כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
רכילות מהודרת

זופניק בכיכר • כל התמונות, הנייעס והחשיפות של השבוע

האולטימטום של חבר המועצת לישיבה המפורסמת | הח"כ שאסר על צוות לשכתו לחלק מיני מתיקה למבקרים | המזוודה של הבשר והקישקע והטיסה של יועץ התקשורת | כך הפיל איש התקשורת את בכיר התקשורת החרדית | הסגולה של משה מנס לביטול צהבת לתינוק | מיכאל שמש מבלה | מנחם טוקר במסעדה | מני הולנדר מפתיע את רופאת השיניים | יו"ר 'דגל התורה' נערך לבר מצווה לנכדו | הח"כ שטיפל בכבוד המת | גולדקנופף בהבדלה | פרוש על הגג | ח"כי ש"ס מתפנקים על אבטיח | כשמירי רגב ואיתמר בן גביר שכחו את הטלפון אצל עופר חדד | הח"כ שעשה בייביסטר בכנסת | רוני אלשיך מחדש מלתחה | יואלי ורולי דיקמן בחופשה | איציק וינגרטן התארס וטס | ישי לפידות מנסה להטיס מטוס | קמפה חזן | שמחה פרידמן קונה בושם ועוד... • כל התמונות, הנייעס והסיפורים הלוהטים של השבוע • מזפנק: איציק אוחנה (זופניק)

זופניק | כיכר השבת |
זופניק (צילום: יונתן זינדל, פלאש 90)

חשיפת 'זופניק': בנו של איש חינוך חרדי, בחור ישיבה שסיים את לימודיו בישיבה תיכונית, ביקש להתקבל לישיבה גדולה מפורסמת, אך למרות שהצליח במבחן, אחד הר"מים טען שאי אפשר לקבלו בגלל אביו. סוכם שאחד מגדולי ראשי הישיבות, חבר המועצת הליטאית, יבחן את הבחור ויחליט. חבר המועצת לא חש בטוב בשביל לבחון את הבחור והורה לישיבה לקבלו, ואף הוסיף ואמר כי באם לא יקבלו אותו - הוא יגיע בא' באלול יחד עם הבחור לישיבה. סופו של דבר, הבחור התקבל.

• צילמתם תמונה של מישהו מוכר בפוזת 'כאחד האדם' או ששמעתם רכילות לוהטת - בלי לשון הרע? כתבו ל'זופניק' במייל הצהוב או בוואטסאפ

חשיפת 'זופניק': ח"כ חרדי בכיר הטיל וטו על צוות הלשכה שלו בכנסת להפסיק לחלק שתייה ומיני מתוקה למבקרים בחדרו, אלא אם כן הוא מאשר.

חשיפת 'זופניק': יועץ תקשורת מפורסם טס לחופשה משפחתית באיסנלד, ובנחיתה התברר כי המזוודה עם הבשר המשובח והקישקע - נשארה בארץ. בחברת התעופה הבטיחו כי היא תגיע בעוד שלושה ימים, זמן נצח לאנשים רעבים ובשר לא קפוא. לא זו אף זו, אחד מבני המשפחה נותר בלי בגדי המותגים אותם סחב עמו לחופשה, והתפנק בשובר חלומי להעמיס מכל הבא ליד. לפחות הר הגעש התפרץ בדיוק.

חשיפת 'זופניק': כך הפיל איש התקשורת את בכיר התקשורת החרדית. ומעשה שהיה, כך היה: פרשן חרדי מוכר, עשה את השבת האחרונה במלון בטבריה, לרגל חגיגה משפחתית. איש תקשורת אחר שהתוודע לכך, הציע להפעיל קשרים ולדאוג לו לשדרוג של החדר - לסוויטה. מי יסרב להצעה מפתה שכזו? אלא שבסופו של יום התברר כי לא רק שלא מדובר בשדרוג, אלא אף בהרעת תנאים, שכן בני המשפחה קיבלו חדרי גן בעוד הסוויטה המובטחת היא באותו גודל רק בקומה מעל, הרחק מיתר בני המשפחה. 'זופניק' מחכה לפיצוי הולם שיגיע לאחר הידברות מוסכמת.

האדמו"ר מגור שטס השבוע במטוס פרטי למנוחה בשווייץ, שהה בטרקלין היוקרתי 'פתאל' בנתב"ג, עד שהטיסה תמריא.

(צילום: חנן סנד)

ח"כ אברהם בצלאל מש"ס, והזמרים יוסי ברגר וקובי גרינבוים מתברכים מחבר המועצת הליטאית וראש ישיבת 'בית מתתיהו' הגאון רבי ברוך ויסבקר, באירוע סיום הש"ס שערך אחד מבחורי הישיבה לעילוי נשמת אמו.

בטרמינל פתאל בנתב"ג ראינו את איש החסד שי גראוכר משמש את הגאון רבי דוד כהן ראש ישיבת 'חברון' וחבר המועצת הליטאית, ונוטל את ידיו לפני ברכת כהנים בתפילת שחרית, זמן קצר לפני שטס לחו"ל.

(צילום: ב.ר.)

בשבע ברכות אחרון לבת הזקונים של שר הרווחה יואב בן צור מש"ס, ראינו סוד שיח מעניין של אב הכלה עם הגאון רבי שלום בער סורוצקין ראש מוסדות 'עטרת שלמה'.

בטקס האזכרה השנתי לרב הראשי הרב יצחק אייזיק הלוי הרצוג זצ"ל בבית העלמין סנהדריה בירושלים, ראינו את הבן נשיא המדינה יצחק הרצוג בשיחה עם הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף והרב ברוך דרעי חתנו של הרב.

את הגאון הרב מיכה הלוי, רבה של פתח-תקווה והמועמד לרבנות הראשית, ראינו במוצאי שבת לאחר נופש במלון 'כינר' בטבריה.

המקובל הגאון הרב יעקב עדס לומד בשיעור דף היומי של הרב דוד זיכרמן בכותל המערבי.

( צילום: שלמה גילרנטר)

במלאות השלושים לפטירת מרן ראש הישיבה הגר"ג אדלשטיין זצוק"ל, התכנסו רבני 'דגל התורה' בראשות חבר המועצת הגאון רבי יצחק זילברשטיין, לכינוס מיוחד בבית המפלגה, במהלכו נשא יו"ר המפלגה ח"כ משה גפני דברים, כשמולו ראינו את הנכד מוטי פלאי וסגן השר אורי מקלב; בהמשך ראינו את הגר"י זילברשטיין מברך את ח"כ יצחק פינדרוס; את ח"כ משה גפני ראינו משוחח עם המחנך הרב מוטקה בלוי ועם חבר ועדת הרבנים הרב יוסף אפרתי ומנכ"ל החינוך העצמאי הרב אליעזר סורוצקין.

ברית המיעוטים: פרשן 'כיכר השבת' ישי כהן והעיתונאי מוחמד מג'אדלה בסלפי משותף באולפן 'חדשות 12'. 'זופניק' שצפה במשדר 'פגוש את העיתונות' זוכר בעיקר את הרגעים בהם מג'אדלה הבהיר בשידור שכמיעוט למיעוט לא יאפשר שייכנסו לדבריו של כהן.

בכניסה לכנס ההוקרה לחסידות חב"ד בכנסת ראינו את ישי כהן בשיחה עם עורך כפר חב"ד מנחם כהן.

משה מנס, איש 'כיכר השבת', חגג בשעה טובה את ברית המילה לבנו אוריאל יהודה, בעיכוב קל בשל צהבת של הילוד. לחוגגים בשמחת הברית, הוא חשף את הסגולה שהמציא כדי לבטל את הצהבת. אם את חובבי מנגו, כנראה שפחות תתחברו... מזל טוב משה!

חנני ברייטקוף מעורכי 'כיכר השבת' נצפה מתפלל מעריב - לא התוכנית - ב'זופניק' בגבעת שאול, לפני טיול עם חבריו שנמשך לתוך הלילה.

הפרשן ישראל כהן נצפה בהרצאה מרתקת בפני בכירי חברת 'כלל', בראשות יו"ר הדירקטוריון חיים סאמט והמנכ"ל יורם נוה, שהגיעו לסיור בעיר התורה והחסידות בני ברק כאורחים של מנכ"ל החברה הכלכלית שלומי פולק.

את איש התקשורת מיכאל שמש מ'כאן 11' ראינו באישון לילה בגבעת זאב מזמין לאכול לא להנאת גופו.

בהמשך השבוע ראינו את מיכאל שמש מבלה עם משפחתו בסמוך לחוף הים בראשון לציון.

( צילום: איציק טנזר)

אנשי התקשורת דוד חכם מ'קול חי' ויעקב גרודקה ויקי אדמקר מ'קול ברמה', בארוחת ליל שישי בבית שמש.

את איש התקשורת אבי רבינא שהפתיע השבוע כשהודיע על עזיבת רדיו 'קול חי', תפסנו השבוע בחדרו בכנסת, ממשיך בעבודתו.

(צילום: רשת הנקודה)

מגיש הטלוויזיה ושדרן הרדיו מנחם טוקר ממתין לאכול כאחד האדם במסעדה ליד השוק הירושלמי.

(צילום: יוסי א.צ)

אמן החושים מני הולנדר שעבר השבוע סדרת טיפולי שיניים מורכבים תחת הרדמה, מדהים בקריאת מחשבות את הרופאה שטיפלה בו.

(צילום: יעקב מרצ'לו)

בהמשך השבוע ראינו את מני הולנדר שכבר יכל ללעוס עם שיניים בריאות, בפגישת עבודה עם סוכן השחקנים החרדי יוסי הופמן.

יו"ר 'דגל התורה' חבר-הכנסת משה גפני עלה היום למעונם של הגר"ד לנדו, הגרמ"ה הירש, הגרב"ד פוברסקי והגרמ"צ ברגמן, להזמינם לשמחת בר המצוה לנכדו ישראל זאב בן לבנו אליהו, שתערך ביום שני הקרוב בבני ברק. במעונו של הגרמ"ה הירש התבקשו הנוכחים לצאת מהחדר, וראש הישיבה שוחח עם גפני ביחידות.

את ח"כ אוריאל בוסו מש"ס, המועמד לראשות עיריית בני ברק ומתנדב בארגון זק"א, ראינו השבוע מטפל בכבוד המת של הולך רגל שנהרג בתאונה בכביש 6 סמוך למחלף נחשונים.

(צילום: דוברות זק"א)

ראש עיריית ירושלים משה ליאון בחגיגות בר מצווה לנכדו אמיתי בכותל המערבי.

(צילום: ארנון בוסאני)

יו"ר 'יהדות התורה' שר השיכון יצחק גולדקנופף בהבדלה אחרי שבת התעלות עם ישיבת 'שבת אחים' של חסיד גור במושב גורן.

(צילום: א. סלומון)

בהמשך השבוע ראינו את שר הבינוי והשיכון יצחק גולדקנופף, בשמחת בר המצווה לנכדו של מנכ"ל 'המודיע' לשעבר אלעזר קנופף בן לבנו יהודה; מאחור נראה איש העסקים יעקב ביבלה.

(צילום: א.ה.)

את שר ירושלים ומסורת ישראל מאיר פרוש מ'אגודת ישראל' ראינו משקיף אל עבר מקום המקדש במהלך סיור מקצועי על גג ישיבת 'אש התורה'.

(צילום: ישראל מזרחי 'קים צילום')

במהלך הדיון הסוער בכנסת על עילת הסבירות ראינו את יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני תופס שיחה עם ראש האופוזיציה ח"כ יאיר לפיד וח"כ אורנה ברביבאי.

(צילום: יונתן זינדל, פלאש 90)

בקצה המליאה ראינו את השר לשירותי דת מיכאל מלכיאלי בסוד שיח עם יו"ר רע"מ ח"כ מנסור עבאס.

(צילום: יונתן זינדל, פלאש 90)

הרב ישראל מאיר ביטון רב העיר חדרה ויו"ר המועצה הדתית בעיר משה פינגשטיין, מעניקים לשר הדתות מיכאל מלכיאלי מש"ס, תמונה יוקרתית שלו עם הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף, במהלך סיור שקיים השר בעיר.

שר העבודה יואב בן צור מש"ס ומנכ"ל משרדו ישראל אוזן, יצאו השבוע למסע מדיני בספרד לצורך חיזוק קשרי העבודה והקשרים האסטרטגיים בין מדינת ישראל למדינות החברות בארגון ה-UFM.

במהלך סיור משותף שקיימו השבוע בקרית יערים במשתלת המהדרין הראשונה בארץ, סגן שר החקלאות משה אבוטבול, וחברי הכנסת יוסי טייב ויוני משריקי מש"ס, ראה 'זופניק' את האורחים מתכבדים ומתענגים על אבטיח קר של שומרי השמיטה.

רגע קומי באירוע הצדעה לשליחי חב"ד בכנסת: שרת התחבורה מירי רגב מ'הליכוד' השאירה בטעות את הטלפון שלה אחרי נאומה, מה שגרם למנחה, העיתונאי עופר חדד מ'ערוץ 12', להביע בבדיחות את רצונו לשמור אותו. אבל אל תחששו, הוא החזיר את זה לרגב! בקריאת ביניים ציין חבר הכנסת יצחק פינדרוס: "עמית סגל לא היה מחזיר את המכשיר!" • צפו

אלא שזה לא נגמר בכך, גם השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר מ'עוצמה יהודית', שנאם באירוע המדובר שכח אף הוא את הטלפון על דוכן הנוממים. עופר חדד הגיב ואמר: "אתם מגרים לי את היצר, להשאיר את הפלאפונים ביום כזה אני לא יעמוד בזה, אחר כך אומרים שעיתונאים לא מוסריים", ואיתמר בן גביר השיב: "תאמין לי שלא כדאי שזה יהיה אצלך".

(צילום: 'חב"ד און ליין')

תחת אבטחה כבדה, השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר מ'עוצמה יהודית', הגיע לקנות אוכל לשבת ב'מסעדה היהודית' בעיר התורה והחסידות בני ברק.

שר הכלכלה ניר ברקת מ'הליכוד' והדובר שלו צחי דבוש בארוחת צהריים בירושלים.

(צילום: יהודה אריה)

באישון לילה לאחר אירוע בירושלים, ראינו את שר הכלכלה והתעשייה ניר ברקת מ'הליכוד' בשיחה ערה עם מ"מ ראש עיריית בני ברק ומזכ"ל 'אגודת ישראל' חנוך זייברט.

בחנוכת "הצ'ונטיה מתחת הגשר" ביוזמת בני הנוער של בני ברק מבית "העוגן התעסוקתי" העומד תחת כשרות הגר"י אפרתי, ראינו את מנכ"ל העירייה שמוליק ליטוב, מ"מ ראש העיר חנוך זייברט וחברי מועצה נוספים.

את חבר-הכנסת צבי סוכות מ'הציונות הדתית' תפסנו השבוע בכנסת עושה בייביסיטר.

(צילום: רשת הנקודה)

במסגרת ביקור עבודה בבטומי שבגאורגיה, שר התרבות והספורט מיקי זוהר מ'הליכוד' ביקר בבית חב"ד המקומי אצל הרב זאב מנדלזון, יחד עם שגרירת ישראל בגאורגיה הדס מיצד.

שר החדשנות, המדע והטכנולוגיה אופיק אקוניס מ'הליכוד', זכה להניח תפילין, רגע לפני אירוע הצדעה שנערך בכנסת לשלוחי חב"ד.

(צילום: פיני עזרא)

ראש עיריית ביתר עילית מאיר רובינשטיין בתפילה כאחד האדם בציון רבי שמעון בר יוחאי במירון.

ראש עיריית אלעד ישראל פרוש נצפה בתפילה מעומק הלב בציון הצדיק רבי יצחק גברא זצ"ל בעג'ור.

ואילו את יו"ר ש"ס ומ"מ וסגן ראש העיר אלעד יהודה בוטבול, ראינו בתפילה מעומק הלב בציון 'הבבא סאלי' בנתיבות, לקראת הבחירות.

(צילום: איציק בוסו)

את סגן ראש העיר בני ברק עו"ד גדליהו בן שמעון מש"ס, שמונה ליו"ר המועצה הדתית ברמת גן, ראינו בסיור מקצועי לשיפוץ מקוואות הטהרה בעיר יחד עם ראש העיר כרמל שאמה הכהן והרב של העירייה הרב אהרון כץ.

המאבטח של גדולי הדור אדיר מעטו בתפילת שחרית עם טלית ותפילין במהלך נופש בסיני.

את נתי עטר ושלום קבסה מהצוות של שר הפנים והבריאות משה ארבל מש"ס, ראינו בסיור מקצועי לקראת עבודות פיתוח ותחזוקה להכשרת חוף נפרד בחוף גולן שבכנרת, לטובת הציבור החרדי הנופשים בימי בין הזמנים.

את יונה ויזל, עוזרו של חבר הכנסת יעקב אשר מ'דגל התורה', ראינו עובד למען הציבור גם מאחת המרפסות בכנסת.

לא רק איש ציבור, גם רב? חבר מועצת העיר ירושלים אלחנן גרוסבוים מ'דגל התורה' בסידור חופה וקידושין לאחד מתלמידיו.

( צילום: א.ה.)

מפכ"ל המשטרה לשעבר רוני אלשיך נצפה מחדש מלתחה אצל מעצב האופנה אבי קרישבסקי.

את היועץ הרפואי הבכיר הרב אלימלך פירר יו"ר 'עזרה למרפא' ראינו יוצא מבית החולים 'מעייני הישועה' לאחר התייעצות רפואית דחופה, מהצד נראה נתן רוטשילד מהנהלת בית החולים בשיחת טלפון לסייע לעוד חולה.

(צילום: דוד לב טוב)

ברחובות ירושלים ראינו את איש החסד דודי ווייטמאן יו"ר 'בלב אחד', בסוד שיח תורני עם המשגיח הגאון הצדיק רבי דן סגל.

הנציגות החרדית בלשכת עורכי הדין חגגה שבע ברכות לרגל נישואי בנו של עורך הדין בנימין ארביב. בנוכחים: אדריכלי הניצחון עורכי הדין יוסי ויצמן ומנחם מושקוביץ, היו"ר הנבחר עורך הדין עמית בכר הסתפק באיחולי מזל טוב ובריקוד של מצווה בחתונה עצמה.

איש העסקים והנדל"ן יקי רייסנר נצפה בפגישת עבודה במלון קמפינסקי בתל אביב.

(צילום: יוסי א.צ)

את איש העסקים ישראל מורגנשטרן ראינו בפגישה עם בכיר הממשל בקוריאה, לקראת שיתוף פעולה עם ממשלת ישראל.

כתב המגזין שלנו ארי טננבוים נצפה השבוע בשיחה עם המנטור פסח פרקוף בחדר ועדת החוקה בכנסת, במסגרת הקמת אגף עסקים כהלכה של מכון 'למען ילמדו' בהשתתפות יו"ר ועדת החוקה ח"כ שמחה רוטמן מ'הציונות הדתית' ורבה הראשי של רוסיה הרב בערל לאזאר.

(צילום: לוי עמית)

התיעוד הזה מגיע מבית קפה בדרום שם תיעד עוזר פרלמנטרי של אחד משרי 'הליכוד' את אנשי התקשורת התאומים מנדי ריזל מ'קול ברמה' ושלומי ריזל מ'קול חי', בפגישת עבודה משותפת. מנדי עם המדים שאיתם הגיע הישר מהמילואים ושלומי עם המדים החרדיים.

המעבד והמנצח יואלי דיקמן טס השבוע במחלקת הביזנעס לחופשה משפחתית בדאבוס שבשווייץ.

את אחיו הזמר רולי דיקמן תפסנו ברגע של מנוחה במפל מקומי ביער השחור.

אחרי שהתארס בשעה טובה ומוצלחת, הזמר איציק וינגרטן נצפה בשדה התעופה בנתב"ג בדרכו לחופשה בחו"ל.

לאחר סבב הופעות בארץ, הזמר אברהם פריד, נצפה בשדה התעופה בדרכו לארצות הברית.

(צילום: מ.ק.)

הזמר והיוצר ישי לפידות שהצטרף למחנה הקיץ של הילדים החולים של 'זכרון מנחם' בצרפת, ניסה את כוחו בהטסת מטוס קטן וספורטיבי.

הזמר נפתלי קמפה נצפה בתפקיד שליח ציבור בתפילה בבית כנסת בנחלאות שבירושלים.

(צילום: דוד בירנברג)

המוזיקאי וכוכב הרשת שוקי סלומון במונולוג של 'אהבת חינם' בעקבות גל המחאות השבוע כנגד הרפורמה המשפטית והפילוג בעם: "אנחנו בתקופה של פילוג שלא הייתה מאות שנים בעם ישראל, אנחנו רגע לפני חורבן שלישי, די לפילוג, די למחלוקת, חייבים להתעורר לפני שיהיה מאוחר וכל מה שבנינו פה יגמר, בואו נאהב אחים אנחנו!". 'זופניק' דומע.

בעקבות הפילוג בעם, שוקי סלומון יצא בשבוע האחרון בקמפיין חוצות של 'אהבת חינם' שמתפרס על גבי אוטובוסים ולוחות מודעות בריכוזים החרדים והחילונים.

את הזמר אהרון רזאל ראה 'זופניק' כשהוא קונה אוכל לשבת ב'שאבעס' ירושלים.

(צילום: ארי וייס)

הזמר שמחה פרידמן נצפה בוחר בושם חדש כאחד האדם.

המוזיקאי אביתר בנאי ביקר בבית חב"ד ניו דלהי בהודו.

המלחין הרב יוסף צבי ברייער מחסידות בעלזא והזמרים מאיר גפני ויצחק חגירה, בסוד שיח מוזיקלי במהלך נופש בהרי האלפים בצרפת.

בכירי תעשיית המוזיקה השתתפו בברית לבנו הרביעי של המוזיקאי דודי פלדמן. ויקרא שמו בישראל: מנחם מנדל. מזל טוב!

(צילום: מוישי ביכלר)

הזמר והגיטריסט החב"די ברק גרוסברג נצפה בצילומים לפרויקט חדש בו הוא מארח את הזמר והיוצר הנודע אריאל זילבר.

(צילום: אליאב שלום)

שיר גנוז של ר׳ שלמה קרליבך זצ"ל חוזר לחיים בקליפ חדש בדואט עם הזמר אלי לוין - קבלו הצצה אל מאחורי הקלעים בצילומים שנערכו השבוע בישראל בהפקת ענק של הבמאי דניאל פינקלמן בשיתוף עם המפיקים האחים אהרן, דוד וחנה אוריאן ושלומי כהן.

בעיצומו של יום השיבוש הלאומי נצפה איש יחסי הציבור שמעון ברדי בפגישה אישית עם נשיא המדינה יצחק הרצוג שהעניק לו סיכה ייחודית כאות הוקרה והערכה על פועלו ומסירותו למען הכלל והפרט בארץ ובתפוצות.

לקראת 'זמן אלול', הרשמים הרב שמעון אזרזר והרב דוד רביבו, נצפו בשיחה עם הרב דוד בן שמעון, בנו של הגאון רבי מסעוד בן שמעון רבה הספרדי של העיר בני ברק.

בינלאומי: רב הסלבס מרדכי חסידים, בראיון מיוחד לסופר צביקה יעקובזון בעיתון 'יתד נאמן' באנגלית, על מרן חכם בן ציון אבא שאול זצ"ל במלאות 25 שנה לפטירתו.

בבית הכנסת העתיק 'אבוהב' שבעיר העתיקה בצפת, נצפה השבוע שמואל קורייב, איש המדיה של מזכה הרבים הגאון הרב יגאל כהן והרב דוד פריוף, עובר לפני התיבה בתפילת ערבית.

( צילום: נפתלי קורייב)

הגאון הרב יצחק ברדא ראש מוסדות 'יצחק ירנן' ותלמידיו ואיש יחסי הציבור יוסי לחיאני, במסע תפילה בקברו של דניאל הנביא זצ"ל בעיר סמרקנד שבאוזבקיסטן.

העסקן החב"די לוי אדרעי רתם השבוע את יו"ר ועדת העלייה הקליטה ויו"ר סיעת 'ישראל ביתנו' ח"כ עודד פורר, להקדיש את הוועדה לפועלם של שלוחי חב"ד באוקראינה, במסגרת יום ההצדעה לשלוחי חב"ד שנערך בכנסת.

(צילום: עדכוני חב"ד)

בני הזוג הידוענים אסי ועדי בוזגלו ערכו השבוע ערב חיזוק בביתם החדש בראשון לציון בשילוב שיעור תורה מפי מזכה הרבים הגאון הרב יגאל כהן ראש מוסדות 'יביע אומר' וממגישי פינת פרשת השבוע ב'כיכר השבת'. בתמונה: אסי בוזגלו עם הרב יגאל כהן ואיש 'כיכר השבת' ו'זופניק' איציק אוחנה שיזם את הערב.

במהלך ערב החיזוק בבית משפחת בוזגלו, הרב יגאל כהן כתב את המילה 'כהן' ב'ספר התורה של עם ישראל', יחד עם הרב דוד אברהם פרסמן המוביל את המיזם, זאת כחלק מהרצון לייצר חיבור ואיחוד בעם ישראל.

(צילום: יוני קדם)

בערב שבת האחרון, שחקני קבוצת הכדורגל 'בית"ר ירושלים' ששהו במחנה אימונים בעיר סופיה בבולגריה, נפשו עם הרב יוסף סולמון שליח חב"ד המקומי שהניח להם תפילין והביא להם חלות ויין לכבוד שבת קודש.

עמירם הלוי ויעקב בן שושן מראשי 'איגוד הכדורסל בישראל' יחד עם צוות ההנהלה הבכיר, הגיעו השבוע לסיור ותפילה בכותל המערבי, כשהם מלווים ברב יעקב גלויברמן מבכירי העסקנים בחב"ד וממגישי פינת פרשת השבוע ב'כיכר השבת'.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר