כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
רגע לפני שנגמר

תנצלו: דווקא היום יש 'עת רצון' מיוחד שאין בשום יום בשנה

ביום היחיד בשנה בו כל עם ישראל מתאחד וקורא מאות אלפי פרקי תהילים, לעילוי נשמת ההרוגים על קידוש ה', יש עת רצון מיוחדת ושערי השמים פתוחים לתפילת הכלל והפרט • דווקא בגלל שאנו מכירים בערך התפילה וקריאת תהילים, אנו מחויבים לתרום את חלקנו • קחו על עצמכם פרק אחד לע"נ חלל צה"ל (מתפללים וזוכרים)

דווקא ביום בו כל עם ישראל קורא יחד פרקי תהילים, שערי השמים פתוחים (פלאש90)

יום הזיכרון תשפ"ג.

אין הרבה ימים כאלו בשנה. אין הרבה ימים בהם כל עם ישראל - חרדים, חילונים, מסורתיים, דתיים, דרוזים ואף ערבים מוסלמים, מתאחדים ומתייחדים לזכרם של 24,213 חללי מערכות ישראל, מתוכם 4,255 נפגעי פעולות האיבה, שמסרו את נפשם וגופם למען ארץ ישראל ונפלו על קידוש ה'.

ביום היחיד בשנה בו כל עם ישראל מתאחד וקורא מאות אלפי פרקי תהילים, לעילוי נשמת ההרוגים על קידוש ה', יש עת רצון מיוחדת ושערי השמים פתוחים לתפילת הכלל והפרט.

ידוע הסיפור שסיפר תלמידו של ר' שלמה זלמן אוירבך זצ"ל, שכאשר נשאל הרב על נסיעה לקברי צדיקים בצפון הארץ, ענה הרב אוירבך זצ"ל: "למה לכם לנסוע עד הצפון כשיש קברי צדיקים כאן, בהר הרצל".

>> הכנסו עכשיו וקחו על עצמכם ספר תהילים או אפילו פרק אחד - לזכרו של אחד הנופלים <<

אז נכון, כחרדים היראים לדבר השם ואמונים על לימוד התורה כערך עליון, קשה לנו להשתתף באותם מנהגים הנעשים למען חללי צה"ל ונפגעי פעולות האיבה. אך דווקא בגלל שאנו יודעים את ערך התפילה, הלימוד ואמירת פרקי תהילים לעילוי נשמתם, אנו מצווים ומחויבים לעשות משהו ולתרום את חלקנו למען אותם יהודים שזכו אחרי אלפי שנות גלות לגור בארץ האבות ולדאבון כל לב, נהרגו במאמץ לשמירתה.

24,213 חללי מערכות ישראל ו-4,255 הנספים בפעולות איבה מצפים בגן העדן לפרק התהילים שנקרא לעילוי נשמתם , וזהו תפקידנו ביום זה.

במיזם "מתפללים וזוכרים" של אתר 'כיכר השבת' נקראו עד כה, מעל ל-300,000 פרקי תהילים וכ-1980 ספרי תהילים לעילוי נשמתם.

>> הצטרפו לתפילות וקראו פרק תהילים אחד לעילוי נשמת הנופלים <<

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר