הצוללנים סיימו את הסריקות

צה"ל מפעיל סונאר אחר הנעדר בכינרת; "מקווים לאתר אותו עוד לפני כניסת השבת"

גם היום ממשיכים לחפש אחר הנעדר החרדי בכינרת, ובארגונים האזרחיים הפועלים בשטח מקווים למצוא אותו עוד לפני כניסת השבת, כאשר קיים חשש ממשי לחייו | "מהתחקור אנחנו מבינים שהוא ירד מהקיאק כדי לרחוץ במים" (חדשות)

חיים גולדברג | כיכר השבת |
(איגוד ערים כינרת)

גם היום (שישי) ממשיכים החיפושים אחר הנעדר החרדי בכינרת, בהובלת המשטרה, איחוד הצלה וגורמים נוספים. בארגונים האזרחיים הפועלים בשטח אומרים היום ל'כיכר השבת' כי הם מקווים למצוא אותו עוד לפני כניסת השבת.

כרגע, כאשר חלפו שעות ארוכות כל כך מאז נעדר ביום רביעי השבוע, קיים חשש ממשי לחייו, אך בכל זאת החיפושים עדיין נמשכים במרץ.

הצוללנים סיימו את הסריקות שלהם בשעה האחרונה, וצה"ל החל להפעיל את מכשיר הסונאר - טכנולוגיה לניווט ולגילוי צוללות ואוניות, הפועלת באמצעות גלי קול - היכולה לסייע גם באיתור נעדרים בתחתית הים.

מנהל יחידת פיקוח איגוד ערים כינרת, חגי לוין, אמר כי מהתחקור שערכו, עולה כי הנעדר נכנס למים בלי חליפה ובלי חגורת הצלה, התנתק מהקיאק, ונכנס לרחוץ - וכל זאת לא בסמוך לקו החוף, אלא בעומק של מאות מטרים.

(דוברות המשטרה)

מפכ״ל המשטרה רב ניצב יעקב שבתאי ביקר לפני קצר בחפ״ק משטרת ישראל בחוף כורסי בכנרת משם יוצאים החיפושים אחר הגבר הנעדר במימי הכנרת מאז יום רביעי האחרון.

המפכ״ל מלווה במפקד המחוז הצפוני ניצב שוקי תחאוכה ובממ״ר כנרת תת ניצב אבי דניאלי ומפקד תחנת טבריה סנ״צ יגאל בן לולו סייר לאורך החוף פגש את כוחות המשטרה הצוללנים והמתנדבים שנוטלים חלק במשימת החיפושים.

המפכ״ל והממ״ז נפגשו עם משפחתו של הנעדר וסקרו בפניהם את עבודת המשטרה. משפחת הנעדר הודתה למפכ״ל ולייתר המפקדים והשוטרים על מאמצי החיפושים.

(דוברות המשטרה)
(דוברות המשטרה)

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות