ללא חשש רכילות

זופניק בכיכר • כל התמונות, הנייעס והחשיפות של השבוע

ראש הישיבה שטיסתו ארצה נדחתה | הפגישה החשאית של חבר המועצת | הזמר שפתח במסעדה | להקת הילדים המפורסמת - נסגרת | זקן המועצת בקניות עם הרבנית | הריקוד הפלאי של הגרש"ב סורוצקין | הסוד של חנוך זייברט על בני ברק | כך קיבלו המודרנים את הפוסק | המשפיע הליטאי בטחינת חיטים | המקובל שפצח בשירה עם אהרל'ה סמט | הריקוד של יוס'לה | כמעט ראש העיר אבל לא מוותר על השקית | הריקוד המשותף של המועמדים המתחרים | על מה שוחח גפני עם הנכד המפורסם? | כוכב הרשת והאופנוע ים | כך שוקי סלומון נראה בתור נער | ישי ריבו בשוק | איציק אורלב לומד | שולי רנד קונה | זלמן שטוב מתפלל | חמש הכתבות הנצפות השבוע ב'כיכר' ועוד... • כל התמונות, הנייעס והסיפורים הלוהטים של השבוע • מזפנק: איציק אוחנה (זופניק)

זופניק | כיכר השבת |
זופניק בכיכר (צילום: נתי שוחט - פלאש 90 | עריכה: ידידיה כהן)

חשיפת 'זופניק': אחד מגדולי ראשי הישיבות השוהה בימים האחרונים הרחק מארץ הקודש, אושפז למספר ימים בבית חולים מקומי וחזרתו ארצה נדחתה.

• צילמתם תמונה של מישהו מוכר בפוזת 'כאחד האדם' או ששמעתם רכילות לוהטת - בלי לשון הרע? כתבו ל'זופניק' במייל הצהוב או בוואטסאפ

חשיפת 'זופניק': אחד מחברי מועצת חכמי התורה שחזר לישראל בשבוע אחרון, נצפה מגיע לביקור חשאי בביתו של חבר מועצת אחר באיזור ירושלים.

חשיפת 'זופניק': זמר שהוא בעצם גם בן של זמר, הפך להיות איש עסקים ופתח לאחרונה מסעדה במיאמי שבארה"ב. 'זופניק' מחכה להזמנה לביקורת מסעדות.

חשיפת 'זופניק': להקת 'קינדרלעך' המיתולוגית של המפיק דוד פדידה והזמר ישי לפידות, נסגרה לאחרונה לאחר 20 שנות פעילות.

חשיפת 'זופניק': הזמר יונתן שינפלד נפרד לאחרונה ממנהלו הוותיק דוד פדידה שניהל אותו מאז פרץ בקריירת סולו לפני כ-15 שנה, ועבר לייצוג עצמאי.

ללא משמשים ומשב"קים: זקן מועצת חכמי התורה של ש"ס הגאון רבי משה מאיה ורעייתו הרבנית נצפו בקניות לביתם בסופר.

הגאון רבי שלום בער סורוצקין ראש מוסדות 'עטרת שלמה', מתקבל בשירה וריקודים בחתונת בתו של העסקן האלעדי משה שטיין, באולמי 'כתר הרימון' בבני ברק.

בהילולות הגה"ק חכם מנצור בן שמעון זיע"א, אביהם של הגה"צ חכם ניסים בן שמעון ורבה של בני ברק הגאון רבי מסעוד בן שמעון, שנערכה לפני מספר שבועות, השתתף המועמד לראשות העיר בני ברק חנוך זייברט וסיפר בשם הגר"ש וואזנר זצ"ל שאמר לו כי "בני ברק מונהגת על-ידי הרבנים, בירושלים גרים הרבנים". ומה ענה לו רבה הספרדי של העיר? • צפו בווידאו

כשהמודרנים של בני ברק התכנסו עם יו"ר 'דגל התורה' חבר-הכנסת משה גפני הם קיבלו את פניו של הפוסק הגאון רבי עמרם פריד בשירת "לאורו" נלהבת. בין הרוקדים: כוכב הרשת שוקי סלומון.

את המשפיע הליטאי הגאון הצדיק רבי שמעון גלאי ראינו השבוע בטחינת חיטים למצות יחד עם הצלם עזרא טרבלסי.

(צילום: רשת הנקודה)

את המקובל הצדיק רבי דב קוק מטבריה ראינו בשירה משותפת עם הזמר החסידי אהרל'ה סמט בהילולת רבי אברהם מטשכנוב זצ"ל.

האדמו"ר מבאבוב 45 נצפה בשדה תעופה בארצות הברית בדרכו לישראל, לניחום אבלים אצל הנגיד חנוך סגל מבני ברק שרעייתו נפטרה.

אין ירושלמי אמיתי שלא מכיר את יוסל'ה גוטפרב האגדי. השבוע, כשהצלם חיים גולדברג עבר במקרה ליד 'זכרון משה' הוא פצח בסדרת ריקודים והרים על האף והראש מכל הבא ליד, לכבוד חודש אדר.

(צילום: חיים גולדברג, פלאש 90)

בחניון ירושלמי תפס ׳זופניק׳ את פרשן ׳כיכר׳ ישי כהן בהתייעצות עם מורו הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף.

רגע לפני עוד ריאיון שעורר סערה, ישי כהן והשר בצלאל סמוטריץ׳ בוויכוח על "מתווה מרגי" לגיוס חרדים שרק רשומים בישיבות.

במהלך אחד הדיונים השבוע ב'חדשות 12', מישהו התבלבל והכתיר את ישי כהן, הפרשן הפוליטי של 'כיכר השבת', כ"פרשן צבאי". הטעות תוקנה במהרה אז 'זופניק' הספיק לצלם מסך.

את הפרשן ישראל כהן ובנו ארי ראינו מתברכים מהאדמו"ר מויז'ניץ, באירוע הכנסת ספר תורה לבית המדרש המיתולוגי של החסידות ברחוב רבי טרפון בעיר בני ברק.

(צילום: יעקב כהן)

מחוץ לאירוע תפסנו את ישראל כהן בסוד שיח פוליטי מתוח עם הרה״צ אב"ד ויז'ניץ אלעד רבי יעקב מרדכי הגר, רגע לפני שהאדמו"ר מויז'ניץ הכריז סופית על התמיכה ביהודה בוטבול לראשות העיר אלעד.

את זקן הפרשנים הפוליטיים של המגזר, יעקב ריבלין מ'בקהילה', תפס 'זופניק' בשיחה ערה עם יעקב מורגנבסר, הדובר המיתולוגי של לשכת יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני.

העיתונאי יענקי קצבורג ערך ריאיון עם הרבנית לאה קוק תחי', אחרי שלפני עשור ראיין את בעלה המקובל הגר"ד קוק, וזכה לברכות חמות.

בדרכו לריאיון ב'כיכר השבת' תפס 'זופניק' את סגן שר החקלאות משה אבוטבול, מועמדה של ש"ס לראשות העיר בית שמש, כשהוא טרוד בדבר מה אך לא מפספס את השקית המיתולוגית ולצדו דוברו אייל ראובן. "אני רואה שאתה אמיתי, למה אומרים שהכל פייק?", תהה 'זופניק'.

ראש העיר אלעד ישראל פרוש והמועמד מטעם ש"ס לראשות העיר יהודה בוטבול, בריקוד סוער יד ביד, בחתונת אליה חיון מבכירי העירייה.

(צילום: תולי לוטרמן)

השבוע הגיע פרשן 'כיכר השבת' ישי כהן ללשכתו של שר הרווחה יעקב מרגי מש"ס לריאיון בלעדי לאתר הבית, שסיפק שלל כותרות. 'זופניק' התלווה לראיון וראה שם את יוני אוחנה יועץ התקשורת של השר מרגי עוקב מהצד בסיפוק אחר כותרות הריאיון שעוד העסיק אותו רבות.

(צילום: אשר רוט)

במוצאי שבת תפס 'זופניק' ברחובה של בני ברק את יו"ר 'דגל התורה' חבר-הכנסת משה גפני בשיח פוליטי חשאי וסוער עם מקורבו הרב יענקי קנייבסקי, נכדו של מרן שר התורה זצ"ל.

בנתיים, הבן יקיר של היו"ר הבלתי נלאה, אליהו גפני, נצפה מנצל את בין הסדרים כדי לפנק את בנו, מבחירי ישיבת חברון. לפנק, לפנק, לפנק.

הרב הראשי לשעבר הגאון הרב ישראל מאיר לאו, שר הדתות מיכאל מלכיאלי מש"ס וינקי דרעי הבן של ויו"ר מחלקה בהסתדרות הציונית העולמית, בסוד שיח בחתונת אחיו של עקיבא חופי ראש מטה שר הדתות.

את יו"ר ועדת הכספים חבר-הכנסת משה גפני ראינו מאזין בקשב רב לבני משפחות החטופים שביקרו בלשכתו, כשהוא מטעים בפניהם את חשיבותה של מצוות פדיון שבוים ומבטיח לעשות ככל שבידו בעניין.

השר לענייני ירושלים ומורשת ישראל מאיר פרוש נתפס נותן מבט בפרויקטור מירון יוסי דייטש במהלך הדיון בוועדה לביטחון לאומי בכנסת, על היערכות להילולת ל"ג בעומר בצל המלחמה.

(צילום: יונתן זינדל, פלאש 90)

את שר הדתות מיכאל מלכיאלי מש"ס ראינו בלבוש סטרילי, בסיור כשרות במפעל.

סוד שיח סוער נתפס השבוע בין יו"ר 'דגל התורה' בעיר אלעד וסגן ראש העיר אבי שטרן, סגן שרת התחבורה ח"כ אורי מקלב מ'דגל התורה' ויד ימינו דוד וורצמן, ויחיקם גמליאל מבכירי עיריית אלעד.

ח"כ אברהם בצלאל נצפה בכניסה לציון רבי מאיר בעל הנס בטבריה, מהצד נראה יוסי נבעה המועמד לראשות העיר.

מנכ"ל חברת החשמל מאיר שפיגלר נצפה השבוע בתפילת מנחה בלשכת יו"ר ועדת הכספים של הכנסת חבר-הכנסת משה גפני.

'זופניק' כידוע לא מתערב במחלוקות, ודאי אם זה בין רבנים ועל אחת כמה וכמה כשזה בבית שמש, אבל הוא הצליח לתעד את סגן השר אורי מקלב בניחום אבלים אצל הרב אלעזר מאירוביץ פטרונו הפוליטי של חבר המועצה שלמה ברילנט על פטירת אביו.

יו"ר הכנסת ח"כ אמיר אוחנה מ'הליכוד', הגיע השבוע לביקור מיוחד במרכז חב"ד העולמי 770 בניו יורק, תחת אבטחה כבדה.

(צילום: אבריימק'ה אייזנשטיין)
(צילום: אבריימק'ה אייזנשטיין)

ח"כ טלי גוטליב מ'הליכוד' נצפתה מסייעת לפצוע בתאונת דרכים בכביש 1, יחד עם מתנדב הצלה חרדי.

(צילום: ראובן ש.)

סגן שר החלקאות משה אבוטבול המועמד לראשות העיר בית שמש מטעם ש"ס, נצפה קונה אוכל יהודי לשבת ב'שאבעס מרקט' בירושלים.

(צילום: משה שוורץ)

יו"ר 'יהדות התורה' שר הבינוי והשיכון יצחק גולדקנופף ומ"מ ראש עיריית בני ברק והמועמד לראשות העיר חנוך זייברט מ'אגודת ישראל', במעמד הנחת אבן הפינה בשכונה החדשה מול בית כנסת איצקוביץ בבני ברק.

כוכב הרשת שוקי סלומון נצפה בסוד שיח חשוב עם יו"ר ועדת הכספים ויו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני.

והנה מנכ"ל עיריית בני ברק שמואל ליטוב בסלפי מתבקש עם נשיא ארגנטינה חאבייר מיליי.

בצל הסערה המתחוללת בעיר אלעד סביב התמיכה או אי התמיכה במועמדותו, תפסנו את ראש העיר ישראל פרוש בשמחת האירוסין לבתו של הרב דניאל רוזנברג מנהל חיידר 'דרכי שלום' באלעד.

(צילום: רשת הנקודה)

באישון לילה השבוע, ראינו את המועד לראשות העיר אלעד יהודה בוטבול, בתפילה מעומק הלב בציונו של הגאון הרב עובדיה יוסף זצ"ל, להצלחה במערכת הבחירות, כשהוא מלווה ברב הסלבס מרדכי חסידים.

בהמשך השבוע לאחר עוד ערב מתוח שעבר על ראש העיר אלעד ישראל פרוש, הבחין בו 'זופניק' כשהוא מסתודד עם איש היח"צ משה רוטנברג.

לקראת הבחירות בית שמש, המועמד לראשות העיר שמוליק גרינברג מ'דגל התורה', בברכה והתייעצות אצל המקובל הרב נתנאל שריקי.

(צילום: שגיא קקון)

מ"מ ראש עיריית בני ברק והמועמד לראשות העיר חנוך זייברט מ'אגודת ישראל', איש העסקים הגוראי ישראל לייזר, המוזיקאי מונה רוזנבלום ואיש החסד מאיר בלוך, משמחים ומפנקים את פצועי המלחמה המאושפזים בבית החולים 'תל השומר'.

(צילום: שמוליק כהן)

מנהל המחלקה המוניציפלית של 'דגל התורה' וסגן ראש עיריית בני ברק מנחם שפירא, נצפה בברכה והתייעצות אצל האדמו"ר ממז'יבוז', בביתו של הנגיד החרדי צביקה כהנא.

יועץ התקשורת חזקי שכטר שהוזנק למילואים בדובר צה"ל לתקשורת החרדית - סיים השבוע את תפקידו לאחר 3 וחצי חודשי מילואים.

הפרשן הפוליטי של 'ישראל היום', מתי טוכפלד, ביקש השבוע בקבוצת "הנקודה - אנשי קשר" את מספרו של "פרשן בקהילה" עו"ד אבי בלום. אממה, בלום בכלל כותב ב'משפחה'. אבישי אלמליח דוברו של ח"כ אוהד טל, תיקן אותו וטוכפלד מיהר לערוך את ההודעה, אבל הטעות נשארה.

כוכב הרשת והצלם דודי קפלר - 'הפרופסור', ברכיבה על אופנוע ים במהלך נופש בדובאי.

בחתונה של הבחור ברוך סטפנסקי, ראינו את העיתונאי איצ'לה כץ, מגיש תכנית 'מעייריב' הפופולרית, משגר כתבה לאוויר דרך הנייד; העסקן הדגלאי זאבי דרוק מאחל מזל טוב; והמוזיקאים פיני איינהורן ושרולי ברונכר בסוד שיח מוזיקלי.

(צילום: אלכסנדר הוכברגר)

את המפיק ודובר זק"א מוטי בוקצ'ין ראינו השבוע בסוד שיח עם הגרש"ב סורוצקין.

פינת הנוסטלגיה: כוכב הרשת שוקי סלומון חושף תמונה שלו כשהיה נער בחיידר סלונים בבני ברק, לפני כ-30 שנה. מדהים שכמעט לא השתנה.

באישון לילה ראינו את הזמר ישי ריבו כאחד האדם בשוק מחנה יהודה בירושלים.

הזמר איציק אורלב נתפס בלימוד תורה במהלך טיסה להופעה בחתונה בצרפת.

(צילום: יוסי לוי)

הזמר והיוצר שולי רנד ורעייתו מגישת הטלוויזיה צופית גרנט, בקניות לשבת בשוק מחנה יהודה בירושלים.

(צילום: דניאל נפוסי)

המוזיקאי זלמן שטוב נצפה בתפילת שחרית בכותל המערבי.

(צילום: דניאל נפוסי)

מזכה הרבים הגאון הרב רפאל זר ראש מוסדות 'קרבנו לעבודתך', חיתן את בנו מיכאל בשעה טובה ומוצלחת, באירוע ראינו בין היתר את אחיו מזכה הרבים הגאון הרב דניאל זר ראש מוסדות 'אור דוד', חבר מועצת חכמי התורה של ש"ס הגאון רבי דוד יוסף, שר הבריאות אוריאל בוסו מש"ס וראש עיריית פתח תקווה רמי גרינברג - מאחלים מזל טוב.

מזכה הרבים הגאון הרב יגאל כהן ראש מוסדות 'יביע אומר', שטס למסע חיזוק בקהילות היהודיות בארצות הברית, נצפה בשדה התעופה במיאמי כאחד האדם.

(צילום: יעקב ה.)

בהמשך השבוע ראינו את הרב יגאל כהן והרב שלמה זביחי רב יהדות 'משהד' (איראן) ובנו רפאל - במפגש פסגה במיאמי יחד עם איש העסקים המקומי חי וקנין המכונה 'המלך של מיאמי'.

מנכ״ל הרבנות הראשית לישראל יהודה כהן ערך השבוע ביקור מקצועי במועצה הדתית בנס ציונה יחד עם רב העיר הרב אברהם צוריאל, ראש העיר שמואל בוקסר, יו"ר המועצה הדתית הרב רחמים דוד, מנהל מחלקת כשרות ונישואין הרב אברהם אוחנה, ראש אגף היבוא ברבנות הראשית לישראל הרב אברהם קוזמן ויו"ר ש"ס בעיר ערן רפאל.

בהמשך ראינו אותם בסיור כשרות במפעל מזון בעיר.

הרב הראשי לישראל לשעבר הגאון הרב ישראל מאיר לאו, נושא דברי חיזוק באירוע בר מצווה לנערים מבית סוהר 'אופק', בהשתתפות: הגאון הרב יצחק דוד גרוסמן רבה של מגדל העמק וחבר מועצת הרבנות הראשית לישראל, הרב הראשי של שב"ס גנ"מ אייל סלמן, תג"ד חגי דוד מפקד בית הסוהר 'רימונים-אופק' וסג"ד קרן אטיאס ג'ורג'י מפקדת מתחם 'אופק'.

(צילום: דוברות שב"ס)

בהמשך ראינו את הרב יצחק דוד גרוסמן בחנוכת בית כנסת לסגל סוהרי בית הכלא 'צלמון', במעמד מפקד מחוז צפון היוצא גונדר אריק יעקב ומפקד מחוז צפון הנכנס תג״ד שמואל לביא.

(צילום: דוברות שב"ס)

מלקולם הונליין סגן יו"ר ועידת הנשיאים של הארגונים היהודיים בארצות הברית ודיוויד אייזנר לשעבר שר האוצר בממשל בארצות הברית, בברכה והתייעצות אצל האדמו"ר מבעזלא, כשהם מלווים בעסקן החצר מוטי פריד.

(צילום: א. מ. ש.)

את איש העסקים והביטוחים יוסי רפאלי ראינו מתאמן על הרובה החדש שקיבל במסגרת שירות המילואים במלחמה בדרום.

איש העסקים יקי רייסנר נצפה עם מגבעת וחליפה, עד שהתברר כי מדובר בצילומים לסדרת טלוויזיה חדשה.

באחת הטשולנטיות בבני ברק, ראה 'זופניק' את פעיל הליכוד יגאל מלכה והפרלמנטרית עדי רפאלוביץ, יחד עם הפרסומאי נתי לבקוביץ, ואיש היח"צ קותי אוברלנדר מסכמים את ההצלחה בגיוס מתפקדים חרדים לקבוצתם 'מסורת בליכוד'.

ג'ייסון דב גרינבלט מי שהיה יועצו של נשיא ארצות הברית לשעבר דונלד טראמפ, שימש כשליחו למזרח התיכון וטווה את הסכם השלום עם איחוד האמירויות - מתכונן לשבת מתוך רוב שמחה ב'קפה ביבי' בדובאי, של איש התקשורת והתיירות אפרים קמיסר.

ובפינת "השבוע של איש הקשרים", 'זופניק' ראה את אליהו שכטר מאחל מזל טוב ליועץ הרפואי הרב אלימלך פירר בשמחת החתונה לנכדו באולמי אחוזת פרידמן באשדוד. הרב פירר מאוד שמח שאיש הקשרים הגיע ופצח עמו בריקוד סוער.

הזמר רמי קלינשטיין בברכה והתייעצות אצל הגאון הרב שלום ארוש מבכירי רבני ברסלב וראש מוסדות 'חוט של חסד'.

(צילום: מיכאל בן אבו)

את השחקן אביב אלוש והזמר וכוכב הרשת יוסף חיים זוהר, ראינו בתמונה משותפת בחתונת בתו של הרב יוסף שובלי בטבריה.

(צילום: אבישי)

ולסיום, חמש הכתבות הנצפות בשבוע האחרון ב'כיכר':

במקום החמישי:

"החטופים בידינו" | תיעודים דרמטיים ומרגשים מרגע חילוץ החטופים מידי חמאס ברפיח

במקום הרביעי:

תיעוד מרגש: רגעי המפגש של החטופים עם בני משפחתם | צפו

במקום השלישי:

זוהי תוכנית הענק שישראל מקדמת ל"מבצע רפיח"

במקום השני:

התיעוד המלא נחשף: כך מנהיג החמאס יחיא סינוואר נמלט עם משפחתו בתוך מנהרה • צפו

ובמקום הראשון:

המחולצים סיפרו: זה מה שנתנו לנו לאכול ב-129 ימי השבי

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר