ממתינים לתגובה 

היום שאחרי החיסול | העיתון של חיזבאללה מאיים: "ישראל עברה את הקו האדום" 

העיתון אל אח'באר המזוהה עם חיזבאללה אומר כי ישראל חצתה את הקו האדום בחיסולו של סלאח אל ערורי, עליו ישראל טרם לקחה אחריות | "ישראל החליטה לשבור את הכללים של המזכ"ל נסראללה", נכתב בעיתון המזוהה עם ארגון הטרור השיעי (בעולם)

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
חסן נסראללה (צילום: צילום מסך)

כצפוי, הכותרות בלבנון עוסקות הבוקר (רביעי) בהרחבה אודות החיסול של סגן הלשכה המדינית של חמאס סלאח אל-ערורי, ובתוך הדברים נכתבו גם מסרים מאיימים כלפי ישראל - כולל בעיתון אל-אח'באר הלבנוני המזוהה עם ארגון הטרור, כך מדווחים הבוקר ברשת N12.

בכלל העיתונים הערביים יוחס החיסול לישראל, למרות שהאחרונה טרם לקחה עליו אחריות. "שעות לפני שחיזבאללה ציין את יום השנה לחיסול מפקד כוח קודס האיראני, קאסם סולימאני, החליטה ישראל לשבור את כללי ההתקשרות עם לבנון שקבע מזכ"ל חיזבאללה, חסן נסראללה, לפני כמה חודשים", כותב אל-אח'באר של חיזבאללה.

הדברים של העיתון מתייחסים לאיומים שהשמיע נסראללה באחת מדרשותיו מתוך הבונקר, בה אמר שכל חיסול על אדמת לבנון תוביל לתגובה קשה מצידו של חיזבאללה. "לא נאפשר חזרה לחיסולים בלבנון ולא נקבל שינוי בכללי העימות, על ישראל להבין זאת", אמר אז המחבל הבכיר.

"לא נשתוק על כל חיסול ישראלי של לבנוני, פלסטיני, איראני או כל אדם אחר, שיבוצע על אדמת לבנון", הזהיר עוד נסראללה.

העיתון המזוהה עם חיזבאללה ייחס את המתקפה לישראל ואמר כי "היא התנקשה בחייו של סגן ראש הלשכה המדינית של חמאס, סאלח אל-עארורי, בתקיפה אווירית ברובע הדאחיה בביירות".

במקביל, בעיתון הסורי אל-וטן שנמצא שמזוהה עם משטר הטרור של אסד, אמרו כי ישראל מעוניינת לגרור את חיזבאללה למלחמה כוללת, לדבריהם כדי "לצאת מהמבוי הסתום בעזה, באמצעות הצתת כל החזיתות וקריאה לתמיכה אמריקנית להפסקת מלחמת הדמים שניהלה הישות הישראלית נגד פלסטינים".

בעיתון הסורי גם מציינים את העובדה שמדובר במתקפה הישראלית הראשונה על אדמת ביירות מאז מלחמת לבנון השנייה.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר