תינוקת נוספת במצב קשה

טרגדיה בלתי נתפסת: היולדת שושנה גולדשטיין ע"ה נפטרה עשרה ימים לאחר פטירת בנה  

בבית החולים שערי צדק בירושלים הלכה לעולמה האם שושנה גולדשטיין ע"ה, האם הצעירה שפונתה לבית החולים כשהיא בהיריון של תאומים ואחד מהתואמים נפטר בהמשך | היולדת אושפזה במצב קשה מאוד לאחר שהתמוטטה בביתה והלילה נאלצו הרופאים לקבוע את פטירתה | הלוויתה תצא הבוקר מ'שמגר' (דיין האמת)

חזקי שטרן | כיכר השבת |
אילוסטרציה (צילום: Hadas Parush/Flash90)

טרגדיה בלתי נתפסת בירושלים: בבית החולים 'שערי צדק' נאלצו הרופאים לקבוע הלילה (חמישי) את פטירתה של היולדת החרדית שושנה גולדשטיין (לבית נויברט) ע"ה, לאחר שמערכות גופה קרסו.

בשבוע שעבר נאלצו הרופאים לקבוע את פטירתו של אחד מבניה שיולדו בניתוח חירום, הבן השני מאושפז במצב קשה מאוד.

הלוויתה תצא הבוקר, בשעה 11:00, מבית הלוויות שמגר בירושלים, להר המנוחות.

כזכור, לפני עשרה ימים, האם פונתה בהחייאה מלאה ללא דופק לאחר שהתמוטטה בביתה. צוות גדול של מומחים ביצע מיידית פעולות מצילות חיים שכללו ניתוח חירום קיסרי לשני העוברים.

השניים, נולדו ללא דופק ולאחר פעולות החייאה מאסיביות - הצליחו הצוותים להשיב את הדופק לתאומים והם הועברו במצב קשה מאוד להמשך השגחה בטיפול נמרץ פגים. במקביל הצליחו הצוותים להשיב דופק לאם והיא הועברה במצב קשה מאוד ליחידה לטיפול נמרץ.

בהמשך נאלצו הרופאים לקבוע את מותו של אחד התאומים, וממשיכים בטיפול באם שמאושפזת במצב קשה עם בצקת מוחית ובתינוק השני שמאושפז גם הוא במצב קשה מאוד.

פרופ' סורינה גריסרו, מנהלת אגף אם וילוד בבית החולים, אמרה ל-ynet כי "לא מדובר בתסחיף ריאתי, אירוע לבבי או מוחי. מדובר על אישה עם רקע לבבי קל, שחזרה לביתה בחום של 40 מעלות. ייתכן שזו הצטברות של הרבה גורמים ברקע. שני העוברים נולדו ללא דופק ועברו החייאה במיון. היה להם נזק של חוסר חמצן מוחי. התינוק הראשון קרס אתמול בלילה מחוסר חמצן לאיברים. באיזשהו שלב הייתה קריסה רב-מערכתית והבוקר נאלצו לקבוע את מותו לאחר שנלחמו על חייו במהלך כל הלילה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר