רכילות מהודרת

זופניק בכיכר • כל התמונות, הנייעס והחשיפות של השבוע ול"ג בעומר

סיקור נרחב מכל מה שהתרחש בל"ג בעומר במירון | וגם... הבכיר הביטחוני שביקר בבית ראש הישיבה | הקושי למצוא ספרדי לוועדה של פרוש | הריאיון עם יו"ר הסיעה והסערה | העיתון החרדי, החובות והמשכורות שלא שולמו | היכן התארח רבי מיילך בידרמן בשבת? | התמונות המזויפות של דונלד טראמפ | המשקפיים החדשות של האדמו"ר מויז'ניץ | האזעקה שתפסה את העיתונאי ברמת גן | הפרשן ונהג המונית שנפגשו באולפן ונסעו יחד לאולפן המתחרה | השדרן שלא מתדלק בשירות עצמי | הרשם שנהנה מהתג של 'כיכר' | איש מירון שהתפנק על מנת שווארמה | העסקן הבכיר שטושטש במסעדה | החלאקה של יואלי דיקמן | התפילה של ישי ריבו ונתן גושן | הזמר שלומד לבגרות בתנ"ך ועוד... • כל התמונות, הנייעס והסיפורים הלוהטים של השבוע • מזפנק: איציק אוחנה (זופניק)

זופניק | כיכר השבת |
(צילום: יונתן זינדל, פלאש 90)

חשיפת 'זופניק': בצל הסערה סביב אנג'ל ומבצע 'מגן וחץ', בכיר ביטחוני שהיה בכותרות לאחרונה למרות ששמו אסור בפרסום ותמונתו מתפרסמת רק בטשטוש עבה - או עם מסכה - ביקר השבוע במעונו של ראש הישיבה הגאון רבי גרשון אדלשטיין.

חשיפת 'זופניק': מספר שבועות לפני הקמת הוועדה למתן אישורי כניסה למירון, חיפשו השר מאיר פרוש ואנשיו נציג ספרדי לוועדה. לשם כך הם פנו לחבר כנסת לשעבר מש"ס אך הלה סירב. הם לא התייאשו ופנו לחבר מועצה לשעבר מש"ס, אך גם ממנו קיבלו סירוב - שניהם בהוראה מגובה (סיפור אלעד, כבר אמרנו?) או אז נכנס עו"ד איתי גדסי, שלא צריך אישורים מאיש, לייצג את הספרדים.

חשיפת 'זופניק': אחד השבועונים החרדים פנה ליו"ר סיעה חרדית וביקש ריאיון. הלה, הסתפק והסתפק... ובשבועון אמרו לו, שבמידה ויסרב - יעשו ריאיון עם היו"ר הסיעה השנייה והאיש ואנשיו נעתרו לריאיון. בזמן שהאישיות הפוליטית לא היתה בארץ והעיתון הודפס - החלה סערה סביב התוכן, כשאף התעורר ספק מה בדיוק נאמר אם בכלל.

חשיפת 'זופניק': זוכרים את העיתון החרדי מהשבוע שעבר, שנקלע לחובות וכאלה? אז השבוע - למרות שסוכם שאחד המנהלים יקח אחריות על החובות - העובדים לא קיבלו משכורת, ונראה כי המצב עדיין לא עלה על דרך המלך.

חשיפת 'זופניק': המשפיע הצדיק רבי אלימלך בידרמן התארח בשבת האחרונה אצל נגיד מארצות הברית במתחם שנלר בירושלים, בהשתתפות אנשי עסקים שבאו לשמוע דברי תורה. על האוכל הופקד שף היוקרה פיני פאלוך.

חשיפת 'זופניק': הנגיד שמוליק הלפרין ביקש לחלק משניות בהילולת רשב"י במירון - אלא שזמן קצר לפני ההילולה, מישהו גנב משטח ובו 10,000 משניות. בהתערבות בכירי המשטרה ועסקני מירון הגנב המעורער בנפשו אותר ע"י מצלמות אבטחה של המושב ונתפס עם הסחורה הקדושה שהוחזרה למקומה.

בליל ל"ג בעומר ראה 'זופניק' את הגאון רבי משה הלל (בן מינדל) הירש ברחובות השכונה החדשה בבני ברק, לרפואה שלימה.

(רשת הנקודה)

מאחורי הקלעים בהדלקה הסוחפת של המשפיע הגאון רבי אלימלך בידרמן בל"ג בעומר במירון - ראינו את המשפיע מלווה תחת אבטחה כבדה של שוטרים לעבר הבמה.

(צילום: אשר רוט)

את רבה הספרדי של העיר בני ברק הגאון רבי מסעוד בן שמעון ראינו בדרכו ברגל כאחד האדם לציון הרשב"י במירון.

(צילום: א.ה.)

האדמו"ר רבי משה אבוחצירא בהארת פנים ו'לחיים' עם ראש עיריית אלעד ישראל פרוש, בסעודת הילולה שערכו משפחת אבוחצירא לכבוד רשב"י בוילה יוקרתית במירון.

את הגאון רבי יצחק קולדצקי ראינו בנתב"ג בדרכו למסע חיזוק בקנדה.

האדמו"ר מויז'ניץ קיבל - לראשונה עם המשקפיים החדשות - בחביבות יתירה את חתני בר המצווה היתומים של 'זה לזה' ובירכם לקראת המעמד הגדול.

(צילום: א. אייזנבאך)

הגאון רבי מאיר אבוחצירא, רב קהילת "תפארת רפאל" באשדוד, השתתף בשמחת הברית לנכדו של המועמד לראשות העיר אשדוד ברק סרי. הרב כובד בברכות והרעיף מברכותיו על ברק סרי.

הפוסק הרב בנימין חותה, מגיש פינת 'הלכה ב-50 שניות' ב'כיכר השבת', נצפה עוסק בתורה בשאטל מהחניון לציון הרשב"י, ביום ל"ג בעומר.

(רשת הנקודה)

מזכה הרבים הרב ליאור גלזר מתפלפל בדברי תורה עם תלמידיו בהר מירון.

(צילום: א.ה.)

המקובל רבי נתנאל שריקי בטיסה במסוק פרטי לציון הרשב"י במירון, כמעט כאחד האדם.

את המקובל הרב יעקב ישראל איפרגן - 'הרנטגן' ראינו עולה כאחד האדם את העליות לציון הרשב"י במירון.

במנחת המסוקים הסמוך למירון ראינו את הראשון לציון ורבה של ירושלים הגאון הרב שלמה משה עמאר יורד מהמסוק הפרטי בדרכו להדלקה בהר מירון בהשתתפות ההמונים.

מפכ"ל המשטרה קובי שבתאי והשר לביטחון לאומי איתמר בן גביר מ'עוצמה יהודית', הגיעו יחד במסוק משטרתי להילולת ל"ג בעומר במירון. במהלך הערב ראינו את השניים מתברכים מהגאון הרב שלום ארוש מבכירי רבני ברסלב וראש מוסדות 'חוט של חסד', לאחר שהשתתפו בהדלקה שבראשותו.

(צילום: משה עדני)
(צילום: מיכאל בן אבו)

בטקס האזכרה לזכרם של 45 הנספים הקדושים באסון הנורא והמחריד במירון לפני שנתיים, ראינו את הגאון הרב יצחק דוד גרוסמן רבה של מגדל העמק וחבר מועצת הרבנות הראשית לישראל וממגישי פינת פרשת השבוע ב'כיכר השבת', בסוד שיח עם השר לירושלים ומסורת ישראל מאיר פרוש מ'אגודת ישראל' ופרויקטור מירון יוסי דייטש.

כמה אפשר לסמוך על מדורי פאפארצ׳י ללא ועדה רוחנית? התמונות של הנשיא לשעבר דונלד טראמפ נוצרו באמצעות מידג׳רני, המייצרת תמונות באמצעות בינה מלאכותית. ל'זופניק' זה לא היה קורה, אתם יודעים למה.

את עורך 'כיכר השבת' חיים אילוז ראינו מנצל את השניות הספורות ליד ציון הרשב"י בליל ל"ג בעומר להעתיר בתפילה.

'זופניק' שהסתובב בהר מירון זיהה את יו"ר ש"ס אריה דרעי ליד ההגה בשיחה עם ישי כהן באחד המחסומים במושב, בדרך לתפילת מנחה וסעודת ההילולה.

רגע לפני הריאיון הבלעדי ל'כיכר השבת', תפס 'זופניק' את ישי כהן בשיחה מחוייכת עם המפכ"ל רב ניצב קובי שבתאי במטה הפיקוד של המשטרה.

את צלם 'כיכר השבת' חיים גולדברג תפסנו בעיר אשדוד, סמוך ונראה ל'כיפת ברזל', במסגרת סיקור מבצע 'מגן וחץ'.

אמן החושים מני הולנדר ואיש 'כיכר השבת' ו'זופניק' איציק אוחנה הלכו לפגישה ברמת גן, לפתע נשמעה אזעקת צבע אדום והם נאלצו לתפוס מחסה בחנות רהיטים מקומית.

בסעודת הילולה בספסופה לכבוד רבי שמעון בר יוחאי שערך המשפיע רבי מנחם אברהם ביטון נשיא מוסדות 'מאיר ישא ברכה' מכפר סבא, ראינו את יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי, שר העבודה יואב בן צור מש"ס ואיש העסקים רונן גנון מצפת.

(צילום: א.ע.)

בסיור מסכם במירון, רגע לפני הילולת הרשב"י, המפכ"ל רב-ניצב קובי שבתאי, נצפה מניח תפילין ונושא תפילה חרישית.

(צילום: דוד כהן, פלאש 90)

בהמשך, ראינו את המפכ"ל קובי שבתאי והפרויקטור יוסי דייטש מתברכים אצל האדמו"ר רבי רפאל אבוחצירא במירון.

עם תחילת ההילולא, בעוד האוטובוסים הראשונים עושים את דרכם למירון, בחפ"ק המרכזי ראינו את יועץ התקשורת מני חדד, שהוביל עם שותפו אבי בלומנטל את קמפיין התחבורה להילולא, בהתייעצות עם בכירי המשרד.

בחפ"ק העיתונאים במירון ראינו את כתב הדתות של עיתון 'הארץ' אהרון רבינוביץ בריקוד עם יועץ התקשורת מני גירא שורץ.

הפרשן ישראל כהן פגש באולפני 'קשת 12' את אפרים קרמשניט. לאחר שסיימו את הצילומים, המתין ישראל כהן למונית אותה הזמין ב'גט טקסי' - בדרכו לאולפני 'ערוץ 13', כשהוא מסמן שהוא נמצא ברחוב ליד. ומי הנהג שבא לאסוף אותו? אפרים קרמשניט שמשמש גם כנהג מונית, שאישר את הנסיעה ולא ידע מי הלקוח המפתיע.

הפרשן ישראל כהן חגג השבוע את החלאקה לבנו היקר ארי. תחילה במירון, בציון הרשב"י עם המשפחה שם הוא פצח בשירה וריקודים, וביום ל"ג בעומר אצל האדמו"ר מויז'ניץ ולאחר מכן אצל הספר. 'זופניק' מאחל הרבה נחת ונסיעה מהנה.

(צילום: איתי קצב)

המגיש ושדרן הרדיו החרדי מנחם טוקר נתפס ממתין ברכבו היוקרתי למתדלק בתחנת דלק בבני ברק. 'זופניק' מתדלק בשירות עצמי כאחד האדם.

באישון לילה בהר מירון, לאה לשם דוברת משטרת ישראל במחוז צפון ויועץ התקשורת שניאור רוזן שפעלו יומם ולילה למען הילולת רשב"י, נצפו בסוד שיח למען החוגגים.

רגע לפני הילולת רשב"י במירון ראינו את השר לירושלים ומסורת ישראל מאיר פרוש מ'אגודת ישראל' בדיונים קדחתניים עם חברי הוועדה הציבורית (עיי' בשורת החשיפות לעיל) להיתרים מיוחדים לאדמו"רים, רבנים ואישי ציבור: היועץ החרדי אליהו ארנד, איש התקשורת עו"ד איתי גדסי מ'קול חי', אברהם גרינשפן, איילה וינשטוק ומרכז הוועדה שימי אלבוים.

אחד מבכירי הרשמים בעולם הישיבות נצפה במירון עם התג של צלם 'כיכר השבת' חיים גולדברג. ויהי לפלא.

את יהודה מנדלוביץ, דוברו של סגן השרה אורי מקלב, ראינו תופס רגע של הפוגה במהלך שינוע אלפי אוטובוסים למירון, כדי לצפות בפרשנות של ידידו משכבר הימים, ישראל כהן.

ואילו את סגן השר אורי מקלב ראינו בליל ל"ג בעומר מעניק ריאיון ליואלי דיקמן בניידת השידור של 'קול ברמה', יחד עם בכיר משרד התחבורה רן שדמי.

על הבמה בהדלקה המסורתית של ישיבת 'אורייתא' בל"ג בעומר במירון, ראינו את ראש הישיבה הרב דוד שפר והעסקן יענקי ברגר מתמוגגים בזמן הריקודים הסוחפים של בחורי הישיבה והקהל.

(צילום: אשר רוט)

את דוד וורצמן, ראש המטה של סגן השרה אורי מקלב, ראינו בסוד שיח עם השוטרים לבדיקה שהתנועה למירון וממנה זורמת.

במתחם ההדלקה של באיאן במירון ראינו שיחה ערה בין ראש עיריית אלעד ישראל פרוש, רב השב"ס הרב אייל סלמן, האסטרטג אליהו ארנד וצביקה פישבך מפעילי 'הליכוד' בבני ברק.

חבר הכנסת אוריאל בוסו מש"ס והרב הראשי לכבאות והצלה הרב חיים פרל, בתפילה משותפת על גג ציון הרשב"י.

(צילום: יאיר)

במירון ראינו את שר הבינוי והשיכון יצחק גולדקנופף מכובד בחלאקה תחת אבטחה כבדה.

בסוך השבוע ראינו את יו"ר 'יהדות התורה' שר השיכון יצחק גולדקנופף ויד ימינו מוטי בבצ'יק בשדה התעופה בזאגרב שבקרואטיה יחד עם שגריר ישראל בקרואטיה, לאחר ביקור ממלכתי במדינה.

מוישי רבר, הרל"ש הכל יכול של חבר-הכנסת יצחק פינדרוס מ'דגל התורה' נצפה מנהל את העניינים בהדלקה המרכזית של רבי מיילך בידרמן ב'מתחם 89' במירון.

את איש אמונו של מרן שר התורה זצוק"ל הבחור הנחשק בן ציון רוטנברג ראינו עומד מעל במה בתוך הקהל, בתפילה ובתחנונים בעת ההדלקה של רבי מיילך בידרמן במירון.

את איש 'כיכר השבת' ו'זופניק' איציק אוחנה, ראינו על הבמה יוצק שמן למדורה של רבי מיילך בידרמן. חדי עין יבחינו בכיפה מיוחדת שחבש אוחנה לראשו ועליה כתוב: "לכבוד התנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי".

איש מירון יצחק שיינין נצפה במוצאי שבת מציג לפרויקטור מירון יוסי דייטש את מערך הכנסת האורחים שלו.

(צילום: נתנאל אינהורן)

את חיים רבינוביץ, מאנשי מירון המפורסמים ואיש חסידות באיאן, תפסנו מתארגן על מנת שווארמה בכניסה ליישוב מירון, לפני כל החלוקות של ההילולה.

פרשן עיתון 'משפחה' איש התקשורת עו"ד אבי בלום נצפה בהדלקת ל"ג בעומר סמוך לביתו ברחובות - עוד לפני שהעיר עלתה לכותרות בגלל הפגיעה הישירה, יחד עם חבר מועצת העיר פנחס הומינר המשמש כיו"ר 'אגודת ישראל' בעיר.

שדרן רדיו 'קול ברמה' עמי מימון נצפה בגזיזת שערות חלאקה לילד בן 3 בהילולה במירון.

גם רב המשטרה ומפקד זק"א במחוז צפון אנשל פרידמן נצפה בחלאקה לילד במתחם זק"א במירון.

את שר הדתות לשעבר ח"כ מתן כהנא מ'המחנה הממלכתי', שהיה השר הממונה על ההילולה בשנה שעברה שלא בהצלחה יתירה, ראינו בריקוד כאחד האדם עם חסידים בחצר ציון הרשב"י במירון.

(צילום: יוסי בן שושן)

את דובר עיריית ירושלים למגזר החרדי, כתב 'המבשר' לשעבר, מרדכי גולדמן ראינו רוקד עם ילד החאלקה שלו על הכתפיים לכבוד רשב"י. שיהיה במזל טוב.

(צילום: דוד כהן, פלאש 90)

במוצאי ל"ג בעומר ראינו את ראש עיריית ביתר עילית מאיר רובינשטיין מודה לשר ירושלים ומירון מאיר פרוש על ההילולה המוצלחת.

(רשת הנקודה)

את דודי עזריאלי המפיק הראשי של אירועי ל"ג בעומר בהר מירון, ראינו יחד עם מפכ"ל המשטרה קובי שבתאי ופרויקטור מירון יוסי דייטש, בסיור מקצועי בעיצומה של הילולה כשהם מרוצים מההצלחה.

(צילום: Marvin)

ביום ל"ג בעומר ראינו את שר הרווחה יעקב מרגי מש"ס מוסר דברי תורה מתורת רבי שמעון בר יוחאי בבית הכנסת במשכן הכנסת.

שר הרווחה יעקב מרגי ירד ביום רביעי לסיור בעיר בת ים, את השר קיבלו ממלא מקום ראש העיר ויו"ר ש"ס המקומי רפי ברנז ומוטי בוסקילה מנהל האגף התורני בעירייה. ל'זופניק' נודע כי כמה דקות אחרי שהשר יצא מהעיר הופעלה אזעקה בשמי העיר בת ים, בבחינת יציאת צדיק עושה רושם.

במזנון הכנסת תפס 'זופניק' את חבר-הכנסת אברהם בצלאל בסוד שיח עם השר לשעבר משולם נהרי.

בצהרי יום רביעי בעיצומם של מטח הטילים מעזה, נצפו ראש העיר משה ליאון ויועציו עופר איובי ועו"ד יאיר אקשטיין משקיפים על מחנה הפליטים שועפאט.

(צילום: אדיר סולטן)

שיחות הפיוס נמשכות גם מחוץ לבית הנשיא. בשולי סיורה של הגברת הראשונה מיכל הרצוג במרכז הגמילה החרדי ״דרך אחרת״ בבית שמש תפס 'זופניק' את יועץ הנשיא שבי רפפורט בסוד שיח עם יועץ יו״ר יהדות התורה מני חדד.

בל"ג בעומר מירון ראה 'זופניק' את ראש עיריית ירושלים לשעבר אורי לופוליאנסקי ובני משפחתו.

את הצלם נפתלי לרר ראינו מתעד את ההמונים ב'מתחם 89' שאכלס את כל מי שסיים להתפלל בציון הרשב"י.

(רשת הנקודה)

והנה בצלאל קאהן מרדיו 'קול חי' דואג שהשידור ממירון יעבור בשלום.

(רשת הנקודה)

כתב הדתות של 'גלי צה"ל' יואלי ברים ודב אייכלר מ'כאן' בהקלטת ראיונות בכניסה למירון.

(צילום: אלעזר פיינשטיין)

את אושיית הרשת מלך זילברשלג ראינו מסתדר בעליות למירון.

דובר זק"א והמפיק מוטי בוקצ'ין תועד מוסיף שמן למדורה של המקובל רבי גמליאל רבינוביץ.

איש התקשורת קובי בורנשטיין, עו"ד רועי אוסדיטשר והיזם מאיר קלירס, שאירחו בל"ג בעומר את בניו של האדמו"ר מ'תולדות אהרון' במירון, נצפו בהכנת אוכל על עמדת המנגל.

בבמה המרכזית של הילולת רבי מאיר בעל הנס זיע"א בטבריה, ראינו את מי שניהל את מערך ההפקה והתקשורת של ההילולה - האסטרטג יענקי ביכלר, מנחה את האירוע ביד רמה.

(צילום: שלומי כהן)

באותה הילולה, בטבריה, כוכב הרשת שוקי סלומון ומנהלו האישי איש 'כיכר השבת' איציק אוחנה הבחינו בחבר הכנסת אברהם בצלאל מש"ס שנתקע בסמוך לציון והעלו אותו טרמפ ברכבם עד לציון. בדרך, בצלאל נשא דברי תורה על הצדיק רבי מאיר בעל הנס זיע"א.

בהילולה עצמה ראינו את שר הדתות מיכאל מלכיאלי מש"ס מכובד בהדלקת המדורה המסורתית.

בהמשך ראינו את איש 'כיכר השבת' ו'זופניק' איציק אוחנה בסוד שיח עם שרת התחבורה מירי רגב מ'הליכוד'.

יושב ראש ועדת חוקה חבר-הכנסת שמחה רוטמן מ'הציונות הדתית', נצפה תחת אבטחה כבדה בדרכו לתפילה בהילולת רבי מאיר בעל הנס זיע"א בטבריה.

(צילום: יהודה אהרוני)

זהו את הדמות: אחרי החידה בשבוע שעבר על יועץ התקשורת המטושטש, השבוע הגיעה לידי 'זופניק' תמונתו של עסקן בכיר, ברגע מפנק של "לא להנאת הגוף כי אם לכבודו יתברך". מזהים?

בשמחת הברית לנכדו של יועץ התקשורת ברק סרי, המתמודד לראשות העיר אשדוד, ראינו את השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר מ'עוצמה יהודית' וח"כ לשעבר יגאל גואטה בסוד שיח פוליטי; בחוץ ראינו את ח"כ אוריאל בוסו מש"ס משמש כשליח ציבור בתפילת ערבית.

על רקע השיחות והמגעים בין ש"ס ל'ליכוד' לקידום ראש עיריית אשדוד יחיאל לסרי לתפקיד שגריר ישראל במרוקו, במרוקו כבר מחכים לשגריר מאשדוד. סוחרים מקומיים מהשוק המרכזי במרקש (המכונה המלאח) הציבו שלטים עם הכיתוב: "יחיאל לסרי ראש עיריית אשדוד לשגריר ישראל במרוקו", 'זופניק' מחכה למינוי הרשמי בקרוב.

את המאבטח של גדולי הדור אדיר מעטו ראינו בתפילה בשדה התעופה באבו דאבי, לאחר חופשה חלומית.

באור יהודה ראינו את רב העיר הרב ציון כהן, ראש העיר ליאת שוחט וממלא מקום וסגן ראש העיר שלמה זלמן סיונוב מש"ס מדליקים יחד את המדורה המרכזית של ל"ג בעומר בעיר.

את המעבד והמנצח יואלי דיקמן שהופיע בל"ג בעומר במירון ראינו מתארגן למופע בג'יפ הג'נסיס שברשותו; לאחר מכן הוא נראה יחד עם מנהלו האישי עוזר דרוק וילד הפלא מוישי ברזל רגע לפני העלייה לבמה בטקס האזכרה לזכרם של 45 הנספים הקדושים באסון הנורא והמחריד במירון לפני שנתיים.

(צילום: bm05041 ובאדיבות המצלם)

לאחר האירוע ראינו את יואלי דיקמן בגזיזת שערות חלאקה לילד בן 3 שמעריץ את המוזיקה שלו.

את הזמר בעל קול הרגש הנפלא מוטי ויזל ראינו משתטח על ציון הרשב"י כאחד המתפללים.

במירון ראינו את נגן הקלרינט דוד קליגר במנהג חץ וקשת עם הרקדן הירושלמי יענקל'ה קורנבליט.

(רשת הנקודה)

הזמר והיוצר החסידי אברהם מרדכי שוורץ שנסע לל"ג בעומר במירון, תפס טרמפ עם קבוצת בחורי ישיבה - בדרך הוא פצח איתם בשירי רגש, מהצד נראה גם איש השיווק והמיתוג בני קמפינסקי.

את הקלידן אבי דרור והזמר יוסי ברגר ראינו בריאיון היישר ממירון לדב אייכלר ב'כאן מורשת'.

(רשת הנקודה)

הזמרים ישי ריבו ונתן גושן בתפילת מנחה באירוע פרטי במלון בירושלים.

(צילום: רוני בן נאים)

אמן הרגש הזמר החסידי מוטי שטיינמץ בדרכו לסבב הופעות באירופה.

אחרי ל"ג בעומר והקפצת האלפים תפסנו את אהרל'ה סאמעט כאחד האדם בביתר עילית.

(צילום: המייל האדום)

את הזמר רפאל מלול תפסה אזעקת צבע אדום בעת נסיעה ברכבו בתל אביב, והוא נאלץ לתפוס מחסה בשוליים.

הזמר איציק וינגרטן נצפה לומד בישיבת 'קובנא' בגבעת שאול בירושלים עם הרב אהרון שפירא.

(צילום: צ.מ.)

הזמר חיים ציפל נצפה לומד לבגרות בתנ״ך רגע לפני שעלה למופע ל״ג בעומר, 'זופניק' מברך על המאמץ לשלב לימודים ומוזיקה.

(צילום: יעקב אזולאי)

ברחבת הכותל המערבי ראינו את אלי כהן מברך בברכת כהנים את נשיא קניה מר ויליאם רוטו, שהגיע עם רעייתו ומשלחת רחבה מקניה לביקור בישראל. מהצד נראים מנכ"ל הקרן למורשת הכותל מרדכי סולי אליאב וחבר הכנסת לשעבר יהודה גליק.

נשיא 'איחוד הצלה' אלי ביר חשף באירוע ל"ג בעומר של קהילת 'נצח ישראל' במקסיקו סיטי, כי הצליח לגייס תרומה משמעותית מתורם מקומי של 10 אמבולנסים לטובת הצלת חיים. מהצד נראה משה טייטלבוים מבכירי הארגון והמתנדב שימי רפאלי.

חתן חסידי מישיבת 'רש"י' שר בחתונה שלו את השיר 'לבכות לך' של הזמר אביב גפן - לזכר סבא שלו שנפטר לאחרונה.

(צילום: דוד מור)

רב הסלבס מרדכי חסידים בטקס הסרת עין הרע מיוחד שלמד מהמקובל הצדיק רבי יצחק כדורי זצ"ל - בביתו של כוכב הרשת שוקי סלומון.

ראש ממשלת בריטניה לשעבר בוריס ג'ונסון בחיבוק חם עם הרב משה אסמן רבה הראשי של אוקראינה השוהה בביקור בלונדון.

המפיק יונתן בן טוב בטיסה במסוק פרטי עם קבוצת אנשי עסקים להילולת רשב"י במירון.

את ראש הממשלה בנימין נתניהו ראינו מקבל נרתיק מהודר לתפילין וטלית מאיש העסקים רובי כהן שהגיע במיוחד מארגנטינה להעניק לראש הממשלה את הנרתיק.

עורכי הדין יעקב אמסלם ואליעזר רודין נצפו בדיון משפטי עם יועצה המשפטי של ש"ס, עו"ד ישראל באך, למרגלות בית המשפט המחוזי בירושלים.

השף החרדי אבי מלכא הכין השבוע ארוחת צהריים כשרה לטניסאי הסרבי נובאק ג'וקוביץ' (מקום ראשון בעולם) שהגיע לביקור בזק בישראל.

השרה לשעבר עומר ינקלביץ' נצפתה עם אמיר חייק שגריר ישראל באיחוד האמירויות הערביות ומוחמד מחמוד אל-חאג'ה שגריר איחוד האמירויות הערביות בישראל - באירוע פרטי שערכה השגרירות הישראלית באבו דאבי.

סוכן הנסיעות הניו יורקי שמוליק קרביצקי, שהגיע לביקור בארץ, בפגישת עבודה למען הטסים החרדים עם מנכ"לית 'אלעל' דינה בן טל-גננסיה.

בשמחת האירוסין של בנו של הרב משה גפני, רב המשטרה לשעבר, עם בתו של הפרסומאי אריק אליוביץ, ראינו את השווער בשיחה עם חתנו יוני אייזנשטיין שניצל את הזמן לשיחה צפופה עם אריה זיסמן מבכירי עורכי 'יתד נאמן', שזכה לשמש כשדכן. 'זופניק' מאחל מזל טוב.

(רשת הנקודה)

ברכת מזל טוב לעו"ד בנימין ארביב, מבכירי הרשימה החרדית בלשכת עורכי הדין וסגן יו"ר מחוז תל אביב, לרגל אירוסי בנו מרדכי, מבכירי ישיבת אש התלמוד, עב"ג הדר אוחיון, סמינר 'אפיקי דעת' ותושבת אשדוד.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר