אירוע מוזר ומטריד

הנוסעים החרדים הורדו מהמטוס בגלל שהחליפו מקומות

הדיילים בטיסה שעשתה את דרכה מקליפורניה לניו יורק הסבירו לשלושת הנוסעים החרדים כי החלפת המקומות מטעמי צניעות פגעה באיזון המשקל במטוס והפרה באופן חמור את הנהלים - מה שהוביל להוצאתם מהטיסה (חדשות)

יהודה גל | כיכר השבת |
הורדו מהטיסה (צילום: . Photo by Gideon Markowicz/Flash90 )

לא כך חשבו שתיגמר הטיסה שלהם שלושת הנוסעים החרדים שעלו על מטוס מקליפורניה לניו יורק, השלושה הורדו מהטיסה לאחר שהחליפו מושבים במטוס מטעמי צניעות.

האירוע התפתח כאשר קשיש חרדי שהיה על הטיסה מפאלם ספרינגס בקליפורניה לנמל התעופה קנדי התיישב במושב שנותר רשמית ריק. 

כשהדיילת שאלה אותו מדוע הוא יושב שם, ואף ביקשה ממנו לחזור למקומו, הסבירו לה שתי נשים יהודיות שנכחו על הטיסה כי הסיבה שהוא עשה זאת היא בגלל עניין דתי שכן הוא מסרב לשבת ליד אשה. 

בהמשך הטיסה, החליטו הנשים על דעת עצמן להחליף עם אותו אדם מבוגר את מקומותיהן. נוסע אחר, רון פסארו, הציע אף הוא ליהודי הקשיש את מושבו ועל מנת להרגיע את הרוחות.

פסארו אף סיפר בראיון לאתר 'פורוורד' שדיווח על המקרה, כי בשלב הזה הופיעו קפטן הטיסה ואיש ביטחון, ואמרו לנוסעים החרדים שהם נדרשים לרדת מהמטוס. 

"הקברניט והצוות קיבלו את ההחלטה. אתם יורדים מהמטוס הזה", צוטט איש הביטחון שהוסיף כי "החלפת מושבים היא הפרה בכל הנוגע לחוסר איזון משקל. אתם צריכים לשבת במקומות שהוקצו לכם".

רייצ'ל סקלאר, שהייתה גם היא בטיסה פרסמה על התקרית ב-X. "הם אמרו שברור שזו אנטישמיות, ואני אמרתי, 'זה בטוח, כל העניין היה ממש מרגיז. זה נראה מאוד מיותר ודי מבלבל.. הייתי המומה שהם העיפו אותם מהמטוס באותה שעה בערב השנה החדשה". 

סקלאר טענה כי החלפת מושבים היא תופעה רווחת ומסיבות שונות כישיבה משותפת עם בני משפחה או סיבות אחרות. 

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר