ישראל במלחמהישראל במלחמה
רכילות מהודרת

זופניק בכיכר • כל התמונות, הנייעס והחשיפות של השבוע

היועץ ששלח מתנה לרב'ה של הבן - ונתפס על חם | ראש העיר שדחה את טיסתו לאומן | 100 אלף שקל חולקו בהלוויה אחת | מי יופיע בסיום 'דף היומי במשניות'? | כך נראה עמירן דביר לפני 30 שנה | החיבוק של נתניהו לשי גראוכר | מי נתפס על צלחת חומוס, פיתה, סחוג, צנון ופיוזטי? | שוקי לרר והלוק המרוקאי | גפני מפנק את המשפחה | כל מה שקרה בגיבוש הקואליציוני | הח"כ הליטאי והח"כ הספרדי שנפגשו ב... 'חברון' | כשסמוטריץ' התחיל לשיר | השר ארבל מנשק | הפיאות של שרוליק פרוש | הפרשן שהתפלל בנכר על היועץ וראש הממשלה | איש היח"צ שנתפס ב'זופניק' | עמי מיימון מנצח בהורדת ידיים | מני הולנדר קורא מחשבות ליועץ הרפואי | יואלי דיקמן מתפלל | מרדכי בן דוד מתחדש | משה קליין וחברים צוללים | הפתעה לסיום ועוד... • כל התמונות, הנייעס והסיפורים הלוהטים של השבוע • מזפנק: איציק אוחנה (זופניק)

זופניק | כיכר השבת |
זופניק בכיכר (צילום: נתי שוחט - פלאש 90 | עריכה: ידידיה כהן)

חשיפת 'זופניק': לאור ריבוי המכתבים הדרמטיים שנחשפו השבוע בזה אחר זה ב'כיכר השבת', שכולם עוסקים במחלוקת הגדולה סביב העיר אלעד, 'זופניק' החליט להשאיר את ההפתעה הגדולה של השבוע לסוף המדור...

• צילמתם תמונה של מישהו מוכר בפוזת 'כאחד האדם' או ששמעתם רכילות לוהטת - בלי לשון הרע? כתבו ל'זופניק' במייל הצהוב או בוואטסאפ

חשיפת 'זופניק': יועץ תקשורת מפורסם ניסה לקצר הליכים במתנת סוף שנה לרב'ה של הבן, אבל לא הכל הלך חלק. שי צנוע שקיבל מאחד הלקוחות, הועבר אחר כבוד למלמד - אלא שהבן החכם של היועץ, גילה לרב שאבא שלו קיבל את זה ממישהו, ולא רצה אז ביקש להעביר הלאה. שתהיה שנה טובה ומקורית.

חשיפת 'זופניק': ראש עירייה מוכר, שהיה צפוי לצאת עם כל המשפחה והחברים לאומן לראש השנה, דחה את נסיעתו בגלל המו"מ לקראת הבחירות (האם סגרו או לא? עדיין לא ברור). בסופו של דבר הוא טס בטיסה אחרת.

חשיפת 'זופניק': בהלוויית איש העסקים והזמר דדי גראוכר ז"ל השבוע, חילקו בני המשפחה כ-100 אלף שקל צדקה - במעטפות של 100 שקל שהוכנו מראש.

חשיפת 'זופניק': המוזיקאים זאנוויל ויינברגר, עקיבא גורמן, אלי הרצליך, נער הפלא בנצי קלצקין וזמר אורח מיוחד מחו"ל, יופיעו בסיום 'דף היומי משניות' של איש המשניות הנגיד שמואל הלפרין שיערך בשבוע הבא - ד' בתשרי, בבנייני האומה בירושלים בהשתתפות גדולי ישראל.

הזמר עמירן דביר שיגר ל'זופניק' תמונה בלעדית מהמופע הראשון שלו עם דדי גראוכר ז"ל לפני למעלה מ-30 שנה, במשתה הפורים אצל משפחת ציינקופף בתל אביב.

נוסטלגיה: הזמר ואיש העסקים דדי גראוכר ז"ל שהלך לעולמו השבוע בגיל 62 לאחר מחלה, בשירת 'שבחי ירושלים' עם הזמרים ישי לפידות ואריק דביר, יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי, ראש עיריית ירושלים משה ליאון וראש עיריית אשדוד יחיאל לסרי, לפני כשלוש שנים באירוע פרטי בביתו של גראוכר בפתח תקווה.

בהלווייתו של דדי גראוכר ז"ל ראינו את ראש הממשלה בנימין נתניהו שנשא הספד מרגש במיוחד על חברו הטוב, מנחם בחיבוק חם את הבן הדומיננטי במשפחה איש החסד הרב שי גראוכר.

(צילום: יעקב נחומי)

איש הכשרות הרב רפי מנת רבה של 'אסם' וראש המוסדות בזכרון יעקב בברכת שנה טובה במעונו של ראש ישיבת 'סלבודקה' הגאון רבי דב לנדו.

הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף נשא דברי חיזוק במעמד הסליחות בבית הכנסת של הבוכרים בבא תמא בירושלים, מהצד נראים ראש אבות בתי הדין בתל אביב הגאון רבי זבדיה כהן ממגישי פינת פרשת השבוע ב'כיכר השבת', המיליארדר לב לבייב בלבוש בוכרי מסורתי והצלם יעקב כהן בעבודת התיעוד והצילום.

הרב הראשי לישראל הגאון הרב דוד לאו ועורך הדין הבכיר ששי גז, בסוד שיח בחתונת בנו של עורך הדין אילן בומבך.

רב הכותל והמקומות הקדושים הגאון הרב שמואל רבינוביץ בריקוד של שמחה, בהכנסת ספר תורה לקהילת 'אוהבי השם' ברמת בית שמש, שתרם הנגיד מנדי הלפרין, בנו של איש העסקים יעקב הלפרין.

את האדמו"ר רבי משה אבוחצירא ראינו בתפילה מעומק הלב בקבר האר"י בצפת.

(צילום: יוני לב)

את הגאון הרב שלום ארוש מבכירי רבני ברסלב וראש מוסדות 'חוט של חסד', ראינו בדרכו לאומן כאחד האדם בשדה התעופה בישראל כשהוא מלווה ביד ימינו מיכאל בן אבו.

באירוע כ"ח שנים לישיבת 'נהורא' ראינו את עורכי 'כיכר השבת' חיים אילוז וחנני ברייטקופף נהנים בדרכם משירתו של מרדכי בן דוד ודברי החיזוק של ראש הישיבה הרב אברהם גרינבוים.

בהמשך הלילה ראינו את צוות 'כיכר השבת' חיים אילוז, חנני ברייטקטפף ואיצלה כץ, בסוד שיח מעמיק עם שמוליק גרינברג, מועמד 'דגל התורה' לראשות העיר בית שמש.

'זופניק' שלא יכל לפספס את המעמד בו יו"ר ש"ס אריה דרעי שובר שתיקה של חצי שנה, הגיע למרפסת הידועה ברחוב 'הקבלן' ותפס את המרואיין והמראיין ישי כהן מאושרים מהכותרות שתפסו את הכותרות הראשיות בכל התקשורת הישראלית.

על צלחת חומוס, פיתה, סחוג, צנון ופיוזטי, ישב מגיש 'מעייריב' איצלה כץ בשעת לילה מאוחרת להתפלסף על משמעות המכתבים שהסעירו השבוע את 'דגל התורה'. הפרטנר לשיחה היה הבחור החשוב שלמה יעקבזון, מבכירי ישיבת 'בית מתתיהו' ומקורבו של ראש הישיבה הגר"ב ויסבקר.

'זופניק' עשה את דרכו השבוע ל'מעייריב' והופתע לראות רכב גדול סוחב מזגנים ניידים ודפנות לסוכה, הוא מיהר מתנשף לראות מי הנהג השובב וגילה את איצלה כץ נוהג ברכבו של זאבי דרוק כאחד האדם, בדרכו אל הישיבה הגדולה בראשות הגרי"מ דרוק.

בפרק הראשון בסדרת הפודקאסט ההסכתים 'סודות הדיגיטל' ב'כיכר השבת', אירח השבוע משה מנס שלנו את מנדי נאבול, הבעלים של משרד הפרסום הדיגטלי החרדי: 'people דיגיטל'. רוצו להאזין...

בצל רעידת האדמה במרוקו שגבתה את חייהם של מאות בני אדם, הצלם שוקי לרר ביקר בשבוע האחרון במרוקו, 'זופניק' תיעד אותו בלוק המרוקאי המסורתי עם ג'לביה.

בערב שבת בבני ברק ראינו את יו"ר 'דגל התורה' ויו"ר ועדת הכספים חבר הכנסת משה גפני, מפנק את בני משפחתו לקראת שבת.

את ח"כ משה גפני ראינו מנחם את בני משפת גראוכר על פטירת אביהם היקר ז"ל, יחד עם בנו אליהו גפני ושלומי פולק מנכ"ל החברה הכלכלית בני ברק.

יו"ר 'המחנה הממלכתי' ח"כ בני גנץ, בסוד שיח עם הגאון הרב יצחק דוד גרוסמן, רבה של מגדל העמק וחבר מועצת הרבנות הראשית לישראל וממגישי פינת פרשת השבוע ב'כיכר השבת', במסגרת סיור של גץ במוסדות של הרב.

(צילום: איציק בלניצקי)

בשולי הביקור ראינו את נתן גרוסמן נכדו ויד ימינו של הרב, בסוד שיח עם היועץ האסטרטגי אבי וידרמן ממגישי פודקאסט 'הזירה' של 'כיכר השבת'.

(צילום: איציק בלניצקי)

שר החינוך החרדי חיים ביטון מש"ס חזן בסליחות בבית הכנסת המקומי בהר שמואל.

(צילום: משה הררי)

את יו"ר 'יהדות התורה' שר הבינוי השיכון יצחק גולדקנופף ויד ימינו מוטי בבצ'יק, יועץ התקשורת מני חדד ויעקב קוינט מנהל רשות מקרקעי ישראל, תפסנו בהרמת כוסית לשנה החדשה במשרדי רמ"י כשהם בוחנים יחד את תוצאות המכרזים של קרית גת.

בגיבוש הקואליציוני ראינו בשולחן ראשי הסיעות את ראש הממשלה בנימין נתניהו, יו"ר ש"ס אריה דרעי, שר השיכון יצחק גולדקנופף, שר האוצר בצלאל סמוטריץ' וסגן השרה אורי מקלב.

את יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי, ראינו בסוד שיח ממושך עם ראש הממשלה בנימין נתניהו במהלך הגיבוש הקואליציוני.

(צילום: שרון רביבו)

יו"ר 'דגל התורה' ויו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני שהגיע באיחור אלגנטי לגיבוש, התקבל בלחיצות ידיים חמימות ונצפה בסוד שיח עם ראש הממשלה בנימין נתניהו.

בהמשך ראינו את הדובר המסור יעקב מורגנבסר מתגבש בתמונה משותפת עם ראש הממשלה בנימין נתניהו.

בכניסה לגיבוש הקואליציוני ראינו את מועמד ש"ס לראשות העיר בית שמש סגן השר משה אבוטבול, שר החינוך החרדי חיים ביטון, ח"כ יצחק פינדרוס מ'דגל התורה' בסימון לייק מאושר, וסגן השרה אורי מקלב מפלס את דרכו מאחורי ההגה.

(צילום: Noam Revkin Fenton/FLASH90)

בכניסה לגיבוש הקואליציוני ראינו את שר המורשת עמיחי אליהו מתארגן על העניבה תוך כדי תנועה.

(צילום: Noam Revkin Fenton/FLASH90)

ומה קרה אחרי הגיבוש? יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני נסע עם בנו אליהו גפני לבקר את הנכדים הלומדים בישיבת 'חברון' - רגע לפני ראש השנה, ושם, הם פגשו את ח"כ אוריאל בוסו, שבא לבקר את שני בניו הלומדים בישיבה. חיוכים ואיחולים לבביים נרשמו במקום, כאילו בוסו מתמודד לראשות העיר בני ברק.

‏שר האוצר בצלאל סמוטריץ' מ'הציונות הדתית', בשירת 'אוחילה לא-ל' יחד עם כוכב הרשת מוישי ריינר והקלידן החסידי מוטי כהן, בכנס מוניציפלי של המפלגה לרגל השנה החדשה.

שר הפנים והבריאות משה ארבל מש"ס מנשק את המזוזה בחנוכת יחידת טיפול נמרץ החדשה במרכז רפואי צפון 'פוריה', בהשתתפות הנהלת בית החולים ומשפחת יוחננוף שתרמה את היחידה.

במעמד הסליחות אצל חבר מועצת חכמי התורה, הגאון רבי ראובן אלבז, ראש מוסדות 'אור החיים', ראינו את ח"כ ארז מלול מש"ס ונציגי התנועה בעיריית ירושלים צביקה כהן וחיים כהן.

המועמד לראשות העיר בני ברק ח"כ אוריאל בוסו מש"ס בשיח עם תושבי בני ברק בליל שישי האחרון בטשולנט מקומי בעיר.

(צילום: מאיר גרסון 'הצונטיה')

בבית החולים 'תל השומר' ראינו את יו"ר ועדת הבריאות ח"כ אוריאל בוסו מש"ס בסיור מקצועי יחד עם רב בית החולים הרב יואב אוקנין, היועץ הרפואי שימי גשייד מ'רחשי לב' והדוברת לי גת.

(צילום: 'קסם')

את יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני ראינו משתתף בבר-מצווה לנכדו של ראש ישיבת 'כסא רחמים' הגאון רבי מאיר מאזוז, כשלצדו יושב השר לשעבר אלי ישי.

מחוץ לסליחות במוסדות 'אור החיים' בירושלים בראשות חבר מועצת חכמי התורה של ש"ס הגאון הרב ראובן אלבז, ראינו סוד שיח מעניין של שר התרבות והספורט מיקי זוהר מ'הליכוד' ומקורבו מנכ"ל משרד התרבות והספורט לשעבר כפיר סויסה שמתמודד לראשות העיר קרית גת, כשהם מלווים במאבטח החרדי משה דויטש.

(צילום: יהודה גפן)

ח"כ משה רוט מ'אגודת ישראל' בריאיון לרשת התקשורת 'CNN' בנושא חוק הגיוס.

בערב ראש השנה באומן, ראינו את ראש העיר אלעד ישראל פרוש בכניסה לציון רבי נחמן מברסלב מסביר למה הוא מקפיד להגיע לציון הקדוש: "רבינו אמר שיוציא אותנו מהפאות ויכפר לנו על הכל".

איש התקשורת ישראל כהן שהה במהלך השבוע האחרון במסע בפולין, כאשר הגיע לאוהל של החוזה מלובלין, קיבל כהן שיחת טלפון מפתיעה מטופז לוק, יועצו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, שביקש שיזכירו את שמו ושמו של ראש הממשלה, לברכה - וכך הווה.

במסע השתתף גם הפרשן הכלכלי של עיתון 'הארץ', נחמיה שטרסלר, שבזכות החיבור עם ישראל כהן זכה גם לחיבור מיוחד להיסטוריה היהודית.

ערב שבת, בסופר השכונתי, תפס 'זופניק' את מוישי זלושינסקי, הרל"ש הכל יכול של יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני, בקניות מפנקות לשבת.

כובשים את המגזר! איש היח"צ הגוראי פנחס פלינקר נתפס על חם קורא בשקיקה את מדור 'זופניק' הפופולרי, השבוע הוא כבר ימצא את עצמו במדור.

(צילום: מ.ר.)

את פרשן עיתון 'משפחה' איש התקשורת עו"ד אבי בלום ראינו בארוחת ערב במלון 'וולדורף אסטוריה' בירושלים.

(צילום: אבי טולדנו)

במעמד כבוד התורה לרגל כ"ח שנים לייסוד ישיבת 'נהורא' 'זופניק' תיעד את הנגיד שמוליק הלפרין, המפיק מוטי בוקצ'ין ואמן הוויזואל שמוליק בן הרוש, בריקוד של קדושה בקונטרול המעמד.

דקות לפי המעמד, ראינו את ראש ישיבת 'נהורא' הרב אברהם גרינבוים בשיח עליז עם גדול הזמר החסידי מרדכי בן דוד ששר באירוע.

בין מסיימי 'ש"ס בבלי' בישיבת 'נהורא' היה איתן מנדלבאום בנו של כתב 'ווינט' אלי מנדלבאום שמאוד התרגש מהמעמד.

(צילום: מנדי הכטמן)

שדרן הרדיו ומגיש הטלוויזיה מנחם טוקר התחדש במשקפי שמש לקראת השנה החדשה.

(צילום: 'אופטיקה 280')

משעשע! כששדרן הרדיו עמי מימון מ'קול ברמה' ניצח בהורדת ידיים את המאמן רפי קוברה המכונה 'מר ישראל לשנת 2023' • צפו

המאבטח של גדולי הדור אדיר מעטו נצפה בסליחות בכותל המערבי במרפסת ה-VIP.

את אנשי התקשורת מיכאל שמש מ'כאן 11' ודב אייכלר מ'כאן מורשת', ראינו בשמחת השבע ברכות לאיש התקשורת ישכר זלמנוביץ.

אמן החושים מני הולנדר הצליח לקרוא גם את המחשבות של היועץ הרפואי הרב בנימין פישר יו"ר 'מגן לחולה' בדינר השנתי • צפו

'זופניק' אוהב את צפת כל השנה, אבל בתקופת הסליחות האווירה הצפתית היא מיוחדת במינה. השבוע עשה 'זופניק' את דרכו לבית הכנסת 'אבוהב' לאמירת הסליחות ועל המדרגות הוא פוגש כמה בני נוער עם גיטרות שהתחברו לסליחות בדרך צרפתית מיוחדת. אורח מפתיע שישב עם הנערים היה יוסי קקון המועמד לראשות העיר צפת שהתחבר חזק לאמירת הסליחות בגרסת המדרגות והגיטרות.

כוכב הרשת שוקי סלומון ומנהלו האישי איש 'כיכר השבת' ו'זופניק' איציק אוחנה, ביקרו אצל איש העסקים והזמר דדי גראוכר ז"ל בבית החולים 'תל השומר' שעות ספורות לפני שנפטר השבוע, חיזקו אותו ושרו יחד עם בני משפחתו המעטירה שירי רגש סביב מיטתו • צפו

בהמשך השבוע, ראינו את שוקי סלומון שטס עם איציק אוחנה לשהות באומן שבאוקראינה בשבוע הקרוב במסגרת צילומי הסברה ומופעים לרגל ראש השנה - שקוע בכתיבת להיט חדש במהלך הטיסה.

באירוע הרמת כוסית של עובדי רדיו 'קול ברמה' בראשות המנכ"ל אריאל דרעי, עובדי התחנה כתבו אותיות בספר תורה מהודר בעיצוב הגלימה והמצנפת של מרן הגאון רבי עובדיה יוסף זצ"ל במלאות 10 שנים לפטירתו.

(צילום: מיכאל מ.)

ב'סליחות ראשונות' שערך הזמר פיני איינהורן בירושלים, ראינו את מבקר המוזיקה שלנו נתנאל לייפר בסוד שיח עם הזמר אלי הרצליך; לאחר הסליחות ראינו את פיני איינהורן מסכם את המעמד יחד עם המוזיקאי מוישי רוט ואיש החסד מאיר קווין.

(צילום: איתמר זינגר)

האחים המוזיקאים יואלי ורולי דיקמן בכתיבת אותיות בספר תורה של ארגון 'מרכז נחלה' למען נוער מתמודד במודיעין עילית.

(צילום: ישראל שר)

באישון לילה אחרי אירוע מוזיקלי בצפון, ראינו את המעבד והמנצח יואלי דיקמן בתפילה בציון רבי שמעון בר יוחאי במירון.

(צילום: ישראל שר)

את גדול הזמר החסידי מרדכי בן דוד ראינו קונה בגדים חדשים לכבוד החג.

(צילום: ג.ב.)

המוזיקאים משה קליין, אשר גבאי, קובי מירסקי ואבי לרנר, נצפו בצלילה בלב הכנרת בטבריה.

הזמרים קובי אפללו ואריאל זילבר בתפילת ערבית דקות לפני אירוע הסליחות המרכזי באגם ראש העין.

(צילום: פיני גולדברג | הפקה: יונתן יחיאל)

הזמר בערי וובר נחת השבוע בישראל וישהה בארץ הקודש בראש השנה הקרב ובא אצל מורו ורבו הגרי"מ מורגנשטרן.

(צילום: ד.ק.)

והנה הזמר שלמה כהן בתפילת שחרית בציון רבי שמעון בר יוחאי במירון.

יו"ר 'עזר מציון' הרב חנניה צ'ולק והזמר אבי מן בסוד שיח, בשולי חתונה חרדית.

הרב יעקב גלויברמן מבכירי העסקנים בחב"ד וממגישי פינת פרשת השבוע ב'כיכר השבת' ובנו בצלאל גלויברמן, והעסקן החב"די זלמן וולף הגיעו לנשיא המדינה יצחק הרצוג ואיחלו לו בשם חסידי חב״ד איחולים לשנה טובה ומתוקה.

את המפיק החרדי יונתן יחיאל ראינו בסיור שטח עם בכירי משטרת בית שמש לקראת אירוע גדול לתושבי העיר.

הרב אריה קנייבסקי נצפה מתברך במאור פנים מראש ישיבת 'סלבודקה' הגאון רבי דב לנדו.

ראש ישיבת 'חיי עולם' בבית שמש מבית רשת 'נצח', הרב עקיבא המניק, הידוע גם כבעל מנגן גדול, נצפה מכניס את בחורי הישיבה לאווירת הימים הנוראים.

הרב אריה לוין מרבני צפון תל אביב קיבל השבוע תעודת הוקרה מבכירי מפקדי משטרת לב תל אביב על פעילותו להידברות ושיתוף פעולה בין המגזר החרדי למשטרה במהלך השנה.

במעונו של האדמו"ר מביאלא ראה 'זופניק' את בכירי משטרת ירושלים מת"ח לב הבירה שלומי טובול, מפקד מש"ח ישראל אביב, מפקד שיטור וקהילה ברוממה אסף הרוש ויועץ מחוז ירושלים למגזר החרדי שניאור שפירא, שעלו להתברך לכבוד השנה החדשה. מהצד נראה איש היח"צ הצעיר משה רוטנברג המקורב מאוד לרבי שהוביל מאחורי הקלעים את המפגש.

(צילום: דוד ארזני)

סמנכ"ל 'איחוד הצלה' אליעזר היימן בחאלק'ה לנכדו אצל האדמו"ר מויז'ניץ.

(צילום: הערשי לינדנבאום)

שלמה בנזימן מבכירי עיריית בני ברק, בסוד שיח מרתק על המגזר החרדי עם מגישי הטלוויזיה עודד מנשה וינון מגל.

בצל הגעת האלפים לחגוג את ראש השנה באומן, בעיר דניפרו באוקראינה התקיימה השבוע פגישה סביב שולחן ערוך בכל טוב, של שגריר ישראל באוקראינה מיכאל ברודסקי יחד עם רבה של דניפרו שליח חב"ד הרב שמואל קמינצקי, יו"ר הפדרציה של הקהילות היהודיות באוקראינה מאיר סטמבלר, העסקן החב"די לוי אדרעי, וראש אזור נתיב' באוקראינה מארק דובב ומנהיגי הקהילה היהודית.

את רבה של אומן הרב יעקב ג'אן וסמנכ"ל 'הצלה אוקראינה' ‎שלומי אלישע, ראינו בקרית הפרלמנט לקראת פגישה עם נשיא אוקראינה ולדימיר זלנסקי.

ברכת מזל טוב ליועץ התקשורת חזקי שכטר לרגל הולדת הבת בשעה טובה ומוצלחת.

ברכת מזל טוב לציקי פרנקל מנהל השיווק בעיתון 'המבשר' לרגל הולדת הבת בשעה טובה ומוצלחת.

רב הסלבס מרדכי חסידים עם יהודה דרעי בנו של יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי בסליחות בכותל המערבי.

הזמר עומר אדם הגיע לבני ברק לניחום אבלים אצל מזכה הרבים הגאון הרב יגאל כהן ראש מוסדות 'יביע אומר', על פטירת נכדתו בת החודשיים שהלכה לעולמה השבוע באופן פתאומי. הרב העניק לו את ספר 'חובת הלבבות' עם הקדשה: "שתזכה להקים בית בישראל במהרה, שתמשיך לקדש שם שמיים ברבים ותשמח את עם ישראל כל ימי חייך".

(צילום: שמעון ברדי)
(צילום: שמעון ברדי)

השחקן הישראלי יהודה לוי, נצפה השבוע בסליחות באישון לילה בכותל המערבי.

(צילום: א.א.)

השחקן מאור שוויצר מניח תפילין בדוכן תפילין של חב"ד בשוק הכרמל בתל אביב, ע"י הבחור החב"די לוי נוישטט.

לסיום, הבטחנו הפתעה גדולה - אז בבקשה:

'זופניק' רוצה לאחל לכל הגולשים הנאמנים שנה טובה ומתוקה, כתיבה וחתימה טובה, שירבו האייטמים הצהובים ותרבה הרכילות המהודרת ללא אבק לשון הרע או חשש רכילות.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר