3 חודשים אחרי הולדת בנו

אסון בכביש: המתנדב המסור רפאל נהרי נהרג בתאונה קטלנית

המתנדב רפאל נהרי, בן 30, נהרג הערב בתאונת דרכים קטלנית בעת שרכב על אופנועו בכביש 4631 | המשטרה תזמן לחקירה את נהג הרכב, תושב ביתר עילית - לאחר קבלת טיפול רפואי (חדשות)

איציק אוחנה | כיכר השבת |
רפאל נהרי ז"ל (צילום: דוברות זק״א ת״א)

ברוך דיין האמת: המתנדב רפאל נהרי, בן 30, נהרג הערב (שלישי) בתאונת דרכים קטלנית לאחר שנפגע מרכב בעת שרכב על אופנועו בכביש 4631, סמוך לבני עטרות.

נהרי, נפגע מרכב בעת שרכב על אופנועו. כוחות ההצלה שהוזעקו לזירת התאונה, פינו את נהרי במצב אנוש ותוך כדי פעולות החייאה לבית החולים 'שיבא' בתל השומר, אך שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו. נהג הרכב ורוכב אופנוע נוסף נפצעו באורח קל.

המשטרה תזמן לחקירה את נהג הרכב, תושב ביתר עילית, בחשד למעורבות בתאונת הדרכים הקשה וזאת בתום הטיפול הרפואי שיקבל בבית החולים.

נהרי, שהתנדב בזק"א ת"א ובמד"א, עסק רבות בחסד של אמת ובהצלת חיים. בילדותו, התייתם משני הוריו ובמשך 12 שנים, ציפה לילדים - כאשר רק לפני כשלושה חודשים חבק את בנו בכורו.

אחד המתנדבים בזק"א ת"א מספר ל'כיכר השבת' כי "רפאל נהרי היה איש חסד גדול, הוא התנדב בכמה ארגוני הצלה. רק בלילה האחרון הוא טיפל באירוע בגזרה שלו".

זירת התאונה (צילום: צילום: תיעוד מבצעי מד"א)
רפאל נהרי (צילום: דוברות מד"א)

פראמדיקים במד"א מיכל בספלצ'יק ופאדי חמדאן שטיפלו בו בזירת התאונה סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו תאונת דרכים קשה מאוד בין רכב לאופנוע. ראינו את האופנוע מעוך וכמה מטרים ממנו שכב פצוע כבן 30 על הכביש כשהוא מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה וסובל מחבלה רב מערכתית. מיד ביצענו בו פעולות החייאה, העלנו אותו לניידת טיפול נמרץ של מד"א ופינינו אותו תוך כדי פעולות החייאה לבית החולים.

"הרוכב הנוסף, גבר כבן 45 היה במצב קל וסבל מחבלה בעמוד השדרה ונהג הרכב שגם כן נפצע באורח קל, טופלו במקום ופונו לבי"ח באמבולנס מד"א".

נהרי באירוע השקת אמבולנס בסניף הרצליה (צילום: דוברות זק״א ת״א)

בזק"א ת"א אבלים על פטירתו של המתנדב המסור. בהודעה שהוציאו הם ספדו לו: "המומים ומזועזעים אנו מפטירתו הטראגית של חברנו המתנדב היקר רפאל נהרי ז"ל - צוות הרצליה, שנהרג לפני זמן קצר בת.ד. קטלנית.

"עוד אמש עסק בחסד של אמת באירוע בהרצליה. תנחומינו למשפחתו היקרה ולכל ידידיו ומכיריו, פעילות חסד של אמת לשבוע זה מוקדש לעילוי נשמתו. על מועד ההלויה תבוא הודעה נפרדת. מפ' היחידה רבניה ומתנדביה".

מהמשטרה נמסר כי "בוחני התנועה במרחב השרון פתחו בחקירה עם קבלת דיווח על תאונת דרכים במעורבות רכב פרטי ואופנוע במהלכה נפצעו רוכבי האופנוע באורח קשה וקל ופונו אל המרכז הרפואי תל השומר, במקביל פונה נהג הרכב באורח קל אל המרכז הרפואי בלינסון בפתח תקווה. ע"פי גורמי רפואה, נקבע מותו של אחד מרוכבי האופנוע במרכז הרפואי. בכוונת בוחני התנועה במרחב שרון לזמן לחקירה בתום הטיפול הרפואי, את נהג הרכב".

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות