רכילות מהודרת

זופניק בכיכר • כל התמונות, הנייעס והחשיפות של השבוע

החופשה הסודית של דרעי | הזמר החסידי שביטל הופעה בהוראת האדמו"ר | השדרן הוותיק שעוזב | מצלמות אבטחה בבית ראש הישיבה | הפגישה הסודית של אריאל אטיאס | חבר המועצת קונה ספרים | התיקון עם תרנגול בערב אלול | האדמו"ר בטיול על הרכבל | מי השמיט את מקלב ברכבת הקלה? | הפיל שהפתיע את הנגיד ומשפחתו בנופש בדרום אפריקה | אוריאל בוסו ואפודי ההצלה | כך נפשו בכירי ש"ס בחו"ל | אמן החושים מפתיע את מפקד המשטרה | הצלם שכוסה בבוץ | העלייה של אליטוב | כשהמשנה לראש העיר עף באוויר | הנפילה של שוקי סלומון | הנחש שהבריח את קובי ברומר | הספרדית של אבי דרור | הטשולנט של חנן בן ארי ועוד... • כל התמונות, הנייעס והסיפורים הלוהטים של השבוע • מזפנק: איציק אוחנה (זופניק)

זופניק | כיכר השבת |
זופניק בכיכר (צילום: נתי שוחט - פלאש 90 | עריכה: ידידיה כהן)

חשיפת 'זופניק': אם תהיתם לאן נעלם יו"ר ש"ס חבר-הכנסת אריה דרעי, ל'זופניק' נודע כי במשך כשבועיים הוא נפש בשווייץ במחיצת האדמו"ר רבי פנחס אבוחצירא, לשם הגיע דרעי עם רעייתו בלבד.

• צילמתם תמונה של מישהו מוכר בפוזת 'כאחד האדם' או ששמעתם רכילות לוהטת - בלי לשון הרע? כתבו ל'זופניק' במייל הצהוב או בוואטסאפ

חשיפת 'זופניק': האדמו"ר של זמר חסידי, שיגר לו מכתב מכתב מחאה נגד ערב שירה חרדי שבו הוא היה אמור להופיע השבוע וברגע האחרון הזמר נענה לבקשת האדמו"ר וביטל את השתתפותו במופע. מנגד, שאר הזמרים החרדים באירוע הופיעו כרגיל בהפרדה מלאה.

חשיפת 'זופניק': יואב דיליאון, השדרן הכי ותיק ברדיו 'קול חי' - 27 שנים מאז הוקמה התחנה, ששימש בעבר גם כסמנכ"ל הרדיו ומנהל התכניות, עוזב את התחנה לאחר שהגיע לתחושת מיצוי.

חשיפת 'זופניק': איש חדשות תעשיית המוזיקה יצחק אייזיקוביץ מונה לעורך התכניות של מנחם טוקר ברדיו 'קול חי', זאת לאחר שאיש התקשורת דודי איינהורן פרש מהתפקיד אחרי 8 שנים לטובת תפקיד בגוף טלוויזיה ישראלי.

חשיפת 'זופניק': איש מצלמות האבטחה יוסל'ה רייכמן הוזמן השבוע להתקין מצלמות אבטחה מחוץ לביתו של ראש ישיבת 'סלבודקה' הגאון רבי דב לנדו, במטרה ליצור מעטפת אבטחה נוספת מחוץ לבית.

בלעדי ב'זופניק': איש העסקים והשר לשעבר אריאל אטיאס נצפה יחד עם המיליונר יעקב אלפרד אקירוב בעיר במרכז הארץ, לאחר פגישה חשאית.

(צילום: אלי דניאל)

חבר מועצת חכמי התורה של ש"ס, הגאון רבי שלמה מחפוד, ראש בד"ץ 'יורה דעה', קונה ספרי קודש כאחד האדם ב'יפה נוף' בבני ברק.

'זופניק' שהגיע לקיים את 'וטועמיה חיים זכו' ב'צ'ולנט סטייל' בירושלים תפס את מגיש חדשות 12 עופר חדד בסוד שיח עם פרשן 'כיכר השבת' ישי כהן.

ומה קורה כשמגיש 'מעייריב' איצלה כץ חוזר מחופשת בין הזמנים? אולפני 'כיכר השבת' הופכים ל... • צפו וגלו

בזמן שילדיו של 'זופניק' השתעשעו בפעילות של 'עולים לירושלים', ראינו את שדרן הרדיו אבי מימרן מרדיו 'קול חי' בסוד שיח ער עם שמוליק גרינברג מנהל מחלקת חינוך חרדי בעיריית ירושלים ומועמד 'דגל התורה' לראשות העיר בית שמש.

(צילום: משה קימחי)

שר התיירות הליטאי וראש עיריית טעלז במעמד השבת הבניין ההיסטורי של ישיבת טעלז לידי ראש הישיבה הגרש"ב סורוצקין. 'זופניק' ראה אותם לוחצים ידיים לראש הישיבה ולעוזרו הנאמן הרב אלחנן שרבאני.

בערב ראש חודש אלול, ראינו את הדיין הגאון הרב ציון בוארון בתיקון מיוחד בשילוב כפרות עם תרנגול למקורבו איש העסקים החרדי משה בן משה בבית כנסת מקומי בפתח תקווה.

את הרבי מויז'ניץ לונדון ראינו עולה לטיול עם חסידיו ברכבל בצרפת.

את הגאון רבי יהושע אייכנשטיין ראש ישיבת 'יד אהרון', ראינו בריקוד של שמחה בחתונת תלמידו לצלילי השיר: 'טאטאלע קום שוין אהיים'. על המוזיקה הזמרים: הלל מאיר ואברהם דויטש.

(צילום: מייקל)

האדמו"ר מסקווירא בביקור גומלין אצל מחותנו האדמו"ר מקרעטשניף רחובות אצל הנגיד משה יונגר בשכונת אירמונט היוקרתית במונסי, מהצד נראה תלמידו של האדמו"ר מקרעטשניף רחובות - העיתונאי זאב אלפרוביץ כתב 'המבשר' ו'בקהילה'.

המקובל הרב יעקב ישראל איפרגן - 'הרנטגן' ואחיינו המקובל הרב נתנאל שריקי, בניחום אבלים אצל שר הנגב, הגליל והחוסן הלאומי יצחק וסרלאוף מ'עוצמה יהודית' ובני משפחתו, היושבים שבעה על פטירת אביהם הרב יששכר וסרלאוף זצ"ל ראש ישיבת 'אהבת חיים'.

ברחובות ירושלים תפסנו את הרב נתן זוכובסקי, מרבני 'דגל התורה', בסוד שיח עם מנחם שפירא, מנהל המחלקה המוניציפאלית של 'דגל התורה'. 'זופניק' תוהה מה נסגר שם...

את הגאון הרב אהרון בוטבול, חתנו של מרן הגר"ע יוסף זצ"ל, ראינו קובע מזוזה במהלך חופשה משפחתית בבטומי שבגאורגיה, בבית הכנסת המקומי של הרב אלעזר עמאר.

(צילם: רמי מור)

‏בכירי מערכת החדשות 'כאן 11' בריקוד של שמחה בחתונת כתב הדתות עקיבא ווייס ואשת התקשורת אלקי ברגשטיין, באולמי 'עטרת פרידמן' באלעד.

מחוץ לאולם ראינו סלפי מעניין של אנשי התקשורת והיועצים: שלומי גיל, אריה ארליך, מנדי גרוזמן, שלמה קוק, ארי גלהר, אוריה אלקיים וקובי אלתר.

בסינמה סיטי בירושלים ראינו את פרשן 'כיכר' ישי כהן בסעודה מחויכת עם איש התקשורת מ'קול חי' דוד חכם.

את יועץ התקשורת מני חדד תפס 'זופניק' עם טופז לוק, יועצו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, שבא בלוק חגיגי להשקת הרכבת הקלה. מהצד אפשר לראותא את עופר גולן וגיא לוי טרודים בצילום תמונות.

גם יהודה מנדלוביץ, דוברו של סגן שרת התחבורה אורי מקלב, נצפה מצלם בטקס השקת הרכבת הקלה, כאילו לא חזר הרגע מחופשה של חודש באירופה שם לא הפסיק לצלם.

והנה ראש הממשלה בנימין נתניהו מלווה ברעייתו שרה, שרת התחבורה מירי רגב וסגנה אורי מקלב, שר האוצר בצלאל סמוטריץ', שר האנרגיה ישראל כץ, בגזירת הסרט האדום במהלך השקת הקו האדום של הרכבת הקלה בפתח תקווה.

זאת בעוד בתמונה שהפיצה לשכת נתניהו, עם דבריו בטקס - "אלה שתומכים בנו ואלה שמתנגדים לנו - כולם ישתמשו ברכבת הזאת", לא הצליחו להכניס את סגן השרה אורי מקלב. 'זופניק' בטוח שמדובר בתום לב ולא במשהו מכוון.

במהלך חופשה של הנגיד שמוליק הלפרין ובני משפחתו בדרום אפריקה, פיל מקומי הפתיע אותם בחצר הבית - הלפרין זינק לעברו והבריח אותו ובני המשפחה המבוהלים נשמו לרווחה. על התיעוד רעייתו: ננה הלפרין.

שר ירושלים ומסורת ישראל מאיר פרוש מ'אגודת ישראל', ראש העיר ירושלים משה ליאון והמפיקים אפרים זילברברג ומוטי בוקצ'ין במעמד חלוקת הארטיקים לילדי 'עולים לירושלים'.

(צילום: יעקב נחומי)

'זופניק' נרעש כמו כולם לשמוע שבני הקר, מלשכת שר ירושלים ומסורת ישראל מאיר פרוש, מועמד לרשת את יוסי דייטש בעיריית ירושלים. במהלך סיור של הבוס ב'עולים לירושלים' ראינו את הקר בשיחה עם חבר המועצה יעקב הלפרין מ'שלומי אמונים'. בצד ניתן לראות את סגן ראש העיר ישראל קלרמן בסוד שיח עם שמעון ברייטקופף, יועצו של ראש העיר.

יש כאלו שמנצלים את בין הזמנים לפגישות במשרד האוצר. מחוץ למשרד נראו מחויכים שר הדתות מיכאל מלכיאלי, שר החינוך יואב קיש ומנכ"ל משרד הדתות יהודה אבידן. 'זופניק' סקרן לדעת מה הם השיגו...

שר הדתות מיכאל מלכיאלי וח"כ אוריאל בוסו מש"ס - המועמד (עדיין) לראשות העיר בני ברק, בסוד שיח עליז בחתונת בתו של הרב יצחק אבוחצירא, מהצד נראים: הסבא הרב יחיאל אבוחצירא רבה של העיר רמלה, יו"ר המועצה הדתית ברמלה מאור אשש וברוך נידאם ראש החטיבה הבינלאומית של זק"א תל אביב.

בשולי החתונה המרגשת של אלון פז, חרדי בן 46, שהפך למשותק בכל חלקי גופו לפני כ-13 שנה לאחר שעבר תאונת דרכים קשה - והפך למפורסם בעקבות ההתמודדות עם השיתוק והאמונה בהשם, ראינו את המעומדים לראשות העיר בני ברק, מ"מ ראש העיר ומזכ"ל 'אגודת ישראל' חנוך זייברט וח"כ אוריאל בוסו מש"ס, בסוד שיח לצידם של הזמר מוטי שטיינמץ שריגש בחופה ואבי מיארה מבכירי 'איחוד הצלה' שדאג לשנע את החתן באמבולנס.

(צילום: יהודה רוזן)

בהמשך ראינו את הרב הראשי לשעבר הגאון הרב ישראל מאיר לאו ובנו הרב הראשי הגאון הרב דוד לאו, בסוד שיח עם נשיא 'איחוד הצלה' אלי ביר.

(צילום: יהודה אוסטרי)

את ח"כ אוריאל בוסו מש"ס המתנדב בארגוני ההצלה השונים, ראינו השבוע מעניק טיפול רפואי לבחורה שנפצעה בתאונת קורקינט בפתח-תקווה עם אפוד מד"א; בבני ברק הוא תועד השבוע מעניק סיוע רפואי להולך רגל שנפצע כשהוא עם אפוד של 'איחוד הצלה'.

מ"מ ראש עיריית בני ברק ומזכ"ל 'אגודת ישראל' חנוך זייברט מתברך מהאדמו"ר רבי רפאל אבוחצירא לאחר אירוע פרטי בבני ברק. מהצד נראה איש העסקים יעקב ביבלה מקורבו של האדמו"ר.

שר הרווחה יעקב מרגי מש"ס ובני משפחתו בדרכם לחופשה בפראג.

(צילום: אודליה קורייב)

ואילו סגן שר החקלאות משה אבוטבול מש"ס נצפה בנופש עם רעייתו בבית מלון בבולגריה.

(צילום: אודליה קורייב)

שר החינוך החרדי חיים ביטון ועו"ד אבי ביטון (אין קשר משפחתי) נצפו אצל הרב זאב רסקין מרבני חב"ד בלרנקה שבקפריסין במסגרת חופשה משפחתית.

את חבר הכנסת ארז מלול מש"ס ראה 'זופניק' יחד עם בני משפחתו בסיור באתר ההיסטורי 'שילה הקדומה' בבנימין.

אמן החושים מני הולנדר בקריאת מחשבות למפקד משטרת אלעד אלירן ברגיג, רגע לפני מופע קיץ בעיר החרדית.

(צילום: איציק אוחנה)

את כוכב הרשת והצלם שלומי כהן ראינו משתעשע בים המלח לאחר שמרח על עצמו בוץ בריאות של ים המלח.

בשמחת בר המצווה לנכדו של איש החסד הרב אלי ברונר מ'עזר מציון' ראינו את יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני, סגן השרה אורי מקלב, הגאון רבי יצחק שאול קנייבסקי ובנו הרב יעקב קנייבסקי - בנו ונכדו של מרן שר התורה זצוק"ל.

רגע לפני שבת קודש נפגשו באקראי אליהו גפני, בנו של יו"ר 'דגל התורה', ושמוליק וולף מנכ"ל 'שיח אמונה'. 'זופניק' היה שם במקרה ותיעד.

צלם צילם צלם: ככה נראתה הנסיעה הראשונה של שרת התחבורה מירי רגב ברכבת הקלה של גוש דן, כאשר עדר צלמים המתין לתפוס את הרגע בו היא יצאה מהרכבת ברגל ימין.

עורך עיתון 'משפחה' יוסי אליטוב התכבד בחמישי אחרון בעלייה לתורה במניין המיוחד שמתקיים בחדרו המיוחד של הרבי מליובאוויטש, מה שנקרא אצל החסידים: 'גן עדן העליון' - בחדר הזה ישב הרבי מליובאוויטש למעלה מארבעים שנה וקיבל רבבות יהודים להתייעצות וברכה.

(צילום באדיבות: 'חב״ד קראון הייטס')

דובר יכ"ל, אהרון שטרייכר, וח"כ צבי סוכות מ'הציונות הדתית' נצפו נהנים מארץ ישראל במים הקפואים של נחל חרמון - הבניאס.

רבה האשכנזי של העיר אלעד הגאון הרב שלמה זלמן גרוסמן והרב דניאל פריינטה בסוד שיח עם מ"מ וסגן ראש עיריית ירושלים צביקה כהן מש"ס, בשולי הלוויית הרב אברהם חלבי ז"ל מהדמויות המוכרות באלעד שהלך לעולמו השבוע בגיל 64 לאחר מחלה קשה.

(צילום: איתמר קירשבוים)

המשנה לראש עיריית ירושלים שמואל מרציאנו מש"ס עף עם רחפן בלב ים בגאורגיה.

(צילום: גמליאל שמלה)

'זופניק' שהסתובב ברחבי הארץ כדי להרגיש את אווירת תחילת 'זמן אלול' נפעם מהמיזם מרגש של לייזר ראוכברגר יו"ר 'דגל התורה' בירושלים שחילק אלפי ערכות לבחורים לרגל תחילת הזמן, בנקודות ברחבי העיר ואצל רכזי 'האיחוד' בשכונות. תגובת הבחורים וההורים היו כה מרגשות ש'זופניק' שקל לחזור לישיבה.

בחנוכת הבריכה האולימפית בעיר התורה והחסידות בני ברק, ראינו את מאיר אלפא גיסו של ראש העיר בני ברק אברהם רובינשטיין - קופץ לבריכה עם בגדים, כמו ראש העיר אלעד ישראל פרוש שקפץ אף הוא לבריכה העירונית עם בגדים.

(צילום: חזקי שכטר)

מ"מ רה"ע ביתר עילית יהודה עוביידי נצפה יחד עם הגאון רבי בנימין חותה בטיול ל-800 בחורי ישיבות מביתר. לפי החיוך עוביידי כנראה ממשיך לעוד קדנציה.

תומר כהן ויחיקם גמליאל מבכירי עיריית אלעד נצפו בהפסקת קפה בתחנת דלק בכביש 6 בדרכם לנופש בצפון.

מזכה הרבים הרב אהרון לוי ואיש החסד ישראל אלמסי מנכ"ל 'ידידים', במשחקייה עם הילדים ב'מיי בייבי'.

רבה של שכונת 'צהלה' בתל אביב הרב חיים הורביץ בתפילה בבית חב"ד בבודפשט במהלך חופשה משפחתית.

(צילום: יהודה ג.)

את הזמר והשדרן אלעד כהן תפסנו ברגע של מנוחה בטיילת בטבריה, חגיגי מתמיד.

(צילום: א.ק.)

דרמה בחתונה של הזמר איציק וינגרטן השבוע באולמי ב'דימול פלטינום', כוכב הרשת הזמר שוקי סלומון שהופקד על החלק המוזיקלי יחד עם הלהקה של מוישי רוט - נפל מהבמה לאחר שעשרות בחורי ישיבה התגודדו סביבו. סלומון נפצע ודימם ברגלו, מנהלו האישי איש 'כיכר השבת' ו'זופניק' איציק אוחנה חילץ אותו מהאירוע להמשך טיפול רפואי • צפו בדרמה

משעשע! במהלך שידור מוזיקלי ברדיו 'קול חי' ממתחם 'עולים לירושלים' - הזמר אייל טויטו השתעשע עם נחש שהונח על צווארו, בעוד הזמר קובי ברומר נס על נפשו, מהצד נראה הקלידן יענקי סלומון.

(צילום: שימי ברוורמן)

המוזיקאי אבי דרור טס בסופ"ש האחרון לאירוע פרטי ומיוחד בארגנטינה עם גדול הזמר החסידי מרדכי בן דוד. בטיסת הלוך הוא פגש בהפתעה את הזמר שלוימי גרטנר שחזר ללונדון ואילו בטיסה חזור הוא פגש את אוהד מושקוביץ שחזר מניו יורק.

(צילום: רשת הנקודה)

במוצ"ש הפגין אבי דרור כישורים בשפה הספרדית והצליח לאתגר את מרדכי בן דוד.

הזמר אברהם פריד בסוד שיח מוזיקלי עם המוזיקאים בנצי שטיין ומוישי רוט, באירוע המוזיקלי לבחורי ישיבות ב'בנייני האומה' בירושלים.

‏אחרי מופע בתל אביב בליל שישי האחרון, ראינו את הזמר חנן בן ארי והצוות שלו אוכלים טשולנט במסעדת 'מוטיס' בבני ברק.

הזמרים גד אלבז ואלי לוין חגגו בסוף השבוע יום הולדת בביתה של אשת העסקים ויקטוריה זירקייב בארצות הברית, בהשתתפות חברים ובני משפחה, בין היתר השתתפו: הזמר איציק דדיה, המפיק שלומי כהן, הקומיקאי אילן גולד, הבמאי צביקה בורנשטיין ואמן הוויזואל שמוליק בן הרוש.

(צילום: @yaakovkatzstudios)

את הזמר החסידי בנצי שטיין ומנהלו המפיק נטע לוין מתכוננים בכובד ראש למופע בפני עשרות בחורי ישיבות במרכז הארץ.

(צילום: אלכסנדר הוכברגר)

בשעות הקטנות של הלילה נצפו ברחובות העיר בית שמש הזמר פיני איינהורן עם המשנה לראש עיריית בית שמש איציק אלמליח, לאחר סיום המופע שיזם אלמליח בשיתוף חבר המועצה חיים זמורה.

את הזמר אבי אילסון ראינו מתפנק במהלך חזרתו ארצה אחרי מסע הופעות בדרום אמריקה.

(צילום: רשת הנקודה)

את המוזיקאי עדי נתנאלי ראינו ממתין כאחד האדם למזוודות בנתב"ג לאחר חופשה בחו"ל.

(צילום: שמוליק גרינפלד)

את אמן הויזואל שמוליק בן הרוש ראינו בתפילה חרישית בשדה התעופה של הונג קונג בדרך לשליחות מיוחדת באוסטרליה.

(צילום: צ׳ין ג׳נג צ׳אן)

במהלך הטיסה הבחין שמוליק בן הרוש במבוגר חרדי במצב תשוש שלא הזמין אוכל כשר מראש - בן הרוש הביא לו את המנה הכשרה שלו והסתפק באוכל שהביא איתו מהבית. 'זופניק' התרגש.

השבוע נערכו הפריימריז ב'ליכוד' בקרית גת, בהם ראש העיר אבירם דהרי ניצח את מנכ"ל משרד התרבות והספורט לשעבר כפיר סויסה שיתמודד עצמאית לראשות העיר. בליל הניצחון ראינו את דהרי המאושר מראה את תוצאות הניצחון לרבו המקובל הרב נתנאל שריקי.

בבית הכנסת הגדול בתל אביב ראינו את הרב יעקב גלויברמן מבכירי העסקנים בחב"ד וממגישי פינת פרשת השבוע ב'כיכר השבת', באמירת פרקי תהילים באזכרה לזכרו של סייר הביטחון של עיריית תל אביב חן אמיר הי"ד שנרצח לפני כשבועיים בתל אביב. מהצד נראים הרב הראשי לשעבר הגאון הרב ישראל מאיר לאו, נשיא בית הכנסת הגדול בתל אביב שלמה פיבקו ומפקד מחוז תל אביב ניצב פרץ עמר.

(צילום: יוסי זלינגר)

בהמשך השבוע ראינו את הרב יעקב גלויברמן בטקס חילופי מפקדי משמר הגבול, מברך את המפקד היוצא ניצב אמיר כהן והמפקד הנכנס ניצב בריק יצחק.

את איש העסקים והביטוחים במגזר יוסי רפאלי, ראינו בתפילה בקבר יוסף הצדיק שבשכם, בכניסה שהתקיימה תחת אבטחה כבדה באישון לילה השבוע.

קודם לכן תיעד יוסי רפאלי את השיירה של הישראלים נכנסת לשכם בליווי ובאבטחת צה"ל.

את איש החסד הרב אלי ברונר מ'עזר מציון' ראינו עסוק בהצלחת חיי אדם במהלך תפילת שחרית בשטיבלאך 'היכל יצחק' במודיעין עילית.

זאבי פרוינד מבכירי 'עזר מציון' ביציקת שמן במדורה לכבוד רבי שמעון בר יוחאי במהלך קעמפ לילדים חולים.

במהלך ביקורם של שר החוץ אלי כהן מ'הליכוד' ושר ירושלים ומסורת ישראל מאיר פרוש מ'אגודת ישראל' במולדובה, יועץ התקשורת חזקי שכטר, יועצו של רבה של מולדובה הרב פנחס זלצמן הראה דבר מה לשרים בפלאפון שלו. מה היה שם? 'זופניק' רק מנחש...

'זופניק' התרגש לראות שאיש היח"צ שמעון ברדי התחדש בתעודת עיתונאי ואיחל שהתעודה תהפוך לקבועה בקרוב.

אסף רעני יועץ החקיקה של ח"כ יוני משריקי מש"ס התארס השבוע בשעה טובה ומוצלחת. השדכנית: הלוביסטית החרדית שושי שטוב.

רב הסלבס מרדכי חסידים צפוי להשיק בשבועות הקרובים ספר ראשון - 'גדולה שימושה' עליו הוא עמל בשנים האחרונות, בו הוא מספר על עשרות שנים במחיצתם של גדולי ישראל. האירוע היוקרתי יערך בקרוב בהשתתפות גדולי ישראל, אישי ציבור וסלבס.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר