כמניין הימים בשבי

טיסה LY131 | הטייס הודיע מהתא: "נזכיר לכל העולם שאנחנו מחכים להם" 

טיסת אל-על LY131 שיצאה הבוקר מתל-אביב להולנד נשאה עימה את משפחות החטופים שיצאו להגיש תלונה בבית הדין הפלילי הבינלאומי נגד ראשי חמאס | טרם ההמראה החליט הטייס לעשות מחווה לחטופים ולמשפחותיהם ומסר הודעה למשפחות דרך התא | צפו בדבריו של הטייס טרם הטיסה להולנד (חדשות) 

דוד הכהן | כיכר השבת |
הטייס בהודעה לנוסעים טרם ההמראה (צילום: דוברות אלעל)

יותר ממאה נציגי משפחות החטופים עשו את דרכם הבוקר (רביעי) לאמסטרדם בטיסה מיוחדת של חברת אל על ומטה משפחות החטופים. המשפחות בדרכן לבית הדין בהאג בו יגישו תביעה נגד מנהיגי החמאס על המעשים האכזריים שביצעו ב-7 באוקטובר.

מספר טיסת אל על מישראל לאמסטרדם הוא LY131, לציון 131 ימים בהם החטופים נמצאים בשבי החמאס בעזה. הטיסה חזרה ארצה תיקרא LY134 לציון 134 חטופים. 

טייסי אל על ישתמשו במספרים האלה בקשר מול יחידות הבקרה העולמיות השונות לאורך הטיסות, כדי להדהד בעולם את המסר להשבתם של החטופים.

מטה משפחות החטופים ממשיך להתחייב להגנה על זכויות החטופים ומשפחותיהם, וקורא לקהילה הבינלאומית לתמוך במאמצים אלה להבטחת שחרורם המהיר והבטוח של 134 החטופים המוחזקים בידי חמאס.

חברת אל על היא שותפה מלאה של מטה משפחות החטופים ועושה מאמצים רבים על מנת להדהד את המסר בארץ ובעולם, ולהטיס את המשפחות למטרות דיפלומטיות.

קברניט מיכה סברסקי, טייס טיסת LY131 אמר למשפחות לפני ההמראה: ״לכבוד הוא לנו להטיס אתכם למסע המשמעותי והחשוב אליו אתם יוצאים. הטיסה שלנו נקראת LY131 לציון 131 ימים שיקריכם נמצאים בשבי. בזמן שנהיה באוויר, נדבר עם בקרות השליטה הבינלאומיות בשם הקוד EL AL 131 ונזכיר לכל העולם שאנו מחכים להם בבית ומייחלים לשובם של כל החטופים בהקדם. אנחנו סומכים עליכם, תומכים בכם ואיתכם לאורך כל הדרך. מאחלים לכם דרך צלחה״.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר