רכילות למהדרין

זופניק בכיכר • כל התמונות והנייעס של המלחמה

האחדות בין קבוצות הוואטסאפ | המיליונים של טוקר | רסיס הרקטה ליד בית גראוכר | מה ריגש את קובי אריאלי? | החלוקה המטורפת של יוסי הופמן וחמ"ל 'כיכר' | ההמלצה של הרב יגאל כהן ל'כותרת ב'כיכר'' | השר שתפס פינה בכנסת לעבודת הקודש | השר שהאריך בתפילת מנחה | הח"כים שנערכו למלחמה | איש התקשורת שהתגייס לזהות את הקורבנות | תיעוד מטורף של ירי ארטילריה | מני הולנדר הטריף את החיילים | אריה גולן מניח תפילין | הזמרים שהתגייסו לשמח את החיילים והפצועים | מרדכי בן דוד בשירה על המצב | התפילה של מוטי שטיינמץ | הקסדה של שוקי סלומון | הדובי של יואלי דיקמן | חמש הכתבות הנצפות השבוע ב'כיכר' ועוד... • כל התמונות, הנייעס והסיפורים הלוהטים של השבוע • מזפנק: איציק אוחנה (זופניק)

זופניק | כיכר השבת |
זופניק בכיכר (צילום: נתי שוחט - פלאש 90 | עריכה: ידידיה כהן)

חשיפת 'זופניק': שתי קבוצות וואטסאפ שניהלו ביניהן קרבות דם בעיקר סביב הבחירות לרשויות המקומיות, נעלמו זמן קצר לאחר פתיחת המלחמה בישראל. 'זופניק' מברך שהאחדות תישמר.

• צילמתם תמונה של מישהו מוכר בפוזת 'כאחד האדם' או ששמעתם רכילות לוהטת - בלי לשון הרע? כתבו ל'זופניק' במייל הצהוב או בוואטסאפ

חשיפת 'זופניק': שדרן הרדיו ומגיש הטלוויזיה מנחם טוקר גייס מיליוני שקלים כדי להגשים חלומות לתושבי הדרום, לחיילים ולמתנדבים - שיוגשמו בתכנית הרדיו שלו ב'קול חי'.

חשיפת 'זופניק': אשת התקשורת חני אדרי שהתחתנה לאחרונה, מונתה לכתבת באתר 'סרוגים'. לאחרונה פרשה מרדיו 'קול ברמה' לאחר שנה של עבודה בתחנה כמגישה, עורכת ומפיקה.

חשיפת 'זופניק': רסיס של רקטה ששוגרה מעזה לגוש דן, נפל השבוע בסמוך לביתה של מלכה גראוכר, רעייתו של הזמר דדי גראוכר ז"ל - בני המשפחה ניצלו בנס. 'זופניק' זוקף את הנס הגדול לזכותו של הבן שי גראוכר שהקים מעצמת חסד למען חיילי צה"ל ועם ישראל בימי הלחימה.

'כיכר השבת' למען עם ישראל! כשאיש התקשורת הבכיר קובי אריאלי ביקר בחמ"ל האחדות של 'כיכר השבת' שדואג לחיילי צה"ל ומשפחות הפצועים והנרצחים ממלחמת 'חרבות ברזל': "זה גאווה גדולה למגזר החרדי", אמר, ותרגם את זה למחרת לטור מרגש ב'ישראל היום'.

וכדי להבין ממה הוא כל-כך התפעל, 'זופניק' ארגן לכם הצצה בלעדית של כמה דקות ממה שהולך בחמ"ל המטורף של 'כיכר השבת' • צפו

והנה סוכן השחקנים יוסי הופמן, האיש של חמ"ל כיכר - בשטח. קצת מספרים ממה שהוא הספיק לחלק עד תחילת השבוע - 3,900 ציציות גופיה, 5,400 גופיות, 13,500 פחיות שתייה, 10,565 בקבוקי מים, חטיפים בלי סוף, 15 קרטונים שימורים, 2,175 פנסים, 700 דגלי ישראל, 1,100 מנות חמות, 1,200 מנות אוכל מוכן חם, 2 תפילין, 761 מטענים ניידים, 417 מטעני קיר.

את יוסי הופמן תפסנו גם על אחד הטנקים בדרום, במהלך פינוק החיילים.

בשדרות המופגזת תפס 'זופניק' את אנשי 'כיכר השבת' ישי כהן וחנני ברייטקופף מתעדכנים בנפילות האחרונות בעיר.

(צילום: אשר רוט)

"עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה" • הגאון רבי יצחק דוד גרוסמן, רבה של מגדל העמק - מחזק בשירה וריקודים את הלוחמים החרדים של גדוד 'נצח יהודה', על המוזיקה הופקדו: הזמר יעקב הראל בוגר הגדוד והקלידן מאיר פריד.

בהמשך השבוע ראינו את הגאון הרב יצחק דוד גרוסמן מברך את לוחמי צה"ל לפני יציאתם לקרב.

את הגאון הצדיק רבי שמעון גלאי ראינו מבקר את פצועי המלחמה בדרום המאושפזים בבית החולים 'שיבא' בתל השומר, כשהוא דומע על מעשי הזוועות של המחבלים, לצדו של איש החסד אלי ברונר מ'עזר מציון'.

"אתה יכול לעשות את זה כותרת ב'כיכר השבת'", המליץ השבוע גדול מזכה הרבים הרב יגאל כהן במהלך אחד משיעוריו הרבים.

(צילום: משה נחמן | שמואל קורייב)

'זופניק' הלך לבדוק מה הכותרת וגילה שמדובר בשני סיפורים על האקדח של נהגו ומקורבו שמעון ברדי | צפו בווידאו

(צילום: משה נחמן | שמואל קורייב)

במהלך אזעקת צבע אדום בבני ברק, 'זופניק' ראה את חבר מועצת חכמי התורה של ש"ס הגאון רבי דוד יוסף, תופס מחסה במטבח של אולם מקומי בעיר התורה והחסידות ומברך את העסקן דניאל סבח מבית שמש.

הראשון לציון ורבה של ירושלים הגאון הרב שלמה משה עמאר, בירך את חיילי צה"ל וכוחות הביטחון במהלך חופה שערך באירוע מצומצם בצל המלחמה: "אנחנו מתפללים לה' שירחם ויושיע ויציל את כל חיילי ישראל. עברנו חושך גדול ואפלה גדולה ועכשיו יהיה אור גדול שיאיר את כל עם ישראל". על התיעוד די'גיי יוחאי אדרי.

הגאון הרב שלום ארוש מבכירי רבני ברסלב וראש מוסדות 'חוט של חסד', מברך את עם ישראל להצלחה במלחמה ומדליק נר בציונו של מרן הגאון רבי עובדיה יוסף זצ"ל במלאות עשור לפטירתו.

(צילום: יובל שי ביטון)

המקובל הצדיק הגאון הרב דב קוק מטבריה הגיע השבוע למתחם התרמת הדם של מד"א בטבריה ובירך את התורמים.

(צילום: דוד שדה)

'זופניק' שביקר השבוע בכנסת, הופתע לתפוס את השר לשירותי דת מיכאל מלכיאלי יושב עם שלושה מעוזריו וממשיך במלאכת הקדוש לדאוג לנרצחי המלחמה בדרום, כשהם עוברים כל עיר ויישוב ומדברים עם ראשי המועצות הדתיות לשמוע מה קורה. 'זופניק' בירר מדוע הוא עושה זאת דווקא מהכנסת והבין כי שם הוא מצא פינה שקטה לעשות את עבודתו באין מפריע. מדהים.

ישיבת סיעת ש"ס בכנסת נפתחה כרגיל בתפילת מנחה, ולאחריה בדברי תורה בשם מרן הגר"ע יוסף זצ"ל, שאמר סגן שר החקלאות משה אבוטבול, לרגל יום ההילולה - זאת בעוד שר הפנים משה ארבל עדיין מאריך בתפילתו כבן תורה אמיתי.

ישיבת הסיעה הסתיימה בהדלקת הנרות לעילוי נשמתו של מרן הגר"ע יוסף זצ"ל, במלאת 10 שנים לפטירתו, כשיו"ר ש"ס אריה דרעי, חבר קבינט המלחמה, זעק בתחינה: ״מרן! עמוד ליד כיסא הכבוד וזעק לבורא עולם שיאמר לצרותינו די!״.

בהדלקת הנר של יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי לעילוי נשמתו של מרן הגר"ע יוסף זצ"ל, ראינו את שר החינוך החרדי חיים ביטון, שר העבודה יואב בן צור סגן שר החקלאות משה אבוטבול, צביקה יעקובזון ורב הסלבס מרדכי חסידים.

(צילום: יעקב כהן)

את שר ירושלים ומסורת ישראל מאיר פרוש ראינו בתפילת מנחה בבית הכנסת של הכנסת.

שר הפנים משה ארבל מש"ס ויו"ר ועדת חוקה ח"כ שמחה רוטמן מ'הציונות הדתית', נצפו תופסים מחסה בחדר מדרגות בזמן אזעקת צבע אדום בפתיחת מושב החורף של הכנסת.

'זופניק' לא מאשים אבל נראה שישי כהן הביא איתו את האזעקות משדרות לירושלים, יממה לאחר הביקור בשדרות הוא רץ עם השר יואב בן צור למרחב המוגן בכנסת בשל אזעקה שנשמעה בעיר.

נערכים למלחמה? סגן שר התחבורה אורי מקלב וח"כ יעקב אשר מ'דגל התורה', נצפו בקניות לביתם אוגרים מזון.

(צילום: Baby ben yishay ובאדיבות המצלם)

שר הבריאות ח"כ אוריאל בוסו וח"כ ינון אזולאי מש"ס, בביקור חולים אצל מתנדב 'איחוד הצלה' משה ויצמן בבית החולים 'אסותא' באשדוד, שם הוא מאושפז לאחר שנפגע מרסיסי רקטה שנפלה בסמיכות אליו בזמן שהיה בדרכו להציל חיים בעיר שדרות.

הסברה תחת אש: גם במהלך ראיון שהעניק ח"כ משה רוט מ'אגודת ישראל' לתקשורת הזרה בסיור בעוטף עזה, לא הפסיקו לרגע קולות הפיצוצים מעזה • כך זה נראה

בהמשך ראינו את ח"כ משה רוט בשמחת שבע ברכות של חתן וכלה מעוטף עזה שעברו למרכז בעקבות המלחמה - אצל איש העסקים אברהם פלדמן שתרם את ביתו לאירוע שאורגן ע״י ארגון 'לב שמח' בראשות פנחס שרף.

(צילום: אפי פלדמן)

מנכ"ל משרד הבריאות משה בר סימן טוב בהערכת מצב לחברי וועדת הבריאות בראשות יו"ר הוועדה ח"כ יוני משריקי מש"ס, בסיור בחמ"ל משרד הבריאות.

אזעקה מוקלטת! במהלך סיור של סגנית שר האוצר ח"כ מיכל וולדיגר מ'הציונות הדתית' בבאר שבע, הופעלה אזעקת צבע אדום בעקבות ירי טילים מעזה, והיא נאלצה לרוץ למרחב המוגן • כך זה נראה

בכיר ש"ס לשעבר אריאל אטיאס בציונו של מרן רבי עובדיה יוסף זצ"ל במלאות עשור לפטירתו.

השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר מ'עוצמה יהודית' חילק השבוע נשק לעשרות מתנדבי כיתות הכוננות בעיר החרדית אלעד - מהצד נראים ראש העיר ישראל פרוש, מפקד משטרת אלעד אלירן ברגיג, מפקד השיטור העירוני איציק אדרי, יחיקם גמליאל מבכירי עיריית אלעד והעסקן אשר מושקוביץ.

איש התקשורת משה גלסנר, סרן במיל׳, קצין ביחידת המאנ״ח המטכ״לית, עלה על מדים מאז הטבח המחריד ועוסק רוב שעות היממה בזיהוי הקורבנות ומתמודד בעוז ובגבורה עם המראות הכי קשים. 'זופניק' מצדיע.

תיעוד מטורף! איש התקשורת יהונתן גוטליב שגויס למילואים מבצע ירי ארטילריה במסגרת המלחמה.

אמן החושים מני הולנדר מטריף בקסמים וקריאת מחשבות את חיילי 'נצח יהודה' בבסיס מבוא דותן.

(צילום: יאור גונן)

הצלם וכוכב הרשת שלומי כהן נצפה מתמגן עם קסדה ואפוד מגן בצל האזעקות וירי הטילים.

בשיאו של שידור באולפן 'ערוץ הכנסת', אותו הגיש עורך עיתון 'בקהילה' שלמה קוק עם הפרשן עו"ד אבי בלום מעיתון 'משפחה' בשעת פתיחת מושב החורף בכנסת, נשמעה אזעקת צבע אדום. המגישים, המרואיין - הפרשן שלום ירושלמי וכל צוות השידור, נמלטו מהאולפן למרחב המוגן בכנסת באולם ועדת חוקה. קוק צייץ סלפי והוסיף: "כמה סוריאליסטי לשמוע אזעקה באמצע שידור בערוץ כנסת ולרוץ למרחב המוגן ב…ועדת חוקה".

כש'זופניק' הדרים אל עבר אזורי האסון הקשים, הוא פגש מרחוק את הבחור החשוב שלמה יעקובזון מקורבו של ראש הישיבה הגאון רבי ברוך ויסבקר כשהוא מסביר בלהט אופייני לדני קושמרו וצוות 'חדשות 12' על כוח ההגנה של תלמידי הישיבות בהיכלי התורה.

את פרקליט המדינה לשעבר עו"ד שי ניצן תפסנו השבוע בהליכת בוקר בירושלים.

אריאל דרעי מנכ"ל רדיו 'קול ברמה' התגייס למילואים ביום הולדתו ה-50 בעקבות המלחמה: "האחיכם יבואו למלחמה ואני אשב פה? - 50 שנה אחרי שנולדתי במלחמת יום כיפור, התגייסתי למילואים לסייע לחיילי צה"ל בחטיבת גבעתי", אמר.

את שדרן הרדיו רונן בוסתן ואיש התקשורת יענקל'ה פרידמן שהתגייסו למילואים - ראינו בברכה עם המקובל הרב רוני הכהן שבא לברך את חיילי הרבנות הצבאית במחנה 'שורה'.

במחנה 'שורה' שבו מזהים את נרצחי המלחמה, ראינו את איש התיירות דודי רובינשטיין ויו"ר 'איחוד הצלה' במחוז גליל נחי קליין, בסלפי משותף.

בהמשך ראינו את ראש הממשלה לשעבר נפתלי בנט מגיע לסיור במחנה 'שורה'.

בבית העלמין בהר המנוחות בירושלים, ראינו השבוע רגע מרגש במיוחד - הרב יעקב גלויברמן מבכירי העסקנים בחב"ד, מניח תפילין לשדרן הרדיו הבכיר אריה גולן מרשת ב', בשולי היארצייט של הרב ברקה וולף ז"ל מי שהיה דובר חב"ד. "אם חייל אחד בחזית יחייך בזכות זה שהנחתי תפילין, היה שווה", אמר גולן.

את דובוש גראוכר בנו של הזמר דדי גראוכר ז"ל ראינו בסיס אימונים בצפון הארץ בצל במלחמה.

ויש לדובוש גראוכר מסר מחזק על משמעות הברכה לחיילים: "תחזרו לשלום מהמלחמה".

הזמר שלמה אשר ריגש השבוע בשירת: "בר יוחאי", בבר המצווה לבנו של הרב אביגדור חיות, שבנו ידידיה משה ז"ל נהרג באסון מירון בל"ג בעומר לפני כשנתיים וחצי.

(צילום: שייקה אור)
(צילום: שייקה אור)

הזמר ישי ריבו שימח את חיילי צה"ל בדרום בשירת "עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה" • צפו

במעלית בבית החולים 'תל השומר', ראה 'זופניק' את הזמר ישי ריבו יחד עם היועץ הרפואי יוסי מרגלית, בדרכם לשמח את פצועי המלחמה.

הזמר החסידי בנצי שטיין, נער הפלא בנצי קלצקין והקלידן דודי פלדמן בשירה מרגשת: "שערי שמיים פתח" עם חיילי צה"ל, באירוע לחיילי 'נצח יהודה' במבוא דותן שערך השף אלי דיוויס.

(באדיבות: מוישי ביכלר)

את הזמר יעקב שוואקי ראינו משמח חיילים בשיחת וידאו: "שיחה שהפכה לקצת שירה, עם החברים היקרים, החיילים שמשרתים ומגינים על העם שלנו".

הזמר ישי לפידות בשירה מרגשת: "תחזיק חזק עלה קטן שלי", בשבעה של דור רידר הי"ד שנרצח בקיבוץ בארי ע"י מחבלים מעזה. ל'זופניק' נודע כי בני המשפחה שמעריצים את לפידות הזמינו אותו לשיר בהלוויה אך נבצר ממנו להגיע והוא נענה בחיוב להגיע ולרגש בשבעה.

בהמשך השבוע ראינו את ישי לפידות וחבריו בסיור בקיבוצי עוטף עזה המדממים מהטבח של המחבלים מעזה, יחד עם אמנון זיו קב"ט המועצה אזורית חוף אשקלון ותושב נתיב העשרה.

המוזיקאי יואלי דיקמן מתדלק את רכבו ביציאה מבני ברק, בדרכו לשמח חיילים חרדים בדרום.

(צילום: אייזיק שטיין)

בהמשך ראינו המוזיקאי יואלי דיקמן מפנק את ילדי הדרום במשחקים להפגת המתח.

(צילום: ישראל שר)

את הזמר מוטי שטיינמץ ראינו מעתיר בתפילה בציון רבי שמעון בר יוחאי במירון להצלחת עם ישראל במלחמה.

(צילום: מ.א.)

והנה הזמר מוטי שטיינמץ במופע חיזוק לתושבי הדרום שיזמו ארגון 'אח שמח' של חסידי ויז'ניץ.

ביום שישי האחרון, רגע לפני שבת קודש, ראינו את הזמר שלוימי קצנלבוגן בקבלת שבת מרגשת ושירת 'אבינו מלכנו' למפקדי וקציני הרבנות הצבאית במחנה 'שורה' - שטיפלו במסירות רבה בגופות הנרצחים.

(צילום: דידי ציפל)

עם שכפ"ץ וקסדה, כוכב הרשת שוקי סלומון בסרטון משעשע על המלחמה בישראל.

משעשע! כשהזמר אריק דביר נאלץ לתפוס מחסה עם בחורי ישיבה בזמן אזעקת צבע אדום במהלך חתונה חרדית.

"ננקום ביחד את נקמת עזה" • הזמר החסידי מוטי וייס בשירת "מחשבות טובות" עם מתדנבי זק"א אשדוד שפועלים בחזית הלחימה בדרום.

הזמר יונתן רזאל בשירת "אם אשכחך ירושלים" עם מאות חיילים בבסיס קציעות בדרום הארץ.

המוזיקאים פיני איינהורן ומוישי רוט במיזם מיוחד 'עם ישראל חי' לטובת משפחות הנרצחים והנעדרים - חלוקת צעצועים, משחקים ומוצרים נוספים במטרה לשמח ולהעלות חיוך על ילדי המשפחות.

במהלך חתונה חרדית השבוע, ראינו את המוזיקאים ישראל סוסנה ומנדי ג'רופי מקפיצים בשירה מרגשת - בחורי ישיבה וחיילי צה"ל, לצלילי השיר: "עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה".

(צילום: דודי פרץ)

המוזיקאים קובי ברומר, אהרל'ה נחשוני, מני כהן ואמן החושים מני הולנדר בשירת ההמנון הלאומי של מדינת ישראל 'התקווה' יחד עם מתנדבי 'תקווה ומרפא', במופע לחולים בבית החולים 'שניידר'.

( צילום: יאיר גולן)

הזמר אלי הרצליך במונולוג שירה מחזק ומרגש בעקבות המלחמה:

המוזיקאי עמירן דביר שחתף על ההתלבטות שהיתה לו אם לנסוע - בצל המלחמה בישראל - להופיע באירוע פרטי שנסגר מבעוד מועד בקהילה היהודית בהונג קונג וההכרעה של הרב שלו.

המוזיקאי לייבלה ליפסקר משתף מחתונה בכפר חב"ד: "באמצע החופה, אזעקת צבע אדום, כל החוגגים נמלטים למרחב המוגן".

"אחינו כל בית ישראל" • בלונדון ראינו השבוע את ענק הזמר החסידי מרדכי בן דוד בשיר מרגש על המלחמה בישראל. על הקלידים: אבי דרור.

(צילום: רשת הנקודה)

בהמשך ראינו את הזמר מרדכי בן דוד בתפילה מעומק הלב בשטיבל של גור בשכונת גולדרס גרין בלונדון, לשם הגיע לרגל שמחת החתונה לבנו של איש העסקים המקומי מוגה קאהן עם בת איש העסקים נחמיה שיינפלד.

(צילום: ג.ב.)

בחתונה יוקרתית שנערכה השבוע בלונדון פגשנו את מרדכי בן דוד, יידל ורדיגר, יוסי גרין והמוזיקאי אבי דרור. פרט שאולי לא ידעתם, מרדכי, יידל ויוסי הם שכנים, גרים ממש באותו הרחוב.

(צילום: רשת הנקודה)

רגע לפני החופה תפסנו את אבי דרור ושלוימי גרטנר מתרעננים עם אבטיח קר.

(צילום: רשת הנקודה)

ואילו הקלידן אבי דרור תפס את המלחין האגדי יוסי גרין אומר תהילים לפני החופה.

במהלך החתונה, מרדכי בן דוד הקדיש שיר לזכרו של החייל נתנאל יונג ז"ל, בעל אזרחות בריטית, ששירת בצה"ל ונפל בקרבות ביישובי עוטף עזה.

(צילום: רשת הנקודה)

את הזמר החסידי יואלי קליין ראינו השבוע במצוות ביקור חולים בבית החולים 'הדסה עין כרם'.

(צילום: רשת הנקודה)

במהלך חתונה בבני ברק תפסנו את הזמר האנרגטי קובי ברומר מאחורי הקלעים בזמן שהבנות הפגינו כישורי ריקוד לשיר שביקשו.

(צילום: רשת הנקודה)

את פרופסור יונתן הלוי נשיא בית החולים 'שערי צדק' והזמר אוהד מושקוביץ, ראינו ממתינים בשדה התעופה בארצות הברית לטיסה לארץ הקודש.

במסגרת מאמצי ההסברה לציבור הדתי והחרדי בפיקוד העורף בראשותו של רס״ן במילואים דני כהן, הגיע השבוע יו״ר ועד הישיבות הרב חיים אהרון קאופמן לישיבת עבודה להרחבת שיתופי הפעולה והדרכים להעברת הנחיות פיקוד העורף עבור בני הישיבות.

את המקובל הרב יעקב ישראל איפרגן - 'הרנטגן' והרב הראשי של סעודיה הרב יעקב ישראל הרצוג שגויס למילואים, ראינו מבקרים את פצועי המלחמה המאושפזים בבית החולים סורוקה בבאר שבע.

(צילום: עו״ד משה תורגמן)

רבה של העיר באר שבע וחבר מועצת הרבנות הראשית לישראל הגאון הרב יהודה דרעי, ראינו מוסר דברי חיזוק לעשרות שוטרים בסיום השבעה לשוטר רס”ר אליאור יפרח ז"ל שנפל בטבח שביצעו מחבלים בקיבוץ רעים.

הרב הראשי לישראל הגאון הרב דוד לאו בסידור חופה וקידושין בחתונת בתו של בנצי ליזרוביץ' מרדיו 'קול חי'.

איש העסקים מיכאל פינטו ורעייתו השפית מורן פינטו, חיתנו השבוע את בנם מנחם באולמי 'הדריה' בתלפיות ירושלים. על המוזיקה הופקדו המוזיקאים: שוקי סלומון, משה דוויק, עקיבא גרומן, מוטי כהן, יהודה בלטי ומקהלת 'קאפלה'.

(צילום: מנדי שיף)

מחוץ לאולם ראינו שיחה ערה על המלחמה בישראל בין פרשן 'כיכר השבת' ישי כהן, כוכב הרשת שוקי סלומון ומנהלו האישי איש 'כיכר השבת' ו'זופניק' איציק אוחנה, העסקן החב"די לוי אדרעי ואיש התקשורת מני גירא שורץ.

באישון לילה בעיר אלעד ראינו סיור שמירה וביטחון ברחבי העיר החרדית - של יחיקם גמליאל ורפאל אלבז מבכירי עיריית אלעד, ישראל אוטמזגין מ'איחוד הצלה', איש התקשורת קובי בורנשטיין מעיתון 'משפחה' שגויסו למילואים והשוטר באסל טאפש.

את איש העסקים והביטוחים יוסי רפאלי ואחיו שלום ואבי רפאלי מ'איחוד הצלה', ראינו במשמרת מצילת חיים במלחמה בדרום.

את כוכב הסטטוסים החסידי שמוליק כץ מצאנז, ראינו קושר ציציות לחיילים שנלחמים בקרב.

איציק אדרי מפקד השיטור העירוני בעיר החרדית אלעד מבכה בהלוויית אמו איבט אדרי ע"ה בבית העלמין בירושלים, 'זופניק' שולח תנחומים למפקד המסור.

הרב אליהו המרה רבה של קהילת 'אמיה' בבואנוס איירס שבארגנטינה, בתפילת "אל מלא רחמים" לזכרם של נרצחי מלחמת 'חרבות ברזל', במהלך עצרת תמיכה בישראל בהשתתפות אנשי ממשל, ראשי הקהילה ועשרות אלפים מארגנטינה.

את היועץ הרפואי שימי גשייד מנכ"ל 'רחשי לב', ראינו עם שכפ"ץ מחלק מוצרי מזון לחיילים בגבול עזה.

(צילום: משה נתן)

ביום רביעי היתה אמורה להתקיים בכפר חב״ד חתונת בת שליח חב״ד בשווייץ הרב זלמן וישצקי עם בן ראש ישיבת 'תורת אמת' בירושלים הרב אברהם יואל לפידות. כשבוע לפני, עם פרוץ המלחמה, הוחלט להעביר את החתונה והאורחים לקפריסין - ואתמול בשעה טובה התקיימה החתונה השמחה בכפר היווני של יוני כהנא בפאפוס, בהשתתפות שלוחי חב״ד והמשפחות מישראל ומאירופה.

פרופסור חזי לוי מנכ"ל בית החולים 'ברזילי' ויו"ר עמותת 'ושמחת' אבי לרר יחד קבוצת חסידי ויז'ניץ מאשדוד, משמחים פצועים מהמלחמה בשירי אמונה.

(באדיבות: לוי לרר)

במלאת 10 שנים לפטירתו של מרן הגאון רבי עובדיה יוסף זצ"ל - נחשף תיעוד מיוחד של רב הסלבס מרדכי חסידים משמש בקודש את מרן זצ"ל בכניסה לשיעור תורה האחרון שמסר במשך שנים רבות.

(צילום: 'דר וסוחרת')

הזמר עומר אדם נצפה משמח פצועים מהמלחמה בדרום בשירי רגש בבית החולים 'תל השומר'.

(צילום: @noamnizri99)

בהמשך השבוע ראינו את הזמר עומר אדם משמח בשירי רגש את חיילי הפלוגה החרדית במילואים בדרום.

(צילום: Yossi Ben Amram)

ולסיום, חמש הכתבות הנצפות בשבוע האחרון ב'כיכר':

במקום החמישי:

לקרוא ולבכות: החתונה הסודית בקיבוץ בו נטבחו עשרות יהודים

במקום הרביעי:

במודיעין עילית נאסר על בחורי ישיבה לנסוע בתחבורה ציבורית | זו הסיבה

במקום השלישי:

משתלטים על הצומת, יורים באיש כוחות הביטחון ומבצעים וידוא הריגה באזרחים

במקום השני:

הקרב מול המחבלים, האמונה והדמעות | הלוחם שחזר מהקרב בריאיון מיוחד

ובמקום הראשון:

חמאס מפרסם תיעוד של חטופה ישראלית: "שיוציאו אותנו"

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר