ללא חשש רכילות

זופניק בכיכר • כל התמונות, הנייעס והחשיפות של פורים

ראש העיר שפינק את מתחריו בביקור סוקרי ארנונה | הרב המפורסם שנצפה במלון היוקרתי בשיעור פרטי למיליארדר | התחפושת של ר' שלום בער | הגלימה של הרב מאזוז | סיקור נרחב מכל משתה היין הלוהטים בפורים | התחפושת של יוסי אליטוב, קובי ברומר, ישי לפידות ואבי דרור | גפני קרא, הרבנית גפני בירכה | הבכיר האגודאי במשתה של דרעי | אמן החושים עושה קסם ושר | מה חיפש גפני ב'מעייני'? | האסטרטג והפרשן בסוד שיח | הח"כ שהחזיק את התקרה במליאה | השדרן ששכח את ציוד הרדיו בשדה התעופה | ליפא מנחם את שוואקי | הזמר שקיבל שטרות של כסף באמצע השירה | שולי רנד קורא מגילה | חמש הכתבות הנצפות השבוע ב'כיכר' ועוד... • כל התמונות, הנייעס והסיפורים הלוהטים של השבוע • מזפנק: איציק אוחנה (זופניק)

זופניק | כיכר השבת |
זופניק בכיכר (צילום: נתי שוחט - פלאש 90 | עריכה: ידידיה כהן)

חשיפת 'זופניק': ראש עיר חרדי שנבחר בפעם נוספת, החליט - כמובן בהחלטה 'מקצועית' - עוד טרם הבחירות, לשלוח סוקרי ארנונה לבתיהם של נציגים מהמפלגה המתחרה. בכמה מקרים, אף הוכפל שטח המטרים המחויבים בארנונה. הכל לשם שמיים כמובן.

• צילמתם תמונה של מישהו מוכר בפוזת 'כאחד האדם' או ששמעתם רכילות לוהטת - בלי לשון הרע? כתבו ל'זופניק' במייל הצהוב או בוואטסאפ

חשיפת 'זופניק': נציג ציבור באחת העיריות שנבחר שוב לכהן כחבר מועצה, נצפה עם בנו במרפאה לאחר שהילד שבר את ידו. שיהיה רפו"ש.

ומעשה שהיה כך היה: 'זופניק' מצא את עצמו יושב בלובי של מלון 'וולדורף אסטוריה' בירושלים, כשלפתע שמע קול קצת מוכר, שעד מהרה התברר כלא אחר מהרב מאיר אליהו - תלמיד חכם מפורסם המוסר שיעורים רבים שלאחרונה קטעים משיעוריו הפכו פופולריים ברשתות חברתיות - שנצפה מוסר כעין שיעור פרטי כשקסקט לראשו וסריג מתקדם לגופו.

'זופניק' שביקש לבדוק מי החברותא שמעבר לשולחן העץ היוקרתי, מצא שמדובר במיליארדר בשם אורי אנסבכר.

תחפושת מקורית: בחור מישיבת 'עטרת שלמה', התחפש לראש המוסדות הגאון רבי שלום בער סורוצקין, השניים נעמדו לתמונה במשתה הפורים.

הגאון רבי שלום בער סורוצקין ראש מוסדות 'עטרת שלמה', בריקוד סוער במשתה הפורים אצל יד ימינו הרב אלחנן שרבאני.

ביום הפורים ראינו את הגאון הרב מאיר מאזוז ראש ישיבת 'כסא רחמים', בקבלת קהל לתלמידיו כשהוא לבוש בגלימה של אביו הגאון הרב מצליח מאזוז זצ"ל.

הגאון הרב שלום ארוש ראש מוסדות 'חוט של חסד', בקריאת מגילת אסתר שהיתה של רבי נתן מברסלב זצ"ל מלפני 180 שנה.

(צילום: מיכאל בן אבו)

את הגאון רבי אריה שפירא משגיח ישיבת 'באר יעקב', ראינו בתפילה מעומק הלב בציון הרבי מסאטמר זצ"ל בקריית יואל בניו יורק.

(צילום: שרול איזנשטט)

ברכת מזל טוב ליו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי לרגל הולדת הנכד בן לבתו דסי אילוז.

(צילום: מתוך אינסטגרם)

בשעת לילה מאוחרת בליל פורים, באוהל הענק שהוקם בראשון לציון, ראינו את עורכי 'כיכר השבת', חיים אילוז וחנני ברייטקופף, בסוד שיח של ברכה עם הגאון רבי שלמה יהודה בארי - 'הינוקא' בעיצומה של השמחה בקהילה.

בשושן פורים בירושלים ראינו את חנני ברייטקופף שלנו בשתיית 'לחיים' מהודרת עם הרב הצדיק רבי נפתלי מנחם ווייס, האדמו"ר מספינקא בית שמש.

במשתה הפורים המשובח במעונו של פנחס ארליך מנהל אגף תרבות תורנית בעיריית ירושלים ראינו את הרב יעקב קנייבסקי, שלומי פולק מנהל החברה הכלכלית בני ברק, אליהו גפני, ואנשי 'כיכר השבת' חיים אילוז, חנני ברייטקופף ואיצלה כץ.

את מגיש 'מעייריב' איצלה כץ תפסנו סוגר מעגל עם שלום קולדצקי יו"ר איגוד בני הישיבות או משו כזה. ולמה סוער מעגל? כי השניים מכירים מאז שהם ילדים, והיה זה אך משעשע לראות את שלום רודף אחרי איצלה בבית הכנסת של אבא שלו רבי זעליג קולדצקי הנודע בשכונת גבעת שאול.

עורך עיתון 'משפחה' יוסי אליטוב התחפש בפורים לראשון לציון עם שטריימל לראשו.

איש התקשורת שלמה קוק עורך עיתון 'בקהילה', מתברך בחמימות ע"י אביו הגאון רבי בן ציון הכהן קוק רב קהילת אבי עזרי - מרכז פתח תקווה, במהלך משתה הפורים המשפחתי.

שר הדתות מיכאל מלכיאלי וח"כ אברהם בצלאל מש"ס, בקריאת מגילת אסתר עם הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף.

במשתה הפורים בביתו של שר הדתות מיכאל מלכיאלי מש"ס, ראינו את שר הבריאות אוריאל בוסו מש"ס ומנכ"ל משרד הדתות יהודה אבידן בלחיים של שמחת החג.

בנו של שר הדתות מיכאל מלכיאלי מש"ס התחפש בפורים לשופט בבית המשפט העליון, 'זופניק' מזהה שבש"ס משקיעים במערכת המשפט, מי שהתחיל זאת היה שר הפנים משה ארבל מש"ס.

אנשי התקשורת חנני ברייטקופף מ'כיכר השבת' וישראל כהן מ'קול ברמה', האסטרטג אליהו ארנד, הקונדיטור שוקי כץ והעסקן יענקי בן שלמה, במשתה הפורים אצל מנהל המחלקה המוניציפלית של 'דגל התורה' וסגן ראש עיריית בני ברק מנחם שפירא.

צהרי יום הפורים, בביתה של משפחת גפני, אליהו גפני כמובן, מתארחת המשפחה המורחבת. השולחן ערוך, הסלטים מתובלים וריח התבשילים נישא באוויר - אבל אז, הסבא, יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני צריך לקרוא את המגילה לבנות המשפחה, ורעייתו הרבנית חנה גפני מכובדת בברכות המגילה. 'זופניק' ממליץ על הכרוב הממולא המפורסם.

מי שהתארח בסעודה כמדי שנה היה הפרשן החרדי ישראל כהן המקורב למשפחת גפני.

בשיאה של הסעודה ראינו את ח"כ משה גפני בריקוד סוער מלא אנרגיה ושמחה עם עוזרו האישי אלעזר מן שאוטוטו מתחתן בעזרת השם.

ינקי דרעי, בנו של יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי ומבכירי ההסתדרות הציונית העולמית, מתברך במשתה הפורים אצל דודו הגאון הרב יהודה דרעי רבה של העיר באר שבע וחבר מועצת הרבנות הראשית לישראל, מהצד נראה הבן ברוך דרעי.

את מוטי בבצ'יק מבכירי 'אגודת ישראל' ראינו בסוד שיח עם יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי, במשתה הפורים בביתו ברחוב הקבלן בירושלים.

שעות קודם לכן, ראינו את הכתב הפוליטי מיכאל שמש מ'כאן 11' בלחיים במשתה הפורים בביתו מוטי בבצ'יק.

במשתה הפורים בביתו של ח"כ יוני משריקי מש"ס, ראינו אותו מפזז בריקוד ומוזג לחיים לבחורי הישיבות. על המוזיקה הופקד: הזמר חיים ישראל.

המפיק עוזר דרוק ובנו דוד, מתברכים בטיש פורים אצל האדמו"ר מפרמישלאן.

משעשע! כשכוכב הרשת שוקי סלומון ויוסי צימט מבכירי עיריית בני ברק, נפגשו באקראי ברחובות בני ברק ביום הפורים.

למחרת, ראינו את שוקי סלומון כשהוא מחופש לשייח' - חוגג פורים בירושלים עם הלהיט שלו שכבש את פורים: "עד דלא ידע".

לא רק אמן חושים, גם זמר: מני הולנדר מפגין כישורי שירה במשתה הפורים בביתו של המוזיקאי רובי בנט, על הקלידים החתן דודי פלדמן.

(צילום: אביעד כהן)

"חביבי קאם טו דובאי" • כוכב הרשת והצלם דודי קפלר - 'הפרופסור' התחפש לשייח' מדובאי.

השחקן אוראל צברי במופע סטנדאפ במסיבת פורים בביתו של סוכן הנסיעות שלומי ג'רמון, בעיר מודיעין עילית.

ביום פורים בבני ברק, ראינו את המאבטח של גדולי הדור אדיר מעטו, משליט סדר ברחובות עיר התורה והחסידות.

(צילום: אלעזר פיינשטיין)

בטיש נעילת החג שערך איש החסד שי גראוכר, ראינו אותו בריקוד סוער עם הרב יעקב קנייבסקי נכדו של מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי זצ"ל.

(צילום: שלומי כהן)

בהמשך ראינו את איש התקשורת שמעון ברייטקופף יועץ הראש העיר ירושלים, בריקוד סוער על השולחן כשהוא לבוש בג'לבייה.

(צילום: אייזיק גפן)

במשתה הפורים המרכזי בעיר רמלה, ראינו את רב העיר הגאון רבי יחיאל אבוחצירא, ראש העיר מיכאל וידל ויו"ר ש"ס והמועצה הדתית בעיר מאור אשש.

(צילום: שרון)

לא רק רב, גם פייטן: הרב יצחק אבוחצירא מרבני רמלה בשירה ופיוט במשתה הפורים אצל ברוך נידאם ראש החטיבה הבינלאומית של זק"א.

את השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר ראינו קונה חלות למשתה הפורים בגבעת שאול בירושלים.

(צילום: משה הררי)

את ראש העדה הדרוזית מוואפק טריף ראינו לצד משלחת שלימה של נכבדי העדה בפגישה עם יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני.

ואם כבר, אז ברכת מזל טוב לח"כ משה גפני לרגל הולדת הנין, נכד לבנו מיכי. הסב הנמרץ הגיע עד ל'מעייני הישועה' כדי לבקר את הנין והיולדת ועל הדרך תפס שיחה עם מנהלי בית החולים האחים שלמה ונתן רוטשילד.

את יועץ שר הבריאות נתי מור יוסף ראינו מחזן בבית הכנסת של הכנסת כשבמניין נצפה גם יועץ התקשורת ישראל מאיר. 'זופניק' מברך שיתקבלו התפילות.

ככה מבשלים כותרות שפתוחות מהדורות? האסטרטג יענקי ביכלר והפרשן הבכיר עמית סגל מ'ערוץ 12', מסתודדים באירוע פרטי.

במהלך סיור שערך בטבריה, ראינו את ח"כ משה גפני וצוות לשכתו מתצפתים על הכנרת ונהנים מהאוויר והחום. בהמשך ראינו את אליהו גפני ויעקב מורגנבסר בתמונה עם יו"ר 'דגל' בעיר דוד אוחנה.

אלעזר מן, עוזרו האישי של ח"כ משה גפני נצפה בת"ת של ישיבת בית מתתיהו בהתארגנויות אחרונות לקראת החתונה.

בארוחה המסורתית במוצאי צום הרמדאן בשפרעם, השייח' המקומי הלביש את שר הפנים משה ארבל מש"ס בבגדי שייח', מהצד נראה מנכ"ל המשרד רונן פרץ.

ח"כ אליהו ברוכי מ'דגל התורה' שידוע בגובהו נתפס בסוד שיח עם סגן שרת התחבורה ח"כ אורי מקלב, סגן שר התרבות יעקב טסלר וח"כ משה רוט מ'אגודת ישראל' - כשהוא מאותגר עם גובה התקרה במליאת הכנסת.

שר העבודה יואב בן צור מש"ס מראה לעמיתו שר העבודה מסרי לנקה מנושה נאנאיקרה, את ראשי הממשלות לשעבר גולדה מאיר ויצחק רבין שכיהנו כשרים במשרד העבודה.

סגן ומ"מ ראש עיריית ירושלים צביקה כהן שדאג גם השנה למימון מסיבות מסיבת פורים ב-75 ישיבות ברחבי העיר, הגיע לביקור בליל פורים בישיבת 'תורת אברהם' ורקד עם ראש הישיבה הרב דניאל זאדה.

את סגן ראש עיריית בני ברק החדש גודי סילמן מ'דגל התורה', ראינו מתקבל באהדה רבה בטיש נעילת פורים המסורתי בישיבת 'בית מתתיהו'.

(צילום: נ. גריינמן)

בהמשך ראינו את הבחור החשוב שלמה יעקבזון מבכירי הישיבה, כשהוא מפזז בריקוד על השולחן בתחפושת של חסיד.

(צילום: נ. גריינמן)

במשתה הפורים אצל ראש העיר אלעד יהודה בוטבול ראינו אורח מפתיע - ראש העיר לשעבר צביקה כהן המשמש כיום כיו"ר ש"ס בירושלים וסגן ראש העיר, מהצד נראה מרדכי בר מוחא ראש לשכתו של בוטבול.

(צילום: יהודה אלקיים)

את ראש עיריית ערד יאיר מעיין ראינו בפורים בתחפושת מקורית של חסיד גור.

ביום הפורים בירושלים ראינו את יהודה כהן יועץ שר הבריאות ובנו המתוק, מתברכים במעונו של הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף.

(צילום: מאיר עמר)

יוני אוחנה יועץ התקשורת של שר הרווחה יעקב מרגי מש"ס, נצפה עם ילדיו בקריאת המגילה בירושלים, מחופש למרוקאי.

ביום הפורים ראינו את מיכאל בן אבו יד ימינו של הגאון הרב שלום ארוש ראש מוסדות 'חוט של חסד' - יחד עם שר התרבות מיקי זוהר מ'הליכוד' ובנו הזמר אליאב זוהר.

הנגיד הרב יצחק שפירא במפגש אישי עם שגריר אנגליה בישראל סיימון וולטרס שגילה עניין רב בציבור החרדי.

(צילום: יעקב נחומי)

שדרן הרדיו דוד חכם מרדיו 'קול חי', שטס למיאמי, שכח את המזוודה עם ציוד הרדיו הנייד בשדה התעופה בישראל, רוני מן מנהל תחנת 'אלעל' במיאמי התגייס לעזור והציוד היקר אותר והושב לחכם השדרן המודאג.

מאחורי הקלעים של מופע השקת האלבום החדש 'גוף ונשמה' של הזמר יעקב שוואקי ב'בנייני האומה' בירושלים, נצפו המנחה מנחם טוקר ויועץ התקשורת ארי המניק מנהל היח"צ של שוואקי, בסגירות אחרונות של הליינאפ.

(צילום: חיים טויטו)

הזמרים זאנוויל ויינברגר ויעקב שוואקי, בסוד שיח מוזיקלי רגע לפני מופע ב'בנייני האומה' בירושלים.

(צילום: דודי פרידמן)

הזמר ליפא שמלצר בניחום אבלים אצל הזמר יעקב שוואקי היושב שבעה על פטירת אביו מנחם שוואקי ז"ל שהלך לעולמו ביום פורים. "אבא שלי נפטר ביום שאין אבלות, ביום בו יש בשר ויין, צריך להיות שמחים, ככה אבא שלי היה, מלא בשמחה ובאמונה", סיפר שוואקי.

פנים חדשות וכובע חדש: כשהזמר מרדכי בן דוד הלביש את כובעו על מנהלו האישי המפיק שלום וגשל, בשבע ברכות לנכדתו במסעדה בפלטבוש שבניו יורק.

את הזמר קובי ברומר ראינו בקריאת מגילת אסתר, כשהוא מחופש ל'אייזנבך' הצ'אלמער.

את הזמר האנרגטי ישי לפידות ראינו בתחפושת של מרוקאי אותנטי, במסיבת פורים פרטית.

המוזיקאי אבי דרור בתחפושת יוצאת דופן במופע פורים בקהילה היהודית בבוקרשט שברומניה.

(צילום: @makskirilenko_com)

סגולה לשפע גדול: איש העסקים אלי לביא מפזר שטרות של כסף על הזמר אופיר סלומון, במהלך מופע במשתה הפורים אצל איש העסקים רפי בוזגלו.

הזמר שולי רנד בקריאת מגילת אסתר בביתו של המפיק דוד פדידה, מהצד נראים הזמר שלומי שבת וחברים.

בחג הפורים ראינו את הזמר אלי הרצליך מחלק משלוחי מנות לילדים בבית היתומים 'תקוה' שברומניה, לשם טס להופיע בפני הקהילה היהודית.

למחרת ראינו את אלי הרצליך במאפיית מצות מקומית, יחד עם הרב רפאל קרוסקל מעסקני אודסה.

את החזן והפייטן יחיאל נהרי ראינו ברכישת כיפה חדשה.

(צילום: א.א.)

את איש התקשורת אברהם דוב גרינבוים עורך עיתון 'הדרך', ראינו בסוד שיח עם המקובל הרב יעקב ישראל איפרגן - 'הרנטגן'.

בחתונה בבית שמש ראה 'זופניק' את חבר הכנסת לשעבר נחמן שי מסתודד עם איש התקשורת אברהם דוב גרינבוים עורך עיתון 'הדרך'.

רבה הראשי של קונצרן אוסם הרב רפאל מנת בישיבה בירושלים עם ראשי ורבני בד"ץ 'העדה החרדית' לקראת חג הפסח הקרוב.

מנכ"ל משרד התחבורה משה בן זקן מתברך במאור פנים מהגאון רבי שלמה יהודה בארי - 'הינוקא'.

(צילום: אביתר ביטון)

היועץ הרפואי יוסי ערבליך יו"ר 'למענכם', ערך השבוע ב'מכון ויצמן למדע' ברחובות - כנס רפואי מדעי שבמרכזו מפגש פסגה בין בכירי הקהילה העסקית והאקדמית מתחום המחקר והפיתוח של הבינה המלאכותית לבין ראשי מערכת הבריאות מישראל והעולם.

(צילום: אלירן אביטל @eliranavital_photographer)

מחוץ לכנס ראינו את אלי כהן מנכ"ל קופת חולים 'כללית' בסוד שיח עם העסקן הרפואי יוסי פילמר.

"אבא שלך רואה הכל מהשמיים וגאה בך" • כשרעיית ראש הממשלה הגברת שרה נתניהו פגשה את שי גראוכר בעצרת תפילה בכותל המערבי.

(צילום: חיים אילוז)

המשפיע הגאון הצדיק רבי אלימלך בידרמן מברך בחמימות את העסקן הרפואי שאול סגל שערך סיום מסכת.

(צילום: אלחנן קוטלר)

מחובר למגזר: ראש עיריית ניו יורק אריק אדמס בשמחת פורים אצל מקורבו החרדי יואל אייזדורפר בשכונה החרדית בורו פארק, מהצד נראים הזמר גד אלבז והמפיק שלומי כהן.

רב הסלבס מרדכי חסידים עם יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי בקריאת מגילת אסתר בפורים בירושלים.

הרב יעקב גלויברמן ולוי אדרעי מבכירי העסקנים בחב"ד, במשתה הפורים אצל הרב הראשי לשעבר הגאון הרב ישראל מאיר לאו.

את הרב אריה לוין מרבני צפון תל אביב, ראינו בקריאת מגילת אסתר לפצועי המלחמה המאושפזים בבית החולים 'תל השומר'.

ניצב פרץ עמר מפקד מחוז ת"א, נצ"מ דניאל חדד מפקד מרחב דן וסנ"צ רותם וסקר מפקד תחנת ב"ב ור"ג - בקריאת מגילת אסתר בבית הכנסת של יגאל גואטה בבני ברק.

(צילום: אודי כהן)

מגיש הטלוויזיה עודד מנשה מתברך במשתה הפורים אצל האדמו"ר רבי אברהם מסעוד יהודיוף.

את השחקן אביב אלוש ראינו מתפלל בדבקות, בעצרת תפילה בכותל המערבי, להשבת החטופים ולשלום החיילים.

(צילום: חיים אילוז)

ולסיום, חמש הכתבות הנצפות בשבוע האחרון ב'כיכר':

במקום החמישי:

הכדורים בשיפא קטלניים גם במינון נמוך | זה מה שמצאה שייטת 13 בשיפא

במקום הרביעי:

הסוהרים הופתעו וגילו כי במקום עצורים - יש קרטונים מכוסים

במקום השלישי:

כנופיית "מוכרי הרכבים" הרמאית נתפסה: שיקרו על 45 לקוחות וגנבו מהם 5 מיליון שקל

במקום השני:

"מלחמה בצפון בעוד שבוע" | ההוראה הדרמטית של הגר"ד קוק

ובמקום הראשון:

שנתיים להיעלמות מוישי - נחשפים פרטים חדשים: "הוא ביקש דרכון"

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר