"שפל נורא"

אין גבול להסתה | השדרן רון קופמן פער את פיו בשידור חי ברדיו: "החרדים הם סרטן"

השדרן רון קופמן פער את פיו כנגד הציבור החרדי וטען כי מדובר ב"סרטן של הציבור" | אריה דרעי: "שפל נורא המזכיר את מה שעשו האויבים שלנו בגולה" | ארגון 'בצלמו' פנה בדרישה להשעות את קומפן משידור: "אין מילים אפילו להביע את הזעזוע שזה שדרן במדינת ישראל מדינת היהודים מעיז לקרוא לאחיו ובני עמו את המילה הגרועה ביותר בארסנל המילים 'סרטן'" (חדשות)

יאיר טוקר | כיכר השבת |
(צילום: מתוך שידורי 103)

שדרן הרדיו ואיש התקשורת, רון קופמן, פער הבוקר (שלישי) את פיו כנגד הציבור החרדי במדינת ישראל והגדיר אותם כ"סרטן" של הציבוריות הישראלית.

במהלך שידור חי ברדיו 103fm התבטא קומפן: "צריך לנקות את המקום מבפנים, את האייכלרים. 13 אחוז מהציבור הם סרטן בציבוריות הישראלית".

יו"ר ש"ס, ח"כ אריה דרעי, אמר בתגובה לדבריו של קויפמן: "לכנות ציבור יהודי ענק כ'סרטן' הוא שפל נורא המזכיר את מה שעשו האויבים שלנו בגולה, כששללו צלם אנוש מהיהודים והתירו את דמם. אלו אמירות מחרידות ומזעזעות שחייבים להוקיע אותן מכל וכל. אסור לתת לשום חילוקי דעות לדרדר את השיח להסתה קשה שכזו".

בתגובה, פנו בארגון 'בצלמו' במכתב לנציב פניות הציבור הרשות השנייה, דוד רגב, עם דרישה לפתוח בתהליך השעייתו המיידית של קויפמן.

לדברי מנכ"ל הארגון, שי גליק: "אין לי מילים אפילו להביע את הזעזוע שזה שדרן במדינת ישראל מדינת היהודים מעיז לקרוא לאחיו ובני עמו את המילה הגרועה ביותר בארסנל המילים "סרטן".

"פירוש המילה סרטן הינו נטע זר שנכנס לגוף ומכלה אותו. מכובדי אזרחי ישראל החרדים הם חלק בלתי נפרד מאזרחי ישראל. לא ייתכן שיקום שדרן ויפעור את פיו נגד אזרחי ישראל רק בגלל שהם חרדים.

"אבל אגיד יותר מזה מר רון קופמן מוזמן לבוא ולבקר במחלקות הייעודיות של חולי סרטן ברחבי הארץ שם הוא יגלה בהחלט המונים מהציבור החרדי. אבל לא בכובע של סרטן אלא בכובע של ארגונים שעוזרים לחולי סרטן יהודים וערבים דתיים וחילונים".

את מכתבו מסכם גליק: "האיש הזה חייב להיות מושעה באופן מידי, על הרשות לפתוח בהליך הפרה ואני מקווה שבזמן שהוא מושעה הוא יסתובב קצת במחלקות הסרטן בבתי החולים יראה את כמות ההתנדבות החרדית ויבין בעצמו כמה שהוא טעה ויתנצל ויתחיל להתנדב בארגונים האלה.".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר