ישראל במלחמהישראל במלחמה
רכילות מהודרת

זופניק בכיכר • כל התמונות, הנייעס והחשיפות של השבוע

איש העסקים שהתגרש וחגג | בחור הישיבה שהציל את הזמר מדו"ח | חבר המועצה שנוטש את חיפה לטובת פתח תקווה | שיחת הוואטסאפ של נתניהו | גולדקנופף והצ'קלקה של בן גביר | אוריאל בוסו ובן צור מתפייטים | כל מה שבאמת קרה בחתונת נכדתו של ח"כ משה גפני | הברכה של האדמו"ר לבן הפרשן | הריקוד של השר משה ארבל ודוד חכם | כשיענקי ביכלר התחיל לשיר | המלגזה של אבוטבול | הכיפה של כרמל שאמה הכהן | ה'מצוה טאנץ' של ישכר זלמנוביץ | ישי ריבו מתפלל | ליפא שמלצר לומד עם חיים ישראל באידיש | גנאדי מפתיע את יואלי דיקמן ועוד... • כל התמונות, הנייעס והסיפורים הלוהטים של השבוע • מזפנק: איציק אוחנה (זופניק)

זופניק | כיכר השבת |
זופניק בכיכר (צילום: נתי שוחט - פלאש 90 | עריכה: ידידיה כהן)

חשיפת 'זופניק': איש עסקים מפורסם נתן בימים האחרונים גט לאשתו, לאחר סאגה ארוכה - שנגמרה בתשלום לא קטן. לאחר הגט ערך סעודה גדולה בביתו.

• צילמתם תמונה של מישהו מוכר בפוזת 'כאחד האדם' או ששמעתם רכילות לוהטת - בלי לשון הרע? כתבו ל'זופניק' במייל הצהוב או בוואטסאפ

חשיפת 'זופניק': אחד הזמרים המוכרים, נסע עם רכבו ברחוב חד סטרי בבני ברק - נגד הכיוון המותר. קורה. אלא שבחור הלומד בישיבת 'בית מתתיהו', זיהה מעברו השני של הרחוב שוטר שמחפש כאלו שגונבים את ה'אין כניסה' ומיהר להתריע בפני בעל המנגנן, שמיהר לעשות פרסה וכך ניצל מהדו"ח. 'זופניק' מקווה שיגמול לבחור בהופעה בחינם בחתונתו.

חשיפת 'זופניק': יו"ר אגודת ישראל בחיפה חבר מועצת העיר אריה בליטנטל שהחליט לפרוש אחרי עשרות שנים, צפוי לעזוב את העיר האדומה ולעבור לפתח תקווה.

חברונ'ערס? שימו לב! בכניסה לישיבת 'חברון' גבעת מרדכי נתלה שלט חדש המזהיר מפני הכנסת בוטנים ואגוזים לישיבה, בשל רגישות מסכנת חיים של מספר בחורים.

ב‏ערב שבת קודש, ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה נצפו במלון 'המלך דוד' בירושלים. 'זופניק' הבחין שנתניהו טרוד בשיחת וואטסאפ.

(צילום: חיים ירושלמי)

הגאון הצדיק רבי שמעון גלאי בביקור חולים בבית החולים 'תל השומר' אצל איש העסקים והזמר דדי גראוכר המאושפז במצב לא טוב, מהצד נראה הבן איש החסד שי גראוכר ואיש החסד אלי ברונר מ'עזר מציון'. ל'זופניק' נודע, כי הרב גלאי אמר לבני משפחת גראוכר לצאת בקמפיין חוצות לרפואת אביהם ולקרוא לציבור להתחזק בברכת 'אשר יצר' בכוונה.

(צילום: נתן גראוכר)

מי שמונה לנהל את קמפיין "ברכת אשר יצר בכוונה" לרפואתו של דדי גראוכר, הוא כוכב הרשת שוקי סלומון שהחל בימים האחרונים בפרסום נרחב לרתום מאות אלפים לקחת חלק במצווה החשובה עם הגרלות ומבצעים נושאי פרסים. 'זופניק' מחכה לשיר של סלומון על 'אשר יצר'.

רגע אחרי הריאיון שעורר סערה, 'זופניק' תפס את פרשן 'כיכר השבת' ישי כהן מעדכן את השר יצחק גולדקנופף, יו"ר 'יהדות התורה', בפושים שהולכים לצאת בכל כלי התקשורת, שעה קלה לאחר הצילום.

"יש לו צ'קלקות": 'זופניק' מתקשה להירגע מההסבר המלומד של השר יצחק גולדקנופף בריאיון על התמונה שלו עם השר איתמר בן גביר • צפו

איש 'כיכר השבת' ו'זופניק' איציק אוחנה מתברך לזיווג הגון ושנה טובה במעונו של הגאון הצדיק רבי שמעון גלאי.

את מגיד המישרים הרב ברוך רוזנבלום ראינו בדרכו למסור שיעור תורה וחיזוק לאברכים בפריז שבצרפת.

(צילום: נתן סבג)

יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי בתפילת ערבית מעומק הלב בבית מדרשו של זקן מועצת חכמי התורה של ש"ס הגאון רבי משה מאיה בתל אביב.

(צילום: דוד לב טוב)

לאחר שהעביר את מגוריו מפתח תקווה לבני ברק - קהילת 'היכל יצחק' מפתח תקווה בראשות הרב ניסים אבוחצירא, שלחה מגש פירות יוקרתי למועמד לראש העיר בני ברק ח"כ אוריאל בוסו מש"ס, שחגג יום הולדת 50.

לא רק איש ציבור, גם פייטן: המועמד לראשות העיר בני ברק ח"כ אוריאל בוסו מש"ס, מתפייט בסליחות בחצות לילה בבית הכנסת הספרדי 'מראה כהן' שבראשות הרב שמעון כהן בשכונת 'גינות דוד' בבני ברק.

(צילום: אבי רפאלי)

באישון לילה, ראה 'זופניק' את מ"מ ראש עיריית בני ברק ומזכ"ל 'אגודת ישראל' חנוך זייברט, בשדה התעופה בניו יורק בדרך לארץ הקודש.

(צילום: שמעון רוזנברג)

כל המי ומי הגיעו בחמישי שעבר להשתתף בשמחת החתונה לבתו של אליהו גפני - אילה, נכדתו של יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני עם קובי לנדאו בנו של הרב אשר לנדאו רב המכון לרפואה משפטית באבו כביר. באירוע שנערך באולמי 'קונקורד' השתתפו גדולי הרבנים, בכירי הפוליטיקאים בישראל משמאל ומימין ואנשי תקשורת, בין היתר ראה 'זופניק' את יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי פוגש את הח"כ לשעבר אורן חזן ואת בעלי השמחה, האב והבן, מאזינים בשקיקה למזכה הרבים הרב יגאל כהן; עוד השתתפו בשמחה חברי הכנסת ינון אזולאי, שמחה רוטמן, השרה עידית סילמן ומזכיר הממשלה יוסי פוקס.

בשמחת החתונה, ראה 'זופניק' את עורך 'כיכר השבת' חיים אילוז מאחל מזל טוב לבבי לבעל השמחה אליהו גפני תחת עינו הפקוחה של מומחה הכשרות הרב יוסף דורפמן; את הפרשן ישראל כהן ראינו בסוד שיח עם יהודה מנדלוביץ ודוד וורצמן מהלשכה של סגן השרה אורי מקלב. את מנכ"ל החברה הכלכלית בני ברק שלומי פולק ראה 'זופניק' מסתלסף עם פנחס ארליך, מנהל אגף תרבות תורנית בעיריית ירושלים; את רבני 'דגל התורה' הרב יוסף אפרתי והרב נתן זוכובסקי ראה 'זופניק' בסוד שיח עם מנהל המחלקה המוניציפלית של 'דגל התורה' מנחם שפירא; את הרב רפי מנת, רבה של אסם, תפסנו בשיחה קשוחה עם ראש עיריית מודיעין עילית יעקב גוטרמן.

'זופניק' לכד בשמחה את האדמו"ר מויז'ניץ מברך במאור פנים את הסבא המאושר, מהצד נראה המאבטח של גדולי הדור אדיר מעטו משליט סדר בשולחן הכבוד.

(צילום: נתנאל אינהורן)

מחוץ לאולם ראינו את הפוסק הגאון רבי עמרם פריד מברך במאור פנים את רועי אסף ראש הרשות לפיתוח הכלכלי חברתי של הציבור החרדי - לאחר שדיבר איתו בלימוד על מסכת קידושין אותה למד בשיעורו היומי של הרב יעקב קנייבסקי, לצדו של שלמה בנזימן מנהל מחלקת תרבות בעיריית בני ברק.

בשמחת שבע ברכות יוקרתית לבתו של אליהו גפני, נכדתו של יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני, אי שם בחווה מיוחדת באחד המושבים באזור השפלה הדרומית, ראה 'זופניק' את עורך 'כיכר השבת' חיים אילוז מתפנק על סיגר.

בשמחה השתתף גם שר הביטחון יואב גלנט ששמע מהיו"ר משה גפני כי בלי חוק גיוס - לא תהיה ממשלה.

והנה, זה מה שהיה לשר הביטחון יואב גלנט לברך את החתן והכלה ולאחל לכל עם ישראל • צפו

במהלך שמחת השבע ברכות, הרימו את יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני על הכתפיים, אך נראה שהוא פחות התחבר לסיטואציה...

בשבע ברכות האחרון לנכדתו של ח"כ משה גפני שנערך רגע לפני השקיעה ראינו את הפרשן ישראל כהן בברכה מיוחדת לחתן והכלה.

יו"ר 'עזר מציון' הרב חנניה צ'ולק נצפה במלון 'אווניו פלזה' בניו יורק.

את הרב אליעזר סורוצקין מנכ"ל 'החינוך העצמאי' ו'לב לאחים' ראינו מסיים פגישה חשובה בשדרה ה-13 בבורו פארק.

את האדמו"ר מויז'ניץ ראינו השבוע מברך במאור פנים וחביבות מופלגת את הפרשן החרדי ישראל כהן ובנו ארי.

(צילום: אילן סירוקה)

ראש העיר ירושלים משה ליאון ושדרן הרדיו מנחם טוקר, נצפו בשיחת רחוב אקראית בצהרי היום בעיר הבירה.

(צילום: ארנון בוסאני)

חבר מועצת חכמי התורה של ש"ס וראש ישיבת 'אור החיים' הגאון רבי ראובן אלבז, מברך במאור פנים את סגן ראש עיריית ירושלים חיים כהן מש"ס, בשמחת הברית למנהל לשכתו משה טוויטו. "ההישגים שאתה הבאת בנושא הקצאות בירושלים לא היה מאז הקמת ש"ס בהיסטוריה", אמר הרב.

בשדה התעופה בארצות הברית ראינו את הגאון הרב ניסים בן שמעון ממתין למזוודה כאחד האדם כשלצידו יועץ התקשורת אבי דז'דק.

הגאון הרב צבי וייספיש מייסד וראש ישיבות הר"ן, נצפה ממתין למזוודה כאחד האדם בשדה התעופה בארצות הברית.

שר הפנים והבריאות משה ארבל מש"ס, איש התקשורת דוד חכם ועו"ד מני חכם, בריקוד לקול שירי רגש בערב מיוחד של 'אבות ובנים' לבחורי ישיבת 'נהרדעא' שם לומדים ילדיהם.

לא הכל אישי: איש התקשורת דוד חכם קם השבוע עצבני על הסכם התמיכה של 'דגל התורה' בישראל פרוש לראשות העיר אלעד. בבוקר חכם כעס במיוחד אבל אל דאגה בערב הם נצפו מחובקים ומחוייכים מתמיד.

לא רק יועץ אסטרטגי, גם זמר: יענקי ביכלר בדואט שירי רגש עם המוזיקאים ארי היל ודודי פלדמן, במהלך שבע ברכות יוקרתי שערך לבתו הבכורה של אחיו היועץ האסטרטגי יום טוב ביכלר, בהשתתפות אישי ציבור ואנשי תקשורת.

(צילום: איתמר זינגר)

במהלך האירוע שמענו את יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי נושא דברי ברכה ומעריף ברכות על האחים יענקי ויום טוב ביכלר: "כבר אימצנו אותם, כמו משפחה אנחנו מרגישים איתם ביחד, אני רוצה לומר לאבא ולאמא שלכם שיש לכם ילדים יוצאים מן הכלל, אוהבים אותם, רואים מה השורש שלהם".

(צילום: שלומי כהן)

בשולי האירוע תפסנו סוד שיח מעניין בין ראש העיר ירושלים משה ליאון ושר החינוך החרדי חיים ביטון מש"ס; והפרשן יעקב ריבלין מ'בקהילה' עם מנכ"ל משרד הדתות יהודה אבידן.

את איש התקשורת ארי קלמן שפרש מ'בחדרי' לאחר שנים בהם שימש ככתב פוליטי, והצטרף לצוות הדוברות של יו"ר 'יהדות התורה' שר השיכון יצחק גולדקנופף - ראינו שקוע בנייד בכתיבת הודעה לתקשורת ברחובות ירושלים.

לא רק שר, גם חזן: שר העבודה יואב בן צור מש"ס משמש כחזן לצד הפייטן משה חבושה, במעמד הסליחות בבית הכנסת 'היזדים' בירושלים לאחר שיעורו השבועי של הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף.

במהלך החתימה על ההסכם בין 'דגל התורה' ל'שלומי אמונים' על תמיכה בבחירות בבית שמש, ראה 'זופניק' את ראשי המפלגות משה גפני ומאיר פרוש לוחצים ידיים בעוד המועמד לראשות שמוליק גרינברג שותה 'לחיים' ויו"ר המפלגה המקומי ישראל סילברסטין עדיין משלב ידיים.

שר הרווחה יעקב מרגי וסגן שר החקלאות משה אבוטבול מש"ס עשו את דרכם השבוע ברכב ממוגן לטקס ההכרזה על היישוב תל ציון כיישוב באופן רשמי.

שר ירושלים ומסורת ישראל מאיר פרוש מ'אגודת ישראל', לקח השבוע פסק זמן מהעניינים המוניציפאליים ופרויקט אומן, בכדי לייצג את הממשלה באזכרה לנשיא לשעבר שמעון פרס, כאות להערכה האישית כלפיו על שימור ההסדר של תורתו אומנותו במשך שנים רבות. כיאה לבית העלמין, השר לא ויתר על הכובע שלא ממש השתלב עם זר הפרחים.

שר החינוך החרדי חיים ביטון מש"ס, כובד השבוע בברכות בחופת עוזרו יעקב אורגד שהתחתן עם מוריה מלכה.

(צילום: יוסי א.צ)

את סגן שר החקלאות ח"כ משה אבוטבול מש"ס, ראה 'זופניק' על מלגזה בתערוכת 'אגרו משוב', כשהוא בודק את כלי העבודה איתם משתמשים החקלאים בשטח.

ח"כ משה רוט מ'אגודת ישראל' נצפה בשדה התעופה בנתב"ג בדרכו לחו"ל.

השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר מ'עוצמה יהודית' ושר התרבות מיקי זוהר מ'הליכוד', מקפצים בריקוד בחתונת מנהלת סיעת 'עוצמה יהודית' רוני צוריה עם בניה ג'אן דוברו של השר זוהר.

שרת התחבורה מירי רגב ושרת המודיעין גילה גמליאל מ'הליכוד', בברכה והתייעצות אצל הגאון הרב יצחק דוד גרוסמן, רבה של מגדל העמק וחבר מועצת הרבנות הראשית לישראל לצד מקורבו - הרב בן ציון נורדמן יו"ר מועצת העיר חדרה ויו"ר 'דגל התורה' בעיר.

הגאון רבי חיים פרץ ברמן ראש ישיבת ישיבת פוניבז' והפוסק הגאון רבי בן ציון קוק, מעניקים תעודת פרס חיבורים תורניים של 'מפעל הפיס' ליועץ האסטרטגי אליהו ארנד, לצד המנכ"ל בני דרייפוס והפרסומאי יגאל רווח.

את הרב חיים זייבלד ממנהלי 'אור הרשב"י' במירון ראינו בשופינג בקניון רמות בירושלים.

הרב הראשי לישראל לשעבר הגאון הרב ישראל מאיר לאו, בביקור חולים בבית החולים 'תל השומר' כשהוא מלווה באיש החסד אלי ברונר מ'עזר מציון'.

מפקד בסיס האימונים וההכשרות של חטיבת הצנחנים בצה"ל סא"ל דור מנשאוף ואל"מ אפרים אבני קצין אג"מ בפיקוד דרום, הגיעו השבוע לעיר התורה והחסידות בני ברק לברכה והתייעצות לקראת ראש השנה, אצל הגאון הרב מרדכי שמואל אדלשטיין רב שכונת 'נאות יוסף'.

בטקס השקת ספרו החדש 'ואני תפילה' של הפוסק הגאון רבי בנימין חותה כובד לשאת דברים מ"מ רה"ע ביתר יהודה עוביידי שאמר: "שאיפתי תמיד הייתה לחבר ספר תורני לצערי העיסוק הפוליטי גנז את החלום. כל שנה בחודש אלול השאיפה הזו צצה מחדש".

לאחר ראשי הערים של אלעד ואשדוד, גם ראש עיריית פתח תקווה רמי גרינברג השתתף באמירת סליחות, אצל חבר מועצת חכמי התורה הגאון רבי ראובן אלבז ראש מוסדות 'אור החיים'.

ראש עיריית רמת גן כרמל שאמה הכהן הגיע לחנוך את בסיס זק״א תל אביב - ברמת גן וכובד בקביעת מזוזה, חבר המועצה זוהר ישרים מטעם 'הציונות הדתית' הוריד את הכיפה לכבודו של ראש העיר בשביל שיוכל לברך עם כיפה • צפו

המאבטח של גדולי הדור אדיר מעטו ברכיבה על אופנוע ים במסגרת נופש בבאטומי שבגאורגיה.

בחתונת בתו של הגאון הרב אברהם ישעיהו קנייבסקי ראש כולל 'ארחות יושר' ובנו של מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי זצ"ל, ראינו את ראש עיריית בני ברק אברהם רובינשטיין עם הרב גבריאל פפנהיים המנכ"ל והאיש החזק במערכת הכשרות של 'העדה החרדית'.

ובשבע ברכות שנערך בבית אח הכלה הרב אריה קנייבסקי, השתתפו לא מעט אישי ציבור ופוליטיקאים שלמרות התקופה המתוחה לא הראו סימני איבה זה לזה, וכך תפסנו את ח"כ יעקב אשר מ'דגל התורה' בסוד שיח עם סגן ראש העיר ירושלים חיים כהן מש"ס.

את סגן ראש העיר בני ברק מנחם שפירא ומנהל המחלקה המוניציפלית של 'דגל התורה' ששוקל להתמודד לראשות העיר, והמועמד ח"כ אריאל בוסו מש"ס, ראינו מתמוגגים מדבריו של הרב אבא טורצקי.

איש התקשורת ישכר זלמנוביץ, בנו של הרב משה זלמנוביץ איש יחסי הציבור של בית החולים 'לניאדו' ומבכירי עסקני חסידות צאנז, התחתן השבוע עם תהילה אסולין באולמי 'בית רבקה' בכפר חב"ד. בסידור חופה וקידושין כובד אב הכלה: הרב אליהו אסולין שליח חב"ד ורב שכונת בית אליעזר בחדרה ומ"מ הרב הראשי להרצליה. הנחה את החופה: איש התקשורת יוסי אליטוב עורך עיתון 'משפחה'.

רגע מרגש אירע במהלך הריקודים כאשר איש התקשורת יוני קדם הרים על הכתפיים את החתן ישכר זלמנוביץ ורקד איתו בהתלהבות ובשמחה, למרות הפציעה הקשה שעבר.

בסיום החתונה ראה 'זופניק' את הריקוד המסורתי והמרגש 'מצווה טאנץ' של החתן והכלה.

(צילום: מנדי שיף)

מחוץ לחתונה ראינו את מנכ"ל רדיו 'קול ברמה' אריאל דרעי ויועץ התקשורת שניאור רוזן בסוד שיח פוליטי אודות הבחירות לרשויות המקומיות.

(צילום: איתמר זינגר)

במסגרת סבב הופעות בארצות הברית, הזמר ישי ריבו נצפה בתפילה באוהל הרבי מחב"ד.

(צילום: שימי סוקול)

את הזמר מרדכי בן דוד ראינו יוצא מבית הכנסת של חסידות בעלזא בירושלים לאחר תפילת ערבית.

בכירי המוזיקה היהודית בריקוד של שמחה בחתונת בתו של המוזיקאי מונה רוזנבלום באולמי 'מייפל' בפתח תקווה.

(צילום: חנני בלייך)

גנאדי, החצוצרן הרוסי באירועים עליהם מנצח המעבד יואלי דיקמן, שהפך לכוכב רשת עם פינה מיוחדת 'הלכה יומית' לאחר שבמסגרת עבודתו לצד דיקמן, למד להכיר היטב את נבכי העולם החרדי - חשף השבוע לאיש 'כיכר השבת' ו'זופניק' איציק אוחנה ויואלי דיקמן כי הוא מתחיל ל'גבות כסף' על הפינה המדוברת אבל יקפיד לתת 'מעשרות' • צפו

מה קרה כשהזמר ליפא שמלצר ניסה ללמד את הזמר חיים ישראל ללמוד 'הדף היומי' באידיש? • צפו וגלו...

בטיסה מניו יורק לארץ הקודש, ראה 'זופניק' במחלקת הביזנעס במטוס את הזמר חיים ישראל, המפיקים שלום וגשל ושניאור פליישמן וסוכן הטיסות של הסלבס שלומי ג'רמון.

הזמר והפייטן יובל טייב נצפה בשעת לילה מאוחרת ב'סינמה סיטי' בירושלים.

(צילום: א.ה.)

ביום שישי בקניות לשבת ראה 'זופניק' את החזן צודיק גרינוולד מתקתק בקופה ב'גרעיני עפולה' בבני ברק.

מנצח מקהלת 'מלכות' המוזיקאי פנחס ביכלר נצפה מתחדש בביגוד חסידי לקראת החגים.

(צילום: 'חנות GB')

הפילנתרופ היהודי-בריטי מייסד 'קרן קמ"ח' ליאו נואי ומנכ"ל הקרן מוטי פלדשטיין, קיבלו את עיטור נשיא המדינה יצחק הרצוג לרגל שנת ה-75 למדינת ישראל.

איש המשניות הנגיד שמוליק הלפרין נכנס בימים האחרונים למשגיח ישיבת 'מיר' הגאון הצדיק רבי בנימין פינקל, הגאון רבי יצחק אזרחי מראשי ישיבת 'מיר', הגאון הצדיק רבי שמעון גלאי, ראש ישיבת 'חברון' וחבר מועצת גדולי התורה של 'דגל התורה' הגאון רבי דוד כהן והגאון רבי מרדכי שמואל אדלשטיין רב שכונת 'נאות יוסף' בבני ברק, והציג להם את מיזם 'משניות הדף היומי' שצובר תאוצה ברחבי הארץ והעולם ואף הזמין אותם לסיום הגדול שיערך בד' בתשרי ב'בנייני האומה' בירושלים בהשתתפות גדולי ישראל.

תיעוד משעשע: האח החרדי איש החסד יואל שוורץ יו"ר עמותת 'אהבת נפש' בריקוד קדצ'קה בחתונה של קולגה - רופא ערבי בקלנסווה.

הרב נחום נוסבכר ראש ישיבת 'שער התלמוד' ודיג'יי יוסי חן רוכשים משקפיים בבני ברק.

(צילום: ישראל בכור 'אופטיקה 280')

איש הקשרים אליהו שכטר הגיע לאחל מזל טוב לחבר הכנסת משה גפני ובנו אליהו לרגל שמחת בית 'דגל התורה'. 'זופניק' זיהה את הכבוד הרב שקיבל את איש הקשרים, שאף כובד לשבת לצדו של היו"ר הדגלאי.

מחוץ לאולמי 'קונקורד' ו'נאות ירושלים' פגש 'זופניק' את איש העסקים ומנהל האולמות שמוליק קיסטר כשהוא מתהלך להנאתו באזור העסקים של בני ברק עם טילון ביד.

עסקני רפואה ויועצים חרדים מקהילת 'חסד בישראל' בראשות חיים קליגר נפגשו השבוע עם שר הפנים והבריאות משה ארבל מש"ס. בפגישה קיבל השר סקירה עמוקה על פעילות הקהילה, ושמע מנציגי הקהילה על הצרכים המגיעים מהשטח בכל תחומי הבריאות והרפואה.

עורך הדין יעקב אמסלם שביקר השבוע בגאנה שבאפריקה, פינק את המקומיים בממתק מקומי על חשבון הבית.

לקראת הגעת ההמונים לראש השנה באומן שבאוקראינה, הרב שאול הורביץ רבה של ויניצה, והעסקנים דניאל ארליך, נחמן ווהב ושלומי אלישע, נפגשו השבוע עם מפקדי הגבולות במחוז.

יו"ר רשת 'נצח' מנחם בומבך נצפה יחד עם ח"כ אוהד טל וחבר מועצת העיר בית שמש ישראל מנדלסון, בסיור פתיחת שנת הלימודים בבית שמש.

את הרב יעקב גלויברמן מבכירי העסקנים בחב"ד ראינו השבוע בסוד שיח על אוכל וכשרות עם השף המפורסם אסף גרניט.

בכירי בית החולים 'סורוקה' המשנה למנכ"ל ירדן נבו, ופרופסור אייל שיינר מנהל מחלקת נשים ויולדות יחד עם הרב מנחם לפקיבקר רב קופת חולים 'כללית', בברכה והתייעצות אצל המקובל הרב נתנאל שריקי.

את הידוען אורי קומאי (המכונה דודו פארוק) והזמר החסידי אברהם לייב בורשטיין ראינו בצהרי היום בצילומים לסדרה חדשה של 'כאן 11' בשכונת 'שערי חסד' בירושלים.

(צילום: דוד איזנשטט)

מגיש הטלוויזיה שרון גל נצפה השבוע בשיעור תורה של הרב יהונתן פרטוש בבית כנסת בבני ברק.

רב הסלבס מרדכי חסידים בקריאת 'נשמת קול חי' עם חברו הטוב השחקן ציון ברוך. "הכרת הטוב זה דבר גדול מאוד, חשוב לומר 'נשמת כל חי' מידי יום ולהודות להשם יתברך", אמר רב הסלבס.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר