הרפובליקנים קפצו על כך

ביידן שוב מתבלבל: "הירש גולדברג פולין איתנו... בעצם לא"

נשיא ארצות הברית ג'ו ביידן גמגם מעט בנאומו, כשהזכיר את החטופים והתבלבל כשדיבר על החטוף הירש גולדברג-פולין שעדיין שבוי בעזה | במפלגה הרפובליקנית קפצו על ההזדמנות כדי להזכיר לאמריקאים שהנשיא ביידן מבוגר מדי (בעולם)

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
(צילום: לפי סעיף 27א)

נשיא ארצות הברית ג'ו ביידן שמתמודד לנשיאות נוספת, נאם אמש (שני) והזכיר את החטופים ואת מאמצי הממשל כדי להחזירם. בדבריו התבלבל והזכיר את החטוף הישראלי-אמריקאי הירש גולדברג פולין.

"הממשלה שלי עובדת מסביב לשעון כדי לשחרר את בני הערובה הנותרים בדיוק כפי שכבר שחררנו בני ערובה", אמר ביידן. "והנה היום נמצא איתנו הירש גולדברג פולין...למעשה הוא עדיין לא איתנו, אבל הוא עדיין מוחזק על ידי חמאס", אמר ביידן.

בתגובה לדבריו ולבלבול המביך, הגיבה המפלגה הרפובליקנית: "חרפה".

נשיא ארצות הברית הנוכחי ג'ו ביידן מתמודד כאמור השנה לכהונה נוספת בבחירות שיתקיימו בנובמבר, לסיבוב חוזר מול נשיא ארצות הברית לשעבר דונלד טראמפ.

רוב מוחלט של האמריקאים - כולל מצביעים דמוקרטים, סבורים שהנשיא ביידן מבוגר מדי מכדי לכהן כנשיא, ומעידותיו הרבות, בעיקר הלשוניות, מדאיגות חלק גדול מהאומה האמריקאית באשר ליכולותיו הקוגניטיביות.

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות