כל השוהים במבנה שהותקף התבקשו להישאר בדלתיים סגורות ולחסום את הפתחים באמצעות ריהוט עד לפינוי על ידי המשטרה. תושבים המתגוררים בקרבת מקום התבקשו להישאר בבתיהם ולנעול את הדלתות.

מדיווח אחר עולה כי היורה קפץ אל מותו מתוך אוניברסיטת 'קארל' שם ביצע את המתקפה. ראש הממשלה, פיטר פיאלה קרא לציבור שלא להתקרב לאזור. "אני רוצה להבטיח לציבור שהיורה נוטרל, לא ידוע לגבי יורה נוסף", אמר.

האירוע התרחש בסמוך לשעה 17:00 קרוב לאזור העיר העתיקה והרובע היהודי של העיר. ראש הממשלה ביטל את הלו"ז שלו וחזר לבירה. "ביטלתי את המשך תוכניותיי ואני חוזר לפראג. אני בקשר עם שר הפנים ועם כוחות הביטחון ואני מבקש מכולם להקפיד על הוראותיהם".

אזרחים בורחים ממקום האירוע (צילום: לפי סעיף 27א)
בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר