רכילות למהדרין

זופניק בכיכר • כל התמונות, הנייעס והחשיפות של השבוע

התמיכה של הרב באיש הציבור שעורר סערה | הנכד של הרב הבכיר שנפצע בעזה | השר הבכיר שזעם על מאבטחי רוה"מ | כך הקפיץ פיקוד הדרום טלפוני כשרים לחיילי צה"ל בעזה | ה'פייק' בטוויטר שהפך לפרשן | דרעי עושה קניות כאחד האדם | השר שהתיישב לשחק על הרצפה | הכובע החדש של השר החרדי | שר הביטחון בסוד שיח עם יועץ נתניהו | ויז'ניץ עושה כבוד לגפני | המסר של אייל שני לפרשן החרדי | העיתון של 'המחבלים'? | כל מה שקרה בהילולת רבי דוד אבוחצירא זיע"א | כוכב הרשת שנקע את הרגל | יומולדת בהפתעה לצלם החרדי | מי פרץ לאייפון של מידד טסה? | הביצוע של רב הסלבס ומשה דוויק | ההפתעה של ליפא במטוס | איפה ראינו את ישי ריבו? | חמש הכתבות הנצפות השבוע ב'כיכר' ועוד... • כל התמונות, הנייעס והסיפורים הלוהטים של השבוע • מזפנק: איציק אוחנה (זופניק)

זופניק | כיכר השבת |
זופניק בכיכר (צילום: נתי שוחט - פלאש 90 | עריכה: ידידיה כהן)

חשיפת 'זופניק': זוכרים את איש הציבור מהשבוע שעבר והסערה שהתחוללה בעקבות דבריו? אז 'זופניק' יודע לספר שאחד הרבנים הבכירים במגזר - לא זה אצלו הוא ביקר, דווקא גיבה אותו על דבריו ודאג שהמסר הזה אף יגיע אליו.

• צילמתם תמונה של מישהו מוכר בפוזת 'כאחד האדם' או ששמעתם רכילות לוהטת - בלי לשון הרע? כתבו ל'זופניק' במייל הצהוב או בוואטסאפ

חשיפת 'זופניק': נכדו של אחד הרבנים הבכירים והמוכרים בישראל נפצע בשבוע שעבר במהלך פעילות מבצעית ברצועת עזה. לאחר מספר ניתוחים, מצבו התייצב ומוגדר טוב. 'זופניק' כיוון לרפואתו במהלך ההבדלה כשאמר: "ראשון לציון הנה הנם ולירושלם מבשר אתן".

חשיפת 'זופניק': שר בכיר בממשלה שהגיע השבוע לישיבה בלשכת ראש הממשלה בקריה בתל אביב, חזר ללשכתו לאחר שהמאבטחים לא אפשרו לאחד מבכירי משרדו להיכנס. רק לאחר שעה ארוכה, כשהנושא טופל, השר חזר ללשכת רה"מ. 'זופניק', שכידוע זוכה להשקיף גם על קבינט המלחמה, ראה את השר יוצא מרכבו וזועם על מאבטחי רוה"מ.

חשיפת 'זופניק': לאחר חצות הלילה בליל שישי שעבר, עם כניסת הפסקת האש, פיקוד דרום העיר מהשינה את היועץ האסטרטגי אליהו ארנד כדי שידאג תוך שעתיים למאות טלפונים כשרים ללא מיקום שיוכלו להכניס במהירות לחיילים שנמצאים בתוך עזה. מבצע הבזק יצא לדרך ומאות חיילים שהיו מנותקים במשך שבועות מהמשפחה קיבלו את הטלפונים שהושמשו על סים באופן מידי וכך יכלו לשוחח ביום שישי עם כניסת הפסקת האש עם קרובים וידידים.

חשיפת 'זופניק': מודעה של עיריית ירושלים שבין היתר שיבחה את החיילים ואנשי המילואים תושבי העיר שפועלים יומם ולילה במלחמה, סורבה להיכנס בכמה מהיומונים החרדים.

חשיפת 'זופניק': רבות נכתב ודובר על הצעד התקדימי והמתבקש בפתיחת חשבון טוויטר רשמי לשר הבינוי והשיכון יצחק גולדקנופף, שסבל מחשבונות מתחזים. השבוע גילה 'זופניק' כי חשבון הפייק המתחזה הוסיף לצד שמו של השר את המילה "פרשנות". 'זופניק' תהה לעצמו האם זו העצה המשפטית שקיבל מחשש לתביעה?!

צילומסך מתוך טוויטר

ביום רביעי השבוע האדמו"ר רבי דוד אבוחצירא מנהריה, חיתן את נכדתו בת לבנו הרב שלמה אבוחצירא, בשולחן הכבוד ראה 'זופניק' את הסבא הצדיק יחד עם אחיו הצדיקים האדמו"רים רבי יקותיאל ורבי רפאל אבוחצירא.

(צילום: שליו חג'ג')

בחופה ראינו את סב הכלה האדמו"ר רבי דוד אבוחצירא מכבד בברכה את אחיו האדמו"ר רבי רפאל אבוחצירא.

( צילום: 'פלאשבק צלמים')

אל הלוויתו של הדיין הקדוש רבי אלימלך וסרמן הי״ד שנרצח בפיגוע הירי בכניסה לירושלים, הגיע נשיא בית הדין הגדול הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף כשהוא מלווה בדובר הרבנות עו״ד קובי אלתר שהגיע במיוחד משירות המילואים שלו.

חבר מועצת חכמי התורה של ש"ס הגאון רבי דוד יוסף, מברך בחום את נשיא ארגנטינה הנבחר חאבייר מיליי, הידוע באהדתו לישראל וליהודים, שיצליח בתפקידו החשוב ושיפעל למען ישראל במלחמה עם החמאס בעזה.

את יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי ראינו בקניות לשבת ממש כאחד האדם, בגבעת שאול בירושלים.

(צילום: Ovadia New York)

רגע לפני הריאיון המדובר, השר בצלאל סמוטריץ׳ ופרשן ׳כיכר׳ ישי כהן התיישבו לשיחה בחדר הישיבות במשרד האוצר.

יממה קודם נצפה ישי כהן בשיחה מחויכת עם יו״ר יהדות התורה השר יצחק גולדקנופף. ׳זופניק׳ בדק זכאות לדירה במסגרת פינוי הצימרים בצפון.

את שר הרווחה יעקב מרגי מש"ס, ראינו מתיישב על הרצפה לשיחה ומשחק עם ילדי משפחות המפונים ששוהים במלון באילת.

שר הבריאות אוריאל בוסו מש"ס, התחדש השבוע במגבעת חדשה לקראת שמחת בר המצווה לבנו ביום ראשון הקרוב בפתח-תקווה.

(באדיבות 'פאניצה כובעים')

במרפסת הכנסת המפורסמת תפסנו השבוע את שר הביטחון יואב גלנט בסוד שיח ולחיצת יד ביטחונית עם טופז לוק יועצו ומקורבו של ראש הממשלה בנימין נתניהו.

ביום שלישי התקיימה בבית הכנסת ׳היכל שלום׳ המכונה "המושב זקנים" של ויז'ניץ, סעודת הודאה לרגל נס שהתרחש לפני שנה כשתקרת בית הכנסת קרסה ולא נפגע איש. אורח הכבוד היה יו״ר 'דגל התורה' ויו"ר ועדת הכספים ח״כ משה גפני המתפלל מידי יום במקום תפילת שחרית ונחשב לעמוד התווך של המניין. גפני, שאף כובד לנאום זכה לשבחים מכל ראשי החסידות על תרומתו הגדולה לבית הכנסת וקיבל את ברכת האדמו"ר במאור פנים.

במהלך האירוע ראינו את האבא, ח"כ משה גפני, בסוד שיח מעמיק ומסתורי עם בנו אליהו גפני.

בשולי האירוע צפה 'זופניק' בפרשן החרדי ישראל כהן כשהוא מתברך מהאדמו"ר מויז'ניץ יחד עם בנו ארי.

לאחר מכן נצפה ישראל כהן משוחח עם גפני והמשב"ק והאיש החזק בחסידות בנצי שטנגר כאשר ברקע נראים גם הגבאים החשובים הרשל כץ ושאול גרינברגר.

ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הבריאות אוריאל בוסו מש"ס, בביקור אצל פצועי המלחמה המאושפזים בבית החולים 'סורוקה', כשהם מלווים במנהל בית החולים ד"ר שלומי קודש.

בלשכת יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני תפסנו השבוע את השר לשירותי דת מיכאל מלכיאלי בתפילת מנחה.

במהלך ביקורו של שר העבודה יואב בן צור ומנכ"ל משרדו ישראל אוזן במלונות המפונים בים המלח, השר פגש את יוכבד גולד ממקימי הישוב סעד שבעוטף עזה, אשר ניצלה במלחמת העולם השנייה כאשר חלק ממשפחתה נרצחה בשואה ועברה את גיל המאה, 'זופניק' מברך: "עם ישראל חי".

לאחר מכן פגש השר בן צור את תמר אוחנה משדרות שפונתה תחת אש בשביעי לאוקטובר וחוגגת היום גיל מאה. ל'זופניק' נודע כי האישה היא סבתא של דוברו המסור של השר אבי יפרח.

השבוע גם ראינו את דודי בן חמו שלנו מחדש קולקציה אצל איש האופנה והביגוד אברהם פרץ.

את השף המפורסם בעל כוכבי מישלן אייל שני ראה 'זופניק' לצד הפרשן החרדי ישראל כהן כשהוא מסביר לו שאסור לפספס את ההזדמנות של חיבור בין חרדים לחילונים שנוצר בעקבות המלחמה.

בהמשך, ניהלו ישראל כהן ואייל שני שיחה על האחדות בעם. "החברה החרדית מתחברת ללב של עם ישראל ואסור לכולנו לפספס את ההזדמנות הזאת", אמר שני.

ברחובות בית וגן תפס 'זופניק' את מנהל האגף לתרבות תורנית בעיריית ירושלים, פנחס ארליך, שנערך לקראת אירועי החנוכה בצל המלחמה, בהתייעצות עם הגאון רבי בן ציון אזרחי, שעושה את צעדיו הראשונים כ'ממשיך' בראשות ישיבת 'עטרת ישראל'.

במהלך סיור של בכירי עיריית בני ברק בעוטף עזה, ראינו את המאבטח של גדולי הדור אדיר מעטו וגזבר עיריית בני ברק אריק אדלר, מסייעים בחקלאות בעוטף עזה. ל'זופניק' הובהר שזה רק נראה שאדיר שותל כיפה באדמה.

במלון 'וולדורף אסטוריה' בירושלים ראינו את הפרשן הבכיר יוסי אליטוב, עורך עיתון 'משפחה', ואיש הרבנים של ש"ס יחיאל קצביאן, בפגישה תורנית.

(צילום: אבי טולדנו)

יועץ התקשורת חזקי שכטר שהוקפץ למילואים כדובר צה"ל לתקשורת חרדית, התקדם וקיבל היום דרגה, כפי שנחשף ב'זופניק'.

במהלך פעילות מבצעית של צה"ל בבית של מחבל, מצא יוסי לוי מנכ"ל עמותת 'נצח יהודה' עשרות עותקים של העיתון החרדי 'יתד נאמן', 'זופניק' תוהה שהרי זה כבר לא העיתון של 'ה'מחבלים?

שר הבריאות אוריאל בוסו מש"ס, מאור אשש יו"ר המועצה הדתית ברמלה והרב תומר יחזקאל, בסוד שיח בשולי הילולת רבי דוד אבוחצירא הי"ד, שערך אחיינו האדמו"ר רבי יחיאל אבוחצירא רב העיר רמלה יחד עם בנו רבי יצחק אבוחצירא.

(צילום: חיים נחום)

במהלך סיור שקיימו חברי כנסת מהקואליציה באתרי המפונים באילת, רתם חבר ח"כ אברהם בצלאל מש"ס את המשתתפים לתפילת מנחה בכוונה. בין היתר נצפה ח"כ דוד ביטן מהליכוד בתפילה נרגשת.

מחפש הקלות לבניית ממ"דים? את יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון, ראינו כשהוא תופס לשיחת מזנון קצרה בכנסת את הח"כ הליטאי והיו"ר של ועדת הפנים, יעקב אשר מ'דגל התורה'.

במסדרונות הכנסת, ראינו את שר החוץ אלי כהן מ'הליכוד' וסגן יו"ר הכנסת ח"כ ארז מלול מש"ס, בשיחה ערה בעקבות המלחמה בישראל.

בכירי הקהילה היהודית בארגנטינה מרקוס מאיו וגוסטבו סאקל, ערכו השבוע סיור בכנסת יחד עם סגן יו"ר הכנסת ח"כ ארז מלול מש"ס, ונחשפו לעומק הזוועות מעוטף עזה.

השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר מ'עוצמה יהודית' מברך בחופת אחיו שהתחתן בשעה טובה ומוצלחת השבוע בעיר עכו.

(צילום: ליאור שיטרית)

ח"כ צבי סוכות מ'הציונות הדתית' וצוות לשכתו סועדים במסעדה של השף אלי דיוויס לאחר יום עבודה עמוס בכנסת.

(צילום: מירי גוטמן)

בשולחן הכבוד בהילולת רבי דוד אבוחצירא זיע"א שערך האדמו"ר רבי משה אבוחצירא, ראינו את כוכב הרשת והזמר שוקי סלומון, מתברך בחמימות ובמאור פנים מהאדמו"ר רבי ברוך אבוחצירא - 'הבבא ברוך': "שמעתי רבות על פועלך בהפצת 'אהבת חינם' בעם ישראל, תדע לך שזה עושה הרבה רעש חיובי בשמים".

משה לבון המשנה למנכ"ל משרד הרווחה ושלומי גזית יועץ שר הרווחה יעקב מרגי מש"ס, מתברכים בשמחת החתונה של חסידות דאראג ואמשינוב בבני ברק.

את מאיר עטיה יועצו של יו"ר ועדת הבריאות ח"כ יוני משריקי, ראינו נרתם למאמץ הלאומי ותורם דם בכנסת ישראל.

בכירי רדיו 'קול ברמה', מנהל התכניות יעקב גרודקה וצמד מגישי תכנית הבוקר יקי אדמקר וישראל כהן במפגש בבית קפה בפאתי העיר בני ברק.

את איש התקשורת והסופר יצחק פלדמן ראינו מזדעזע בסיור הסברה בזוועות ביישובי עוטף עזה.

כוכב הרשת דודי קפלר המכונה 'הפרופסור' נקע את רגלו במהלך סיור הסברה עם נגידים מחו"ל בעוטף עזה, מצבו טוב והוא פונה להמשך טיפול רפואי. 'זופניק' ממשיך להתפלל.

(צילום: שלומי כהן)

במסעדה יוקרתית בעיר הבירה בירושלים, נערכה השבוע יום הולדת בהפתעה לכוכב הרשת והצלם שלומי כהן, שארגנה אשתו פריידא.

במהלך האירוע, איש החסד שי גראוכר, נשא דברי ברכה לחתן יום ההולדת ובין היתר שיבח את חברו הטוב איש התקשורת איציק אוחנה מ'כיכר השבת': "איציק עושה המון טוב לעם ישראל ממקום טהור ומפרסם הרבה קידוש השם. הוא עשה עם אבא שלי דדי גראוכר ז"ל הרבה חסד בזמן שהיה מאושפז בבית חולים. אפילו שהוא עסוק מאוד, ברגע שהוא שומע שמישהו צריך עזרה הוא היה עוזב הכל ומתגייס לעזור מכל הלב".

האדמו"ר רבי יקותיאל אבוחצירא, מברך בחמימות את שי גראוכר, בהילולת רבי דוד אבוחצירא הי"ד, שערך איש העסקים יוסי אזרזר.

(צילום: נתי אזרזר)

בארצות הברית ראינו את משמח הלבבות הרב שמעון פרץ והזמר מרדכי שפירא בסוד שיח לאחר תפילת שחרית.

(צילום: מעוז עבדי)

בשעת ערב מאוחרת השבוע, ראינו את איש העסקים רמי לוי בפגישת עבודה במלון ירושלמי.

(צילום: אבי טולדנו)

המפיק ודובר זק"א מוטי בוקצ'ין נצפה בכניסה לאוהל הרבי מחב"ד בזמן שהיה בשליחות ארגון זק"א בארה"ב.

אלי יזרלביץ, המנהל האישי של הזמר אברהם פריד בימים שבשגרה התגייס למערכה לאור מצב החירום הלאומי, ל'זופניק' הגיע תיעוד שלו בסיור שערכה הוועדה לפניות הציבור במלון המפונים בנווה אילן.

האיש של הסלבס ואחד מהמפיקים המבטיחים אלכסנדר הוכברגר נצפה במסע בארה"ב, אל מנהטן, ניו יורק, לייקווד ועוד כשהוא לא מוותר על ביקור ותפילה באוהל אדמו"רי חב"ד. כמו שצריך.

את דובר עיריית אלעד חיים לוריא וסיון חיון מבכירי העירייה, ראינו בצהרי היום מפקחים על שיפוץ הגינות ברחבי העיר החרדית, לטובת מפוני הדרום והצפון שהגיעו להתגורר בעיר בעקבות המלחמה.

"איך עשית את זה? אתה פשוט מטורף" • כשאמן החושים מני הולנדר פרץ לאייפון של הזמר מידד טסה.

חשיפת 'זופניק': חשבון האינסטגרם הפופולרי של אמן החושים מני הולנדר נפרץ השבוע ע"י האקרים והושבת למשך יממה, בפעילות איש הסלולר של הסלבס 'נתי מעבדה ניידת' שפעל מול אינסטגרם העולמית - החשבון שוחזר בהצלחה. 'זופניק' ציפה שהולנדר יעלים את האקרים בתרגיל מפחיד.

"עם ישראל חי" • רב הסלבס מרדכי חסידים והזמר משה דוויק שרים בהילולת רבי דוד אבוחצירא הי"ד, שערך איש העסקים יוסי אזרזר.

(צילום: נתי אזרזר)

הזמרים מוטי שטיינמץ ובערי וובר בסוד שיח מוזיקלי, בחתונת בתו של ‏המיליונר החרדי יואלי לנדאו בארצות הברית.

כשהזמר ליפא שמלצר פגש בטיסה לארץ הקודש טייס 'אלעל' שמעריץ אותו. השניים שוחחו על האחדות בעם ישראל בעקבות המלחמה והביעו תקווה שזה יישאר, ובמהלך השיחה הם גילו שליפא הופיע במקום בו נפצע הבן של חברו.

הזמרים ישי ריבו וליפא שמלצר נצפו בפגישת עבודה מוזיקלית במלון 'וולדורף אסטוריה' בירושלים.

(צילום: אבי טולדנו)

הזמר ישי ריבו נצפה בהליכת בוקר ברחובות עיר הבירה ירושלים.

גדול הזמר החסידי מרדכי בן דוד נצפה לאחר אירוע במוצאי שבת בניו יורק, בשיחה ערה יחד עם הזמר נפתלי קמפה, המנהל האישי שלום וגשל והמעצב שניאור קורטס.

(צילום: שלום בורקיס)

הזמר החסידי מנדי וייס שהופיע בחתונה חרדית - קיבל הוראות לא שגרתיות מבעל השמחה: "שרק בהתחלה יהיה פריילאך - וכל השאר דאנס".

(צילום והפקה: מאיר מרגלית)

את הזמר שמחה פרידמן ראינו כאחד האדם בחתונה בכפר חב"ד. ולא, זה לא בני פרידמן לידו.

(צילום: ח.ק)

את המוזיקאי יענקי לוינגר, נער הפלא בנצי קלצקין וילדי מקהלת 'חסידימלעך', ראינו בחזרות אחרונות בשמחת השבע ברכות לבן זקוניו של האדמו"ר רבי יצחק מאיר מורגנשטרן 'מתורת חכם' עם בתו של האדמו"ר מאשלג.

(צילום: דוד ב.ת.)

הזמר דודי קאליש בקריעה בדמעות, בהלוויית אביו הגאון רבי אברהם יעקב קאליש זצ"ל מבעלזא שנפטר בגיל 89.

(צילום: שלומי בלוך)

הזמר איציק אורלב נצפה מתפלל בכותל המערבי ביום הולדתו.

הזמר והיוצר גיל אשר התחתן השבוע בשעה טובה ומוצלחת עם אבישג נצר. בסידור חופה וקידושין כובד הרב שבתי כהן.

(צילום: מני דיסקינד)

מחוץ לאולפני דניאל אלוני ב'ישעי', נצפו הזמר יונתן רזאל והמפיק נאור כרמי בריתחא דאורייתא לקראת מופעי צמאה.

את איש היח"צ קותי אוברלנדר, שעמל מטעם המורים החרדים להגנה על ההסכם לצירופם לרפורמת 'אופק חדש' ואף כתב בנושא בתקשורת הכללית, ראה 'זופניק' בחתונת הפרסומאי אלי רוט שהתקיימה בבני ברק לאחר אישור התקציב, כשהוא מחוייך.

(צילום: אליהו כהן)

העיתונאי היהודי אמריקאי בן שפירו תועד השבוע כאשר הוא משתתף בשיעורו של רבו ואיש סודו רבי ישראל אברג׳ל מנתיבות שנמסר במיאמי. 'זופניק' שקפץ לביקור קטן באזור תפס את העיתונאי המשפיע מתייעץ לאחר השיעור עם הרב.

(צילום: שמעון מלול)

מנכ"ל המרכז הרפואי 'הדסה' הפרופ' יורם וייס יחד עם הנהלת 'הדסה' מתברכים מכ"ק האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק על עבודת הקדוש שעושים למען תושבי ירושלים.

את הרב אשר לבי רב בית החולים 'שניידר', ראינו מפקח מקרוב במתחם שקלט את החטופים שחזרו משבי החמאס בעזה.

'זופניק' תפס פגישת עבודה מאולתרת של היועִץ הרפואי יוסי ערבליך יו"ר 'למענכם' וראש מערך החדשנות של קופת חולים 'כללית' פרופסור רן בליצר, במסעדה עממית באזור הבורסה ברמת גן.

את המשפיע יענקוש זילברמן, המפיק מיכאל כפלין ואיש העסקים קובי חן, ראינו מרעיפים אהבה על העסקן החב"די לוי אדרעי, בשמחת החתונה לעסקן איציק מלול שהתחתן בגיל 46 עם בחורה בת 26.

את בכירי ארגון 'חברים לרפואה' המנכ"ל ברוך ליברמן ואיציק לבל ראינו בפגישת עבודה למען פצועי המלחמה, בבית החולים 'אסותא' יחד עם המנכ"ל גידי לשץ ורב בית החולים חיים יצחק פלדמן.

איש הקשרים אליהו שכטר הגיע לאחל מזל טוב ליועץ הרפואי הבכיר הרב אלימלך פירר, בשמחת החתונה לנכדתו. בצעד נדיר פצח הרב פירר בריקוד של שמחה עם איש הקשרים, 'זופניק' נותר מאחור כדי לתעד.

המקובל הרב יעקב ישראל איפרגן - 'הרנטגן', בסידור חופה וקידושין בחתונת איש התקשורת הלל ביטון רוזן הכתב הצבאי של 'ערוץ 14' עם מעיין קמחי.

(צילום: אלעזר איפרגן)

לאחר מכן באירוע, ראינו את השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר ושר הנגב הגליל והחוסן הלאומי יצחק וסרלאוף מ'עוצמה יהודית'; שר הבריאות אוריאל בוסו מש"ס; שר האוצר בצלאל סמוטריץ' מ'הציונות הדתית'; ומגישי הטלוויזיה מ'ערוץ 14' יעקב ברדוגו, מגי טביבי ושרון גל - מתברכים מהמקובל הרב יעקב ישראל איפרגן - 'הרנטגן'.

(צילום: אלעזר איפרגן)

הזמר איתי לוי השוהה בסבב הופעות בניו יורק, בתפילה באוהל הרבי מחב"ד עם טלית ותפילין.

(צילום: ליאת רווה)

הזמר עומר אדם השוהה בארצות הברית לרגל מופע תמיכה בישראל, מתברך מהרב אברהם מויאל ראש מוסדות 'אש החיים' בניו יורק.

(צילום: מתוך אינסטגרם)

ולסיום, חמש הכתבות הנצפות בשבוע האחרון ב'כיכר':

במקום החמישי:

"אַללָּהֻ אַכְּבַּר", קראו העזתים משולהבים מול החטופים והמחבלים התנשקו • צפו

במקום הרביעי:

המחבלים לחטופות לפני ששוחררו: "אם תספרו - נגיע ונהרוג אתכן"

במקום השלישי:

חורך את הרשת: עדינה משה מפליקה לחמאסניק שהוביל אותה מהרכב | צפו

במקום השני:

אמילי הנד חשבה שהייתה שנה בשבי, למדה מילים בערבית

ובמקום הראשון:

'מי המושחת שחינך אותנו כך?' | הר"מ המוכר בשיחה סוערת על היחס החרדי לחיילי צה"ל

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר