"התנהגות משפילה"

'יהדות התורה' דורשת: "הסדרת תקציב למשרד מסורת ישראל והרשות לפיתוח חרדי או שלא נצביע עם הממשלה"

סיעת 'יהדות התורה' הודיעה ליו"ר הקואליציה ולשר אמסלם כי החל ממחר חברי הכנסת של הסיעה לא יצביעו עם הקואליציה בכל החוקים שנתמכים על ידי הממשלה עד למילוי תביעותיה הקואליציוניות | במרכז הדרישות: תקציב למשרד מסורת ישראל של פרוש והרשות לפיתוח חרדי של מקלב (חדשות, פוליטי)

ישי כהן | כיכר השבת |
פרוש עם נתניהו ( צילום: יונתן זינדל/Flash90)

סיעת יהדות התורה הודיעה הבוקר (שלישי) ליו"ר הקואליציה, ח"כ אופיר כץ ולשר המקשר בין הממשלה לכנסת דודי אמסלם, שהחל ממחר, יום רביעי, חברי הכנסת של הסיעה לא יצביעו עם הקואליציה בכל החוקים שנתמכים על ידי הממשלה עד למילוי תביעותיה הקואליציוניות.

במהלך ישיבת הסיעה השבועית אמש העלה שר ירושלים ומסורת ישראל, מאיר פרוש, את "ההתנהגות המשפילה" כלשונו מצד פקידי האוצר שאינם מקדמים את התקצוב שהובטח ליהדות התורה במשא ומתן הקואליציוני ודרש לקבל החלטה, לאחר שתיאם זאת עם כל נציגי אגודת ישראל בסיעה, שהח"כים יפסיקו להצביע עם הקואליציה עד להסדרת העניין.

השר פרוש: "איך יתכן שחודש לאחר אישור התקציב ושלושה שבועות מאז שהעברנו מסמך מפורט לפעילות מסורת ישראל, ועדיין משרד האוצר לא אישר העברת כספים לפעילות זו. אין זה אומר, כי אם חוסר הכרה והבנה בחשיבות הפעילות הזו".

סגן השר לפיתוח חרדי אורי מקלב הוסיף כי "המצב דומה ביחס לתקציב הרשות לפיתוח כלכלי-חברתי של המגזר החרדי, ולנוכח ההתנהגות של פקידי האוצר שבהתנהלותם הם משדרים את חוסר אמונם והערכתם את הפעולות של המשרדים האלה".

לאחר דבריהם נטלו חלק כל חברי הכנסת בישיבת הסיעה והביעו את הזדהותם בדרישה להימנע מלתת תמיכה בהצעות החוק וההצבעות שמובאות על ידי סיעות הכנסת, ולצורך כך הוחלט לחדד ולתמוך בדרישת סגני השרים פרוש ומקלב.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר