רכילות מהודרת

זופניק בכיכר • כל התמונות, הנייעס והחשיפות של השבוע

הרבנים מהחסידות הגדולה שהושפלו | מי נעדר מחגיגת יום ההולדת לצביקה כהן? | הכיפה שהצילה את דדי גראוכר | המוזיקאי שבורח מבני ברק בגלל המעריצים | הנתק בין העיתונאית ואושיית הרשת | אמן החושים שעוכב לחקירה במצרים | כשאיצלה כץ מתקשה לדווח על הטשולנט שנגנב | טוקר לומד לנגן בגיטרה | כל מה שקרה בחתונת שלומי קוק ובחתונת בנו של אריה זיסמן | הסליחות של מקלב | הריקוד של שוקי סלומון עם האדמו"ר | למי חיכה אברהם פריד ברמת גן? | הביצוע של חיים ישראל לאנשי העסקים והנגידים | נותי ליברמן בגלגל"צ | עקיבא מתפלל | קמפה מצלם ועוד... • כל התמונות, הנייעס והסיפורים הלוהטים של השבוע • מזפנק: איציק אוחנה (זופניק)

זופניק | כיכר השבת |
זופניק בכיכר (צילום: נתי שוחט - פלאש 90 | עריכה: ידידיה כהן)

חשיפת 'זופניק': רבנים ואנשים חשובים שמשתייכים לאחת החסידויות הגדולות, באו להשתתף במעמד קבלת פנים בירושלים, לרגל בואו של אחד האדמו"רים לביקור בישראל, אך הושבו במקומות מרוחקים משולחן הכבוד המרכזי. 'זופניק' שראה מרחוק את הרבנים כשהם יושבים בשורה השנייה והשלישית, תוהה אם הסיבה לכך היא השתייכותם לקהילת אחיו של האדמו"ר, זאת על אף פגישת הפיוס ההיסטורית שנערכה לפני כשנתיים וחצי בין האחים.

• צילמתם תמונה של מישהו מוכר בפוזת 'כאחד האדם' או ששמעתם רכילות לוהטת - בלי לשון הרע? כתבו ל'זופניק' במייל הצהוב או בוואטסאפ

חשיפת 'זופניק': ביום חמישי שעבר נערכה בטבריה מסיבת יום הולדת (לא אומרים איזה גיל...) בהפתעה ליו"ר ש"ס בירושלים צביקה כהן, בהשתתפות בני משפחה וחברים. מי שנעדר 'עקב סיבות טכניות' הוא חבר מועצה מרשימת ש"ס בירושלים, שחושש כי יודח מהרשימה הקרובה. לעומת זאת, מי שהפתיע בהגעתו הוא משה טוויטו, רל"ש המשנה לראש העיר חיים כהן, שכמה שעות לאחר מכן נולד לו בנו, ויש שאומרים שצפוי להתמנות לחבר מועצה בעירייה בקדנציה הבאה. 'זופניק' יעקוב.

חשיפת 'זופניק': איש העסקים והזמר דדי גראוכר שאושפז השבוע בטיפול נמרץ בבית החולים 'תל השומר' ויצא מכלל סכנה, ניצל בנס לאחר שהכיפה של מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי זצ"ל הונחה על ראשו. מי שהביא לו את הכיפה היה בנו איש החסד הרב שי גראוכר שהיה מנאמני בית הגר"ח זצ"ל, ומחזיק בכיפה הקדושה.

חשיפת 'זופניק': מוזיקאי חרדי נודע המתגורר בגבולות עיר התורה והחסידות בני ברק ומתמודד בשנים האחרונות עם גל מעריצים שמתגודדים מידי יום סביב ביתו בבקשות לתמונות סלפי, החליט לעבור לווילה פרטית בעיר פתח תקווה.

חשיפת 'זופניק': מנהלת שיווק באחד העיתונים החרדים נעדרת ממערכת העיתון כבר לא מעט זמן, כנראה בשל חילוקי דעות עם ההנהלה ובקושי מגיבה להנהלה וללקוחות. יש שאומרים שבקרוב תשוב ויש שאומרים שבקרוב תפרוש רשמית.

חשיפת 'זופניק': עיתונאית חרדית בנתק ממושך עם אושיית רשת חרדית לאחר שעבר חתול שחור בין השתיים במהלך שבת גיבוש בעיר המקובלים צפת. בכירים בתקשורת החרדית התגייסו לגשר ביניהן ו'זופניק' תמיד בעד השלום.

חשיפת 'זופניק': אמן החושים מני הולנדר שיצא השבוע לחופשה בקהיר שבמצרים, עוכב לחקירה ע"י המשטרה המקומית לאחר שטעה בדרך ונכנס בשוגג לבסיס צבאי סגור, ברגע האחרון הצליח לחמוק כמו 'קוסם' מידי השלטונות ולחזור לארץ הקודש. הנה הוא כאן ברכיבה על סוס במדבר המקומי.

את ראשי ישיבת 'סלבודקה' הגאון רבי דב לנדו והגאון רבי משה הלל הירש, ראינו בלחיצת יד חמה בשמחת הברית לנין הרב לנדו, בן לנכדו ונאמן ביתו הרב טוביה לנדו מרבני ישיבת 'כתר תורה'; בסנדקאות כובד הרב הירש.

מחוץ לאולם שמחות בעיר התורה והחסידות בני ברק, ראינו שיחה מעניינת בין הגאון רבי יגאל רוזן ראש ישיבת 'אור ישראל' למנכ"ל עיתון 'יתד נאמן' זליג אורלנסקי.

מזכה הרבים הרב יצחק פנגר נצפה מתהלך ברחובות העיר מודיעין עילית כאחד האדם ממש.

יוסף שמעון שכטר ה'הויז בחור' האגדי והמיתולוגי של האדמו"ר מויזני'ץ, בריקוד עם האדמו"ר בחתונתו.

(צילום: איתי קצב)

פרופ' יוג'ין קנדל, מבכירי הכלכלנים בישראל, נצפה בשיח מעמיק על עתידה של המדינה עם עורך 'כיכר השבת' חיים אילוז ומגיש 'מעייריב' איצלה כץ. 'זופניק' שהתקשה לאחוז ראש בשברי האחוזים, התרשם מהשיח המכבד בין הצדדים.

׳זופניק׳ שהגיע לבדוק מה קורה עם הטיסות לאומן בראש השנה, הציץ ללשכת השר ותפס את השר אלי כהן ופרשן ׳כיכר השבת׳ ישי כהן רגע אחרי הריאיון ל׳כיכר׳ ורגע לפני סערת הפגישה עם שרת החוץ של לוב.

לא תאמינו מה קורה כשאיצלה כץ צריך לדווח ב'מעייריב' על סיר טשולנט שנגנב בליל שבת מבית הכנסת - וההשפעה של זה על הקידוש למחרת • צפו

בירושלים ראה 'זופניק' את פרשן 'כיכר' ישי כהן ומגיש 'מייעריב' איצלה כץ במשחק כדורגל שולחן וגער בהם ״אלולללל!״.

המועמד לראשות העיר בני ברק מטעם ש"ס, ח"כ אוריאל בוסו, נצפה בסוד שיח עם הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף, בשולי מעמד הנחת אבן הפינה לבית הכנסת 'בית מורשת מרן' על שם הגאון הרב עובדיה יוסף זצ"ל.

(צילום: איתי קצב)

בהמשך השבוע ראינו את ח"כ אוריאל בוסו מש"ס וח"כ יעקב אשר מ'דגל התורה', בשיחה ערה עם הגאון רבי מרדכי רבינוביץ ראש ישיבת 'אור ישראל' בפתח-תקווה, בחתונת בנו של אריה זיסמן, עורך החדשות ב'יתד נאמן'.

(צילום: נתי שולמן)

חרם בבני ברק? באישון לילה בירושלים, ראינו את מ"מ ראש עיריית בני ברק ומזכ"ל 'אגודת ישראל' חנוך זייברט ומוטי בבצ'יק יד ימינו של שר השיכון יצחק גולדקנופף, בסוד שיח פוליטי.

כמו כל בעלי התשובה שמתדפקים לאמירת הסליחות ומתקבלים בברכה, בחצות לילה השבוע, ראינו את ראש עיריית אלעד ישראל פרוש וראש עיריית אשדוד יחיאל לסרי באמירת הסליחות בישיבת 'אור החיים' יחד עם ראש המוסדות, חבר מועצת חכמי התורה, הגאון רבי ראובן אלבז.

(צילום: א. ע.)

רגע לפני שמחת החתונה הערב - המוגדרת כבר כ"שמחת בית דגל התורה" - לנכדתו של יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני, נערכה שיחת איחולי מזל טוב וברכות בין אבי הכלה אליהו גפני לטופז לוק, יועצו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, בתיווכו של איש התקשורת החרדי ישראל כהן.

קודם לכן ראינו את ישראל כהן משדר את תוכניתו היומית ברדיו 'קול ברמה' יחד עם בנו ארי שזכה לביקור מיוחד באולפנים.

כשהמגיש ושדרן הרדיו מנחם טוקר ניסה ללמוד לנגן בגיטרה בשידור חי ברדיו 'קול חי' מהמאסטר שלומי שטרן | כך זה נראה

יוסי שווינגר, מנכ"ל המרכז הארצי לפיתוח המקומות הקדושים, נצפה מתדלק את רכבו כאחד האדם בגבעת שאול בירושלים.

את הרב הראשי לשעבר הגאון הרב ישראל מאיר לאו ראינו מנגב את הזיעה עם טישו, לבנו של אריה זיסמן עורך החדשות ב'יתד נאמן' שהתחתן השבוע.

בשמחת החתונה ראינו את עורך 'כיכר השבת' חיים אילוז בסוד שיח עם חבר-הכנסת יעקב אשר מ'דגל התורה' ושמשון פרג מנהל אגף בחינוך העצמאי ומנהל קשרי קהילה במאוחדת; את מנחם שפירא מנהל המחלקה המוניציפאלית של 'דגל התורה' ראינו משוחח עם איש המספרים של המפלגה אברהם ובר ובלחיצת יד למועמד ש"ס לראשות העיר בני ברק אוריאל בוסו; את חבר-הכנסת אליהו ברוכי מ'דגל התורה' ראינו בסוד שיח עם איש החסד אלי ברונר מ'עזר מציון'.

(צילום: רשת הנקודה)

איש התקשורת שלמה קוק (36), עורך עיתון 'בקהילה', בנו של הפוסק הרב בן ציון הכהן קוק, התחתן השבוע עם רות סויסה (32) בתו של הרב מרדכי סויסה מרבני בת ים. בשמחה השתתפו רבנים, ראשי ישיבות, אישי ציבור ואנשי תקשורת. איש התקשורת ידידיה מאיר, בן דודו של החתן, הנחה את החופה. על החלק המוזיקלי הופקדו המוזיקאים: שלמה כהן, שלמה סוכות ויואלי דיקמן.

(צילום: חיים גלנץ ות.פ.)

בברכה אחריתא בחופה המרגשת אותה ערך אבי החתן הפוסק הגאון רבי בן ציון הכהן קוק, כובד יו"ר ש"ס אריה דרעי.

(צילום: יהודה רוזן)

במהלך החתונה ראינו את הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף בריקוד של שמחה עם החתן המאושר לצלילי "יפה ותמה". בהמשך, החתן המאושר זכה גם לריקוד "אחד יחיד ומיוחד" עם הרב הראשי לשעבר הגאון הרב ישראל מאיר לאו.

לאחר מכן ראינו את החתן שלמה קוק בשירה וריקוד: 'טאטאלע קום שוין אהיים' עם אביו הגרב"צ.

(צילום: חיים גלנץ ות.פ.)

החתן שלמה קוק נצפה בריקוד מיוחד עם חבר המועצת הגאון רבי שרגא שטיינמן; את אביו הגרב"צ קוק ראינו בסוד שיח עם הרב צבי יהודה לאו רב של 'קהל חסידים' בפתח תקווה; ועל המדרגות תפסנו את אנשי התקשורת יצו פלדמן, מנדי גרוזמן, אלי ביתאן וחיים פרידלנדר בשיחה רצינית.

יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי נצפה מפזז בריקוד עם האחים היועצים האסטרטגים יענקי ביכלר ויום טוב ביכלר שחיתן את בתו הבכורה. באירוע השתתפו צמרת הפוליטיקה ובכירי התקשורת החרדית.

(צילום: מושי ביכלר)

יו"ר 'דגל התורה' חבר-הכנסת משה גפני סייר השבוע בעפולה יחד עם בכירי המפלגה, שם חנך גני ילדים חדשים וסמינר חדש של הרב ליברמן, יחד עם ראש העיר אבי אלקבץ, שזוכה לתמיכת המפלגה בבחירות הקרובות.

שר הדתות מיכאל מלכיאלי ומנכ"ל המשרד יהודה אבידן ירדו השבוע לנתיבות, שם קיימו ישיבת היערכות ראשונה עם ממ"ז דרום וראש העיר יחיאל זוהר לקראת הילולת הבאבא סאלי ה-40 שתתקיים השנה. לאחר הישיבה, עלו לביתו של האדמו"ר רבי ברוך אבוחצירא אשר ברכם על המאמצים לכבוד אביו זיע"א.

סגן שר התחבורה אורי מקלב מ'דגל התורה' פגש את בנו של לוי מאלייב יועצה של השרה לקידום מעמד האישה מאי גולן מ'הליכוד' ופצח באמירת סליחות בספרדית עם התלמידים, במהלך פתיחת שנת הלימודים בבית הספר 'שובו' בבת ים • צפו

נראה שסערות היועמ"שים שמטלטלות את הממשלה לא הגיעו למשרד ירושלים ומסורת ישראל, שם כיבדה היועצת המשפטית עו"ד שירן שושנה את השר מאיר פרוש מ'אגודת ישראל' בברכה בחופת בתה.

ח"כ צבי סוכות מ'הציונות הדתית' בסוד שיח עם הרב הראשי לשעבר הגאון הרב ישראל מאיר לאו ובנו הרב הראשי לישראל הגאון הרב דוד לאו, באישון לילה ברמת גן לאחר אירוע חתונה, מהצד נראה אבי סויסה יועץ התקשורת של הרב לאו והעסקן בנימין ברבר מארצות הברית.

בפתיתת שנת הלימודים לבנות בבית הספר 'בית מרגלית' באלעד, ראינו את ראש העיר ישראל פרוש מחלק סוכריות לתלמידות, אליו התלוו: יד ימינו חיים רוזנפלד, חגית אוחנה מבכירי מחלקת החינוך, יחיקם גמליאל מבכירי העירייה, וחברי המועצה אבי דיין ומשה ברדוגו.

(צילום: חיים לוריא דובר עיריית אלעד)

במהלך מסע קברי צדיקים בקרעסטיר פגש 'זופניק' את עורך עיתון 'הדרך' אברהם דוב גרינבוים מנסה ללכוד במצלמת קנון את החסידות המקננות בראש עמודי החשמל.

יוסי בלוך יד ימינו של רב הכותל והמקומות הקדושים הרב שמואל רבינוביץ, האסטרטג יוסי רוזנבוים וחזן הכותל המערבי אלי כהן, בארוחת ערב אצל הרב שניאור דייטש מחב"ד האדיטש, לאחר מסע תפילות בקברי צדיקים באוקראינה.

רפי אוחנה מבכירי רדיו 'קול ברמה', היה במחסום 'מכבים' בזמן הפיגוע והחל בפעולות מצילות חיים בפצועים. באירוע נרצח חייל צה"ל וחמישה נוספים נפצעו.

(צילום: יעקב ממן)

את איש התקשורת אלי ביתאן ראינו שקוע בנייד בשעת בוקר מוקדמת למרגלות משרדי 'כאן מורשת' בירושלים.

(צילום: א.ב.ב.)

איש התקשורת דב אייכלר בקניות לשבת כאחד האדם בסופר השכונתי בירושלים.

(צילום: R w)

שר החוץ אלי כהן מ'הליכוד', ראש העיר לוד יאיר רביבו, ח"כים, רבנים ועיתונאים נצפו בשמחת בר המצווה של מנדי ריזל, בנו של איש התקשורת שלמה ריזל מ'קול חי' ו'כפר חב"ד'. בתמונה: השר כהן מרים לחיים עם החתן והאב המאושר, לצד הדוד מנדי ריזל מ'קול ברמה'.

בהמשך בר המצווה, ראינו את העסקן החב"די לוי אדרעי ואיש התקשורת חיים שאול נוישטט, בשיחה פוליטית עם ח"כ דן אילוז מ'הליכוד'.

רבה האשכנזי של העיר אלעד הגאון הרב שלמה זלמן גרוסמן, חבר מועצת העיר אלעד אבי דיין, מנכ"ל רדיו 'קול חי' אבי רוזן ושדרן הרדיו דוד חכם, בניחום אבלים אצל בני משפחתו של השחקן החרדי ניסים ורטה, שנפטר ממחלת הסרטן בגיל 48.

(צילום: צבי כהן)

בחתונת בתו של מומחה הכשרות הרב יוסף דורפמן השתתפו מכלל גופי הכשרות רבנים, מפקחים ומשגיחים רבים, וכן השתתפו רבני ערים, מפקחים אזוריים, משגיחי כשרות וראשי ישיבות שהגיעו לכבד את המעמד כהכרת הטוב על זיכוי הרבים שהרב עושה.

כוכב הרשת והזמר שוקי סלומון בריקוד של שמחה עם האדמו"ר מראחוב לצלילי שירת: 'אחד יחיד ומיוחד', בשמחת השבע ברכות לבנו של איש החסד אהרון גרוס שנערכה השבוע בביתו של איש העסקים דוד הלפרין.

עשרות אלפי צמידים עם הלוגו 'אהבת חינם' שהזמינו כוכב הרשת שוקי סלומון ומנהלו האישי איש 'כיכר השבת' ו'זופניק' איציק אוחנה ממייסדי עמותת 'אהבת חינם' יחד עם היזם דוד איזנשטט, נחתו השבוע בישראל. הצמידים יחולקו לכל דורש בחנויות הנבחרות ברחבי הארץ והעולם בכדי לעודד 'אהבת חינם' בציבור וכמה שפחות מחלוקות • קבלו הצצה שלב אחר שלב מהפריקה למשאית בנמל ועד פתיחת הקרטונים.

בהמשך השבוע ראינו את שוקי סלומון ואיציק אוחנה מתברכים במאור פנים מהראשון לציון הגאון הרב יצחק יוסף, שאמר לשניים: "שמעתי רבות על הפעילות שלכם למען עם ישראל, זה דבר מבורך מאוד, תמשיכו בכל הכח, חיזקו ואימצו".

את גדול הזמר אברהם פריד ראינו יוצא ממלון 'סיטי טאואר' בתל אביב בדרכו לאירוע.

בהמשך הערב, ראינו את אברהם פריד ומנהלו האישי אלי יזרלביץ, בסוד שיח עם ‏האדמו"ר רבי פנחס אבוחצירא ויו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי, בשולי חתונת בתו של המשגיח הגאון הרב מאיר פדידה באולמי 'הדודאים' בבני ברק.

(צילום: דוד פדידה)

את הזמר חיים ישראל שיצא לסבב הופעות בניו יורק, ראינו באישון לילה בשירי רגש בליווי גיטרה לצד אנשי עסקים ונגידים חרדים.

באישון לילה בוויליאמסבורג, ראינו את הזמר חיים ישראל, המלחין הערשי ויינברגר והמפיק שמואל פאר, בסוד שיח מוזיקלי באולפן מקומי. יש למה לחכות?

את הזמר החסידי נותי ליברמן ראינו בכניסה לאולפני גלגל"צ, שם התארח בתכנית של דלית רצ'שטר וביצע את הלהיט שלו: 'ים של דמעות', יצוין כי נותי מתמודד כעת לשיר השנה ופריצת השנה בגלגל"צ.

(צילום: 'בפרונט')

לאחר ששימח חולים בבית החולים 'הדסה' בירושלים, ראינו את הזמר עקיבא תורג'מן בתפילת מנחה מעומק הלב בבית הכנסת המקומי.

הזמרים אוהד מושקוביץ ונפתלי קמפה נפגשו בלאונג׳ בשדה התעופה בארצות הברית כשכל אחד מהם בדרך להופעה אחרת ברחבי הגלובוס. קמפה לא התאפק ותיעד את הרגע.

בהמשך השבוע ראינו את המוזיקאים אוהד מושקוביץ ואהרל'ה נחשוני במחלקת הביזנעס בשדה התעופה של מונטריאול, לאחר מופע מקומי כשהם בדרכם להופעה נוספת ברומא.

דוד בקשי עוזרו של ח"כ יוני משריקי מש"ס והזמר-הפייטן משה דוויק, נצפו בסוד שיח באירוע פרטי לקראת פרויקט מיוחד שיראה אור בקרוב.

את הזמר גד אלבז ומנהלו המפיק שלומי כהן, ראינו בלימוד תורה יומי עם הרב יצחק לסרי מרבני מיאמי.

הרב חיים הורביץ רבה של שכונת 'צהלה' בתל אביב, אירס בשעה טובה את בנו רוני מישיבת 'אור ישראל' עם הכלה שני הירשוביץ, נכדת הרב אברהם יפה שלזינגר רב קהילת 'בצל החכמה' בירושלים. השתתפו: הרב הראשי לישראל הגאון הרב דוד לאו, הגאון רבי יצחק שאול קניבסקי ובנו יענקי, רב הכותל והמקומות הקדושים הרב שמואל רבינוביץ והרב יצחק בצרי.

(צילום: י.א.)

את ח"כ אוריאל בוסו מש"ס ראינו יחד עם היועצים הרפואיים הרב ראובן גשייד ובנו שימי גשייד מ'רחשי לב' באירוע למען ילדים חולי סרטן.

(צילום: דניאל אדרי)

באחת הסמטאות בירושלים ראינו סוד שיח מעניין בין בנו של אלי ישי, העסקן מוישה רוזובסקי והמלחין יאיר שטיין.

ראש עיריית בית שמש עליזה בלוך הגיעה השבוע לסיור בישיבה החדשה 'חיי עולם' מבית רשת 'נצח', שבראשות הרב עקיבא המניק ובירכה את הבחורים לרגל תחילת שנת הלימודים.

את חבר מועצת העיר בית שמש יוסי גולדהירש מ'דגל התורה' ומנכ"ל רשת הגנים של 'אגודת ישראל' ישראל גולומב ראינו מנתחים את המצב הפוליטי בעיר, במעמד חנוכת הבית לגן חדש ברמה ה' בעיר.

בשמחת שבע הברכות האחרון בבית המדרש הגדול של חסידות גור, נצפה מנכ"ל המרכז הרפואי 'הדסה' הפרופ' יורם וייס מתברך מהאדמו"ר מגור.

‏ביציאה מהשבע ברכות ראינו את פרופסור יורם וייס מלווה ברב חיים יצחק פלדמן רב בית החולים 'אסותא' והעסקן חיים יוסטמן.

‏הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף כובד בסידור חופה וקידושין לאמיתי ארביב יועץ שר הרווחה יעקב מרגי מש"ס - שכובד בברכות בחופה.

ברכת מזל טוב לעו"ד יהודה כהן, יועץ החקיקה של יו"ר ועדת הפנים ח"כ יעקב אשר מ'דגל התורה' לרגל אירוסי בתו - בשמחת האירוסין ראינו את אשר בסוד שיח עם יחיקם גמליאל מבכירי עיריית אלעד.

ח"כ יוני משריקי מש"ס ומנכ"ל משרד העבודה ישראל אוזן בסיור מיוחד בנופשון לילדים מיוחדים של עמותת 'מחוברים' שהקים לאחרונה איש החסד מאיר קווין לאחר שפרש מארגון 'רפואה ושמחה'.

בזמן שראשי 'דגל התורה' מסתובבים במוסדות 'החינוך העצמאי' ו'שובו', דווקא ברחובות - יו"ר סיעת ש"ס בעיר אלדד גדסי ושי קזיוף פתחו את השנה בתלמוד תורה של החינוך העצמאי יחד עם המנהל הרב מאיר פנט, סגנו הרב מיכאל סעדה ויו"ר ועד ההורים הרב שי בידני.

הרב יעקב גלויברמן מבכירי העסקנים בחב"ד בניחום אבלים אצל מגיש הטלוויזיה ניב רסקין היושב שבעה על פטירת אביו ז"ל.

הרב געצי מרקוביץ משלוחי חב"ד במונטריאול, מזכה את כוכב הזמר עומר אדם בתקיעת שופר לרגל חודש 'אלול', רגע לפני מופע מוזיקלי בפני אלפים במונטריאול.

(צילום: אור לוזון)

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר