תגלית מרעישה בצל המצב

"כמו 1000 תעניות"; הרבנית קולצדקי חושפת את הסגולה הנדירה מהסטייפלר

במסגרת סדרת סרטונים לחיזוק הרוח במלחמה חשפה הרבנית קולדצקי סגולה נדירה שנשמעה מסבה הסטייפלר, ולפיה אמירת המילים "לכבוד שבת קודש" בהכנות לשבת שווה לאלף תעניות (סגולה)

נחמן שטרנהרץ | כיכר השבת |
הרבנית קולצדקי (צילום: ללא קרדיט)

הרבנית לאה קולדצקי, בתו של מרן שר התורה רבי חיים קנייבסקי זצ"ל, מגלה הערב בשם סבה הסטייפלר כי אמירת המילים "לכבוד שבת קודש" בהכנות לשבת, שווה לאלף תעניות.

את הדברים אמרה הרבנית קולדצקי במסגרת סדרת סרטונים לחיזוק הרוח במלחמה ומתן כלים לאמהות נשות החייל. כמו כן מפצירה הרבנית באימהות לשמור על רוגע ושלוות נפש, לצד קיום ושמירה על ההנחיות.

‏"נשים ובנות יקרות, ילדים צדיקים, אנחנו נמצאים עכשיו במלחמה עת צרה ליעקב וממנה יוושע הקדוש ברוך הוא", אומרת הרבנית. "הנה לא ינום ולא ישן שומר ישראל. הקדוש ברוך הוא נמצא איתנו בכל מקום ושומר עלינו 24 שעות ביממה, הוא כל הזמן יושב ושומר עלינו".

היא סיפרה: "כשהיו מגיעים לרב קנייבסקי בשעת מלחמה והיו מפחדים, הוא אמר - 'כי לא יטוש עמו אמר ונחלתו לא יעזוב'. השם לא עוזב אותנו ואפילו לא לדקה אחת. הוא רק רוצה שנתחזק והוא מזכיר לנו שאנחנו כל היהודים צריכים להתחזק, ואז בעזרת השם תבוא הגאולה השלמה, עוד מעט המשיח מגיע ויהיה רק טוב ישראל".

בשלב הזה אמרה: "סגולה להגיד את פרק צ"א בתהילים, זה פרק של שמירה, ואז כשיש אזעקה להישמע להוראות שאומרים לנו ולעשות את הכל, להגיד תהילים, ולא להכנס לפאניקה, ולא לפחד, השם שומר אותנו".

לדבריה, "היות והמלחמה הזאת התחילה בשבת קודש, אז כל הרבנים אמרו דבר ראשון להתחזק בשמירת שבת בלי נדר. להקדים שבת 10 דקות, ועכשיו שבת מוקדם, ולכבד את השבת, וכל קבלה שאתם מקבלות פעם ראשונה תגידו בלי נדר.

"אני אגלה לכם תגלית מיוחדת לכל עם ישראל שלא נודע לאף אחד: הסטייפלר סבא שלי הגדול אמר לבת שלו, אף אחד לא יודע מזה, זה משהו חדש, שמי שאומרת את המילים תוך כדי שהיא עושה עבודה לשבת ואומרת את המילים 'לכבוד שבת קודש' כאילו צמה 1000 תעניות.

"כל הילדים שלומדים תורה הם שומרים עלינו, על עם ישראל. זה השמירה הכי טובה שיכולה להיות. לא צריך להיכנס ללחץ ולפאניקה כשצריך ללכת למרחב מוגן. ה' נמצא איתנו בכל מקום ושומר עלינו, ולהיות רגועים ושמחים".

הרבנית חתמה: "יש עוד סגולה מיוחדת, בבוקר ליטול ידיים ליד המיטה, מי שנוטל ידיים בבוקר ליד המיטה כל היום שלו יעבור ברוגע ושלווה. בעזרת השם נזכה לגאולה שלמה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר