בקעמפ של 'מאור התורה'

הגאון רבי דוד כהן בהתבטאות מפתיעה: "אין הבדל אידיאולוגי בין דגל התורה לש"ס" 

פאנל נדיר ומיוחד נערך בקעמפ של ישיבת 'מאור התורה' בהשתתפות חברי מועצות גדולי וחכמי התורה | הגאון רבי דוד כהן, ראש ישיבת חברון, שיבח את פועלו של ראש הישיבה חכם שלום כהן זצ"ל ואמר כי בזכותו המועצת הספרדית הפכה למועצת ראשי הישיבות | וכיצד התבטא על הגר"א סאלים? (עולם הישיבות)

חנני ברייטקופף | כיכר השבת |

פאנל מפתיע ונדיר התרחש אמש (שלישי) בקעמפ של ישיבת 'מאור התורה', בהשתתפות חברי מועצות גדולי וחכמי התורה, מחד - חבר מועצת גדולי התורה של 'דגל התורה', הגאון רבי דוד כהן, ראש ישיבת חברון, ומאידך - חבר מועצת חכמי התורה של ש"ס, הגאון רבי אברהם סאלים, ראש ישיבת 'מאור התורה'.

במשך זמן רב שוחחו התלמידים עם ראשי הישיבה, וזכו לפנינים ולאמירות חיזוק לצד שורת אמירות מפתיעות.

כך למשל התבטא הגר"ד כהן, כי כיום, בזכות ראש הישיבה הגאון חכם שלום כהן זצוק"ל - "אין שום הבדל אידיאולוגי בין דגל התורה לש"ס".

הגר"ד כהן הסביר כי בזכות חכם שלום כהן, מועצת חכמי התורה של ש"ס הפכה כיום למועצת ראשי הישיבות לאחר שהוא שינה את כל ההתנהלות של המפלגה שהפכה לישיבתית יותר.

עוד התבטא הגר"ד כהן ואמר כי כיום ראש הישיבה הגר"א סאלים נמצא במועצת של ש"ס, והוא "ראש וראשון במועצת", כלשונו, ואף הרחיב כי הוא ראש וראשון לעולם הישיבות הספרדי.

כזכור, הגר"א סאלים שצורף למועצת חכמי התורה לפני מספר חודשים, התייעץ קודם לכן עם ראש הישיבה הגר"ג אדלשטיין זצוק"ל, שהורה לו להצטרף למועצת.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר