"איפה היא נמצאת?"

שמועות מסתובבות על מצבה הבריאותי של הנסיכה קייט מידלטון 

הנסיכה מווילס קייט, אשתו של יורש העצר וויליאם בנו של המלך לא נראתה בציבור כבר מספר חודשים, הארמון הסביר כי היא עברה ניתוח בבטן | מאז החלו חרושת השמועות ולאחרונה הודיע הנסיך וויליאם כי לא יוכל להשתתף באירוע ציבורי בגלל "סיבות אישיות" | כל מה שידוע על מצבה הבריאותי של הנסיכה (בעולם) 

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
גם חולה. הנסיכה קייט לצד בעלה (צילום: shutterstock)

הנסיכה קייט מידלטון לא נראתה בציבור מאז תחילת השנה הנוכחית. ב-17 בינואר הודיע הארמון כי הנסיכה עברה ניתוח מתוכנן וכי היא צריכה לנוח.

במהלך השבוע נעדר הנסיך וויליאם מטקס ממלכתי רשמי בו היה אמור להשתתף והסביר את היעדרותו בגלל "סיבות אישיות". ההודעה של הנסיך גרמה לפרץ של ספקולציות ושמועות, שאף גרמו לבית המלוכה להגיב לצהובון כי הנסיכה "מרגישה טוב".

לאחר ההודעה על מצבה הבריאותי בחודש ינואר, פרסם הארמון הודעה בה נכתב כי "היא מקווה שהציבור יבין את רצונה לשמור על נורמליות רבה ככל האפשר עבור ילדיה; ורצונה שהמידע הרפואי האישי שלה יישאר פרטי".

למרות שבקינגהאם לא פרסם פרטים נוספים על אופי הניתוח שעברה קייט, כזה שצפוי להשבית אותה למשך קרוב לחצי שנה, הארמון הדגיש כי מצבה הבריאותי "אינו סרטני".

אחד הפרטים שעורר את סקרנותם של הבריטים, היה העובדה שהנסיכה לא נפגשה עם ילדיה בשעה ששהתה בקליניקה. התופעה הוסברה בכך שהנחיות המרכז הרפואי הן שילדים אינם מורשים להיכנס פנימה.

אבל כאשר מדובר בילד שיהיה יום אחד מלך אנגליה, הנסיך ג'ורג', סביר להניח שבית החולים היה מוכן לבוא לקראת משפחת המלוכה וההודעה נתפסה כתירוץ לא מוצלח.

עיתון ספרדי שטוען כי יש לו מקור אמין במשפחת המלוכה, אמר כי אותו גורם מסר תחת תנאים של אנונימיות שהנסיכה עברה סיבוכים קשים לאחר הניתוח, וכי הרופאים נאלצו לבצע "פעולות דרסטיות" בכדי להציל את חייה.

"ההחלטה הייתה להכניס אותה לתרדמת יזומה", אמרה גב' קאלחה לתוכנית החדשות הספרדית Fiesta. "הם היו צריכים להנשים אותה", מסרה העיתונאית.

הארמון כצפוי הגיב: "שטויות מוחלטות ומגוחכות".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר