בישיבת הערכת מצב

המפכ"ל: "תהיה אפס סובלנות נגד כל מי שיסית נגד המדינה"

מפכ"ל המשטרה שבתאי, קיים היום הערכת מצב עם הפיקוד הבכיר, בה דנו על מצב ההסתה של אוכלוסיה ערבית גדולה נגד המדינה | זה מה שאמר המפכ"ל בתום הישיבה (חדשות משטרה)

דוד הכהן | כיכר השבת |
מפכ"ל המשטרה קובי שבתאי (צילום: יונתן זינדל/פלאש 90)

מפכ״ל המשטרה קובי שבתאי, קיים הבוקר (שלישי)ישיבת הערכת מצב בה השתתפו חברי סגל הפיקוד הבכיר של המשטרה ובעלי תפקידים משמעותיים לימי הלחימה.

המפכ״ל שב והנחה את המפקדים על רענון המוכנות של הכוחות לאירועי פח״ע שונים וזאת לנוכח ההתרעות הרבות והדגיש את החשיבות של מוכנות מבצעית, דריכות הכוחות, מיגון הכוחות והגברת התיאום עם הגופים הנוספים שנמצאים בשטח בזמן ימי הלחימה.

המפכ״ל שיבח את עבודת אגף החקירות והמודיעין של משטרת ישראל, הסייבר ומחוזות המשטרה הפועלים בנחישות נגד תופעת ההסתה ברשתות על נגד מדינת ישראל, סמלי שלטון, חיילים ושוטרים והנחה את המפקדים להמשיך את הפעילות הזו בכל הכח תוך שימוש בכל האמצעים הטכנולגיים העומדים לרשות משטרת ישראל.

בתום הישיבה אמר המפכ״ל: ״שיידע כל מי שיסית נגד מדינת ישראל, סמלי השלטון שלה, נבחריה, חייליה ושוטריה, כי משטרת ישראל תנקוט נגדו ביד קשה באפס סובלנות. המספרים מלמדים על כך שאנשי האח״מ של משטרת ישראל הן בצוות הארצי והן בצוותים המחוזיים פועלים בנחישות ומקצועיות בנושא ההסתות. משטרת ישראל רואה חשיבות עליונה בבלימת התמיכה בחמאס דאעש ובטח אם תמיכה זו מגיעה מתוך גורמים מערבי ישראל שהם תושבי המדינה שחייליה ושוטריה מגנים עליהם בכל ימות השנה בדיוק כפי שהיא מגנה ונלחמת למען בטחון כלל תושביה, תמיכה בארגון טרור כל שהוא לא תעבור אצלי לסדר היום ראו הוזהרתם״.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר