כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
מחק הודעות מהנייד

כתב אישום: העסיק את המחבל שביצע את הפיגוע בבני ברק

נגד תושב העיר בני ברק הוגש כתב אישום לאחר שהתברר כי העסיק את המחבל שביצע פיגוע דקירה בעיר בשבוע שעבר ואת אחיו. יום לאחר הפיגוע הוא מחק התכתבויות שלו עם המחבל (בארץ)

חזקי שטרן | כיכר השבת |
בני ברק, ביום הפיגוע (צילום: השומרים)

בתום חקירה מקיפה: כתב אישום הוגש היום (ראשון) נגד תושב העיר בני ברק לאחר שהעסיק את השוהה הבלתי חוקי שביצע את פיגוע הדקירה ברחוב נויפלד בעיר החרדית בשבוע שעבר.

כזכור, מחבל ערבי בן 16 דקר בשבוע שעבר אברך חרדי בשכונת קריית הרצוג בבני ברק ופצע אותו באורח קל. המחבל תושב ג’נין, סיפר בחקירתו כי החליט לבצע את הפיגוע בעקבות פעילות צה"ל בג'נין. הפצוע, אברך בן 28, פונה לבית החולים 'מעייני הישועה'.

בעקבות הפיגוע נפתחה חקירה ביחידה ללוחמה בפשיעה של מרחב דן. יום למחרת הפיגוע השוטרים עצרו את החשוד בהעסקה והלנת השב"חים, בן 68 מבני ברק\ והוא הועבר לחקירה שבסיומה נכלא ומעצרו הוארך מעת לעת.

חוקרי היחידה ערכו חקירה נרחבת, ועל פי ממצאי החקירה הנאשם העסיק את המחבל ואת אחיו במשך שלושה חודשים במתחם העסק שלו למיועד למיון פסולת ברזל בבני ברק.

כמו כן גילו שוטרי היחידה שהנאשם מחק שיחות שניהל עם המחבל ועם אחיו מהטלפון הסלולרי שברשותו יום אחרי הפיגוע.

"בתום חקירה היקפית של היחידה ללוחמה בפשיעה של מרחב דן, יחידת התביעות של משטרת מחוז ת"א הגישה היום כתב אישום כנגד החשוד בעבירות של הלנה והעסקת שב"חים ושיבוש הליכי משפט וכן בקשה למעצר עד תום ההליכים", נמסר מהמשטרה.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר