מלחמת הטוויטר

מנכ"ל ארגון הבריאות העולמי צייץ - שר הבריאות השיב כדבעי

ברקע הדיווחים על תקיפה קרובה בעיר הטרור רפיח, מנכ"ל ארגון הבריאות העולמי צייץ אמירה חריפה נגד ישראל - שר הבריאות אוריאל בוסו לא נשאר חייב, וזה מה שענה לו השר (חדשות, מדיני) 

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
השר בוסו (צילום: Yonatan Sindel/Flash90)

ברקע הדיווחים על פעילות חריגה של צה"ל אמש (שבת) בדרום רצועת עזה והדיווחים זה שבועות על כוונת צה"ל לפלוש לעיר הטרור רפיח, מנכ"ל ארגון הבריאות העולמי צייץ פוסט גינוי חריף נגד ישראל, שר הבריאות אוריאל בוסו לא נשאר חייב והשיב למנכ"ל בפוסט נוקב.

מנכ"ל ארגון הבריאות העולמי טדרוס אדהנום ג'ברייסוס כתב אמש (שבת) בטוויטר: "הדיווחים לפיהם הופצצו אוהלים המגנים על עקורים ברפיח - לפי הדיווחים נהרגו 11 בני אדם ופצעו 50, כולל ילדים - הם מקוממים ובלתי ניתנים לתיאור. בין ההרוגים שני עובדי בריאות. עובדי בריאות ואזרחים הם לא מטרות, ויש להגן עליהם בכל עת. אנו קוראים: על ישראל החובה להפסיק את האש", כתב מנכ"ל ארגון הבריאות.

השר בוסו השיב לו בחריפות: "מנכ"ל ארגון הבריאות העולמי שוב חוטא לתפקידו, מתעלם במכוון מהמציאות בשטח ובוחר בצד של ארגון הטרור הרצחני חמאס", כתב שר הבריאות של ש"ס.

"להלן העובדות: צה"ל הוא הצבא המוסרי ביותר בעולם ופועל לשמירה על חיי אזרחי האויב לפנים משורת הדין. מנגד, חמאס רוצח וחוטף אזרחים חפים מפשע ומשתמש בתושבי עזה כמגן אנושי.

עובדים של ארגון הבריאות העולמי ותשתיות רשמיות של הארגון משמשים את חמאס עד לרגע זה לביצוע פעולות טרור ולכליאה של החטופים הישראלים.

134 ישראלים, בהם נשים, ילדים וקשישים מוחזקים בשבי חמאס כבר 149 ימים ושרויים בסכנת חיים מיידית. לפי העדויות הם עוברים התעללות קשה - פיזית ונפשית - הרעבה ופגיעות מיניות חמורות. מר טדרוס, במקום לגנות את חמאס, אתה נותן רוח גבית לארגון טרור שאנס, רצח וחטף אזרחים ישראלים חפים מפשע, ונותן פרס לארגון טרור שפוגע בחיי אזרחיו ברצועת עזה. בושה וחרפה", סיכם השר את דבריו בפוסט הנוקב.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר