כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
חסדי שמיים | המשיכו להתפלל

הפרוצדורה המורכבת שעבר הגרב"מ אזרחי הסתיימה בהצלחה; "בזכות התפילות" 

ראש הישיבה וזקן ה'מועצת', הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחי, נכנס לפני שעה קלה בבית החולים 'הדסה' לפרוצדורה רפואית מורכבת בגרון כשהוא מורדם ומונשם | בהיכלי הישיבות והכוללים נשאו תפילה להחלמתו | כעת מעדכנת המשפחה, כי ההליך עבר בהצלחה וזאת אודות לתפילות של עם ישראל | התפללו (חרדים)

חנני ברייטקופף | כיכר השבת |
הכתבה פורסמה ב-כ"ד בתמוז תשפ"ג | 13.07.23
זקן 'המועצת', הגרב"מ אזרחי (צילום: שלומי כהן )

ראש ישיבת 'עטרת ישראל' וזקן חברי 'מועצת גדולי התורה', הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחי, נכנס לפני שעה קלה (חמישי), בבית החולים 'הדסה עין כרם', לפרוצדורה רפואית מורכבת בגרון כשהוא מורדם ומונשם, הפרוצודרה הסתיימה בהצלחה.

בהודעה שנשלחה ממעונו נכתב בין היתר כי: "כרגע מכניסים את מורנו ראש הישיבה שליט"א לחדר הניתוחים לפרצדורה רפואית. מבקשים מכל התלמידים הידידים וכלל ישראל להרבות לקרוע שערי שמים ולהפציר בתחינה לפני מי שאמר והיה העולם שישלח את המלאך גבריאל לרפאותו ולהחלימו במהרה עד שישוב לאיתנו הראשון כבתחילה".

כעבור כשעה, לאחר סיום הפרוצדורה המורכבת עדכנו בני הבית: "הטיפול עבר בהצלחה, הרופאים מאוד מרוצים, וזוקפים את הכל בזכות התפילות של כלל ישראל. עדיין צריכים את המשך התפילות שראש הישיבה יתאושש ויחזור לאיתנו הראשון במהרה".

אמש עדכנו במעונו של ראש הישיבה כי: "לאחר שהבוקר תיקשר ראש הישיבה עם הרופאים, המשפחה והסובבים, הוחלט על פרוצדורה רפואית על מנת שרה"י יוכל להמשיך את מסירת התורה והרבצתה כימי קדם. הפרוצדורה תתקיים מחר בבוקר בעז"ה".

עוד נמסר מבני המשפחה: "נדרשת סייעתא דשמיא מיוחדת להצלחתה ובעז"ה בזכות תפילות הרבים וקבלות של עם ישראל לישועתו, נתבשר במהרה בשובו של רבינו לאיתנו הראשון".

הציבור מתבקש לקרוע שערי שמים לרפואתו המהירה והשלימה של ראש הישיבה ברוך מרדכי בן הינדא מלכה בתוך שאר חולי ישראל במהרה.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר