בריטניה מודאגת

האם סופו של המלך קרב? דיווח: בבית המלוכה מתכוננים ליום שאחרי

לפי דיווח בעיתון ה'מירור' הבריטי, בבית המלוכה מכינים כבר בימים אלו תוכנית ליום שאחרי המלך צ'ארלס, שכזכור חלה בסרטן | הביוגרף המלכותי טום קווין אומר כי הדיווח "מעיד על מצבו" של המלך, שאולי גרוע יותר ממה שארמון בקינגהאם פרסם (בעולם)

דוד הכהן | כיכר השבת |
המלך צ'ארלס (צילום: shutterstock)

האם מצבו של המלך גרוע ממה שחשבנו? זה מה שסבור לפחות הביוגרף המלכותי טום קווין, שהתראיין לאתר "המירור" הבריטי, לפי דיווח שהובא היום (חמישי) באתר 'ישראל היום'.

לדברי המומחה לבית המלוכה, בימים אלו שוקדים ב'בקינגהאם' על הכנת תוכנית ליום שאחרי צ'ארלס בכל הנוגע להעברת השרביט למלך הבא, הלוא הוא יורש העצר וויליאם.

"צ'ארלס מודע לכך שכמלך לעתיד, הנסיך ויליאם נמצא במרכזה של התוכנית, שמנוסחת עכשיו", אמר המומחה.

עוד צוטט הביוגרף קווין בראיון כי "גורמים רשמיים העריכו עד לאחרונה כי צ'ארלס יהיה כשיר מבחינה בריאותית לפחות עד אמצע שנות ה-80 שלו, ורק אז היו מתחילים לתכנן את 'היום שאחרי', אבל עובדתית זה החל עכשיו - וזה סימן כי מצבו של צ'ארלס כנראה חמור ממה שגרמו לנו להאמין", אמר המומחה לבית המלוכה הבריטי.

קווין הדגיש כי הנסיך הארי - אם הוא עדיין ראוי להיקרא כך, מודר לחלוטין מהתוכנית אותה מכינים בימים אלו בבית המלוכה מחשש שידליף. "התוכניות האלו חשאיות מאוד ואף אחד לא סומך על הארי בהקשר לכך, מהסיבה הפשוטה שאם הוא ירגיש חוסר שביעות רצון או יחוש כי הוא לא מקבל את מה שמגיע לו - הוא ירוץ לספר על כך לתקשורת".

כזכור, בחודש שעבר חשף בית המלוכה הבריטי כי המלך חולה במחלת הסרטן לאחר שעבר טיפול בערמונית.

בהודעה עצמה לא נמסרו כלל פרטים על המחלה אך למחרת דווח ב'דיילי מייל' כי המלך מרוצה מכך שהמחלה התגלתה ב"שלביה המוקדמים" וכי סיכויי ההחלמה הינם טובים.

כעת נראה כי המצב אינו כל כך חד משמעי. מיד עם היוודע הבשורה עלה הנסיך הארי על מטוס בדרכו לבריטניה, דבר שעורר את חשדם של הבריטים כי מצבו של המלך אינו מבשר טוב.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר