ארה"ב 2024

תיעוד מטורף מארצות הברית: החשוד זינק על השופטת לאחר ששלחה אותו לכלא

חשוד שהגיע לבית המשפט בעיר לאס וגאס להקראת עונשו זינק על השופטת ברגע שקבעה כי הנאשם ייכנס לכלא | בתחילה אמר לשופטת כי הוא אדם טוב ומבקש מאסר על תנאי אך השופטת החליטה לשלוח אותו מאחורי סורג ובריח | הנאשם זינק על השופטת והפילה לרצפה מאחורי במת השיפוט (בעולם) 

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
הסרטון המלא (צילום: בית המשפט האזורי בלאס וגאס )

נאשם בתקיפה זינק על שופטת בית המשפט בעיר לאס וגאס לאחר שהאחרונה הקריאה את גזר דינו וקבעה כי הוא ישב בכלא ולא הסתפקה במאסר על תנאי. האירוע התרחש אמש (רביעי) במרכז הצדק האזורי.

טרם חרצה השופטת את גזר דינו של הנאשם, אמר האחרון כי הוא מבקש ממנה להפגין סלחנות וכי הוא אינו אדם מורד.

"אני תמיד מנסה לעשות את הדבר הנכון, אני לא חושב שיש לשלוח אותי לכלא", אמר הנאשם דילון רדן לשופטת, "אבל תעשי מה שיש לך לעשות", אמר.

אך ברגע שהשופטת חרצה את גזר דינו של הנאשם, תוך שקצין בית המשפט ניגש לעברו של החשוד על מנת לאזוק אותו, הוא זינק עליה לפתע תוך שהוא מפילה לרצפה מאחורי כס השיפוט שלה.

השוטרים וקציני האבטחה של בית המשפט שהיו במקום מיהרו כדי לעזור לשופטת ההמומה שנותרה על רצפת בית המשפט והיכו את החשוד עד שנכנע.

השופטת לא נזקקה לטיפול רפואי אך אחד מאנשי האבטחה שטיפלו בחשוד פונה לבית החולים לאחר שקיבל מכה חזקה במצח ונקע את הכתף.

דלן עומד כעת בפני אישומים נוספים על תקיפה חמורה כנגד "אדם מוגן", וסביר להניח כי הוא עומד לשבת שנים רבות מאחורי סורג ובריח לאחר שהוכיח את מסוכנותו החריגה אל מול המצלמות.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר