ישראל במלחמהישראל במלחמה

רבבת בני תורה יכתבו ויזכו במלגות

המחזור הרביעי של הפרויקט התורני "ועתה כתבו לכם", יוצא לדרך. היוזם הרב אלי שמחיוף: "הצפי - כעשרת אלפים אברכים ובני ישיבות"

תגובות רבות הגיעו ללשכת מחזיק תיק "תרבות מן המזרח" בעיריית ירושלים, הרב אלי שמחיוף, עם פרסום הידיעות על פתיחת המחזור הרביעי של פרויקט ´ועתה כתבו לכם´.

כזכור, בשבוע שעבר יצא לדרך המחזור הרביעי, במסגרתו, מתבקשים בני התורה, אברכים ותלמידי הישיבות, להעלות על הכתב את חידושי התורה שלהם, ולשלוח ללשכת הרב שמחיוף, יוזם הפרויקט. החידושים כולם מועברים לועדת רבנים בודקים, המחליטים על המאמרים הנבחרים ביותר, המזכים את שולחיהם במלגות מכובדות. פרסים מוענקים גם לכותבים נוספים, ע"פ קטגוריות שונות.

היוזמה זכתה בשנים קודמות להצלחה אדירה, כאשר אלפי בני תורה, בעידוד ראשי הכוללים וראשי הישיבות, שלחו ´חבורות´ וחידו´´ת ואף השתתפו בכינוסים המסכמים שהתקיימו בכל סוף מחזור כתיבה.

בימים האחרונים אף נשלחו מכתבים לראשי הישיבות והכוללים, ובהם הם מתבשרים על התחלת המחזור הרביעי, כדי שיוכלו גם הפעם, כבעבר, לעודד את תלמידיהם ליטול חלק בפרויקט החשוב.

ואכן, התגובות לא איחרו להגיע. "הגיעו גם ללשכתי וגם אלי באופן אישי, תגובות רבות ומעודדות", מספר הרב אלי שמחיוף, שבעת כהונתו כסגן ראש עיריית ירושלים, החל בפרויקט. "כולם מבקשים לחזק את ידינו, וחלקם אף מספרים על חיזוק עצום שחל במוסדות שלהם, כתוצאה מכתיבת חידושי התורה במסגרת היוזמה שלנו. שיחות שבהחלט מחזקות אותנו להגביר את הפעילות ולפעול ביתר שאת לעידוד הכתיבה".

את חידושי התורה והחבורות יש לשלוח ללשכת מחזיק תיק "תרבות מן המזרח", הרב אלי שמחיוף, ככר ספרא 4 ירושלים, עד ר"ח אלול תשס"ט.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר