מתפללים נזקקו לסיוע רפואי 

מאות מתפללים קיבלו סיוע מאיחוד הצלה בליז'ענסק

במרפאת איחוד הצלה שהוקמה במקום בסיוע של הכנסת אורחים ליז'ענסק הוענק סיוע רפואי ומתן תרופות ל-217 מתפללים שנזקקו לסיוע רפואי (בעולם)

אמבולנס איחוד הצלה עם צוות רפואי הגיע מאומן שבאוקראינה, ומשלחת מיוחדת של חובשים ופרמדיקים מאיחוד הצלה הגיעו מישראל (צילום: יח"צ)

אלפים מכל רחבי העולם הגיעו בימים האחרונים לעיירה ליז'ענסק בפולין לרגל יומא דהילולא (כ"א אדר א') של רבי אלימלך מליז'ענסק.

 במרפאת איחוד הצלה שהוקמה במקום בסיוע של הכנסת אורחים ליז'ענסק הוענק סיוע רפואי ומתן תרופות ל-217 מתפללים שנזקקו לסיוע רפואי.

 יענקי ארליך פרמדיק איחוד הצלה והמנהל הרפואי של מרפאת איחוד הצלה ליז'ענסק סיכם: "מדובר במקרים של כאבי גרון, כאבים בחזה, כאבי ראש, חתכים ופציעות, חבלות בגפיים, כוויות, חולשה, ומקרים רפואיים נוספים. משלחת החובשים שפעלו במשמרות סביב השעון העניקו סיוע רפואי ראשוני והפנו את המטופלים למרפאה שהוקמה בסמוך לציון הקדוש. המרפאה תשוב לפעילות גם בחודש הבא - כ"א אדר ב' לרגל ההילולא".

 אלי פולק מנכ"ל איחוד הצלה מסר: "כהמשך למענה של איחוד הצלה בישראל למתן מענה רפואי מהיר ומקצועי בכל ימות השנה, ולבקשת מארגני ההילולא בליז'ענסק - אמבולנס איחוד הצלה עם צוות רפואי הגיע מאומן שבאוקראינה, ומשלחת מיוחדת של חובשים ופרמדיקים מאיחוד הצלה הגיעו מישראל לעיירה ליז'ענסק בפולין ופעלו למתן מענה רפואי ולאבטחת שלומם של אלפי המתפללים - בסיוע של הכנסת אורחים ליז'ענסק". איחוד הצלה עומד הכן להגיש סיוע לכל נזקק בארץ ובעולם".

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר