ישראל במלחמהישראל במלחמה

לא תצליחו להזיז אותו: בני פרידמן הכי מושמע ברדיו. עדיין

בני פרידמן עדיין מוביל במקום הראשון ברדיו, יניב בן משיח מחוץ לעשרת השירים המושמעים - כך עולה מניטור ההשמעות השבועי של "רדיומטר" עבור "כיכר השבת" בתחנות הרדיו החרדיות וברדיו האינטרנטי (מוזיקה)

בני פרידמן. מתי הוא יעזוב את המקום הראשון? (צילום מסך מתוך יוטיוב)

בני פרידמן עדיין מוביל במקום הראשון ברדיו, יניב בן משיח מחוץ לעשרת השירים המושמעים - כך עולה מניטור ההשמעות השבועי של "רדיומטר" עבור "כיכר השבת" בתחנות הרדיו החרדיות וברדיו האינטרנטי.

במקום הראשון בתחנות הרדיו "קול חי" ו"קול ברמה" נמצא כבשבועות האחרונים בני פרידמן עם שירו "עברי אנוכי", אחריו שלומי גרטנר עם "מציאות שלימה", אליקם בוטה עם "רק למענך" ושלמה כהן עם שירו "רופא".

במקום הראשון בתחנות הרדיו האינטרנטיות נמצא "ירושלים שבלב" של אברהם פריד במקום הראשון, אחריו חיים ישראל עם "יונת שלום", יעקב שוואקי עם "אינשאללה" ואברהם דוד עם "שמעו לי".

דירוג ההשמעות המלא:

מצעד ההשמעות היהודי של כיכר השבת - האתר החרדי המוביל בעולם, נערך בשיתוף רדיומטר - מערכת לניטור תוכן מוזיקלי מבית לינקטון ובשיתוף חברת דה-מדיה, ומתפרסם מדי שבוע בכיכר מוזיקה.

המצעד כולל את עשרת השירים המושמעים ביותר בשבוע שחלף בתחנות הרדיו החרדיות (קול ברמה / קול חי) ובתחנות הרדיו האינטרנטיות (גאולה FM / טוקר FM / ישראל 1 / ערוץ 7 / קול-חי מיוזיק).

  • מפיקים / יח"צנים מוזמנים לשלוח חומרים חדשים למעקב בכתובת המייל Jewish@RadioMeter.co.il
  • להשמעות בכורה ב"כיכר השבת" - desk@kikar.co.il

בשיתוף רדיומטר, ט.ל.ח.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר