כך הוא פעל | "תדווחו"

צעיר חרדי צעק 'עכביש' לנערות וביצע בהן מעשים קשים

מחריד: צעיר חרדי משכונת בית וגן בירושלים, נעצר לאחר שעל פי החשד היה לו דפוס פעולה קבוע, כדי לספק את יצריו ולפגוע בקטינות, נערות ונשים ברחוב | המשטרה פונה לציבור במטרה למצוא קורבנות נוספים (חדשות משטרה)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
דפוס פעולה קבוע של הטרדות | אילוסטרציה (שאטרסטוק)

צעיר חרדי משכונת בית וגן בירושלים, נעצר על ידי המשטרה, לאחר שעל פי החשד, היה לו דפוס התנהגות קבוע כדי לבצע מעשים נוראיים בנשים ונערות.

על פי החשד, אותו צעיר בן 14, היה נוהג ללכת ברחוב - וכשראה אישה או נערה, הוא היה ממציא שיש עכביש על בגדי אותן נשים ונערות, ותוך שהוא צועק "עכביש ארסי", הוא היה מבצע את זממו.

משטרת מחוז ירושלים, פונה לציבור בניסיון לאתר קורבנות נוספים למעלליו של החשוד שנחקר בימים האחרונים במשטרה.

החשוד נעצר בתחילת השבוע, לאחר שבוצעו מגוון פעולות חקירה במשטרה בעקבות תלונות שהוגשו במהלך השבועות האחרונים נגדו בתחנת המשטרה. במסגרת חקירתן של התלונות, נקשר החשוד גם למעשה נוסף שארע בתחילת השנה, בשל דפוס הפעולה הזהה והייחודי שבו נחשד באחרונה.

מוקדם יותר השנה הוגשו במשטרה שתי תלונות, כשאחת מהן על מעשה קשה כלפי קטינה בסמוך לביתה, בעת ששבה מהמוסד החינוכי. על פי החשד, עקב אחריה החשוד עד לפתח בניין מקום מגוריה, שם חשף בפני הנערה מה שלא היה צריך לחשוף. בעקבות כך, החלה חקירה והחשוד במעשה נעצר לחקירה. לאחר שהושלמה חקירתו במשטרה, הועבר תיק החקירה לפרקליטות.

בשבועות האחרונים הוגשו במשטרה שלוש תלונות נוספת מפיהן של צעירה ושתי קטינות, שסיפרו כי בעת שהלכו בשכונה הבחינו בצעיר שהחל ללכת בעקבותיהן. גם במקרים אלו על פי החשד, פנה אליהן החשוד ושאל לגבי כתובת או משפחה באזור.

באחד המקרים, הזהיר את הקורבן כי יש עליה עכביש ארסי והחל לשלוח את ידיו - תוך שימוש בכוח שנועד לגבור על התנגדותה וביצע מעשים מגונים. במקרים האחרים ביצע את המעשים הללו לאחר אותה פניה אליהן, ואז נמלט.

בעקבות תלונות אלו ומגוון פעולות חקירה שבוצעו, החשוד נעצר שוב לחקירה בגין מעורבתו בחמשת המקרים שצויינו במטרה למצות עמו את הדין.

מהמשטרה נמסר: "ככל וישנן קורבנות שכאלו שהוטרדו באופן דומה על ידי החשוד באזור ירושלים, הן מתבקשות לפנות לתחנת המשטרה ולדווח על כך בהקדם".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר